Loe ametlikku kirjeldust

Stevensist

Seitse tuhat õpilast, 300 teaduskonda. Ühe hämmastava linna kõrval asuv ülikoolilinnak, mis on top-3 kolledži linnas. Lugematud ideed. Lõpmatuid küsimusi. Ja vastab sellele küsimusele. See on Stevens.

Kirglik (Im) võimaliku

Steveni Tehnoloogiainstituudis on võimatu saada. Me võtame idee säde ja muudame selle reaalseks.

Meie õpilased töötavad koos interdistsiplinaarsetes meeskondades uusi tooteid, lahendusi ja teenuseid. Meie teaduskond toodab uuenduslikke uuringuid, mis võimaldavad paremat planeerimist ja poliitikat; parandab tervishoidu ja ravi; ehitab meie arusaama kriitilistest küsimustest; jagab kasulikku teavet; ja muudab elu turvalisemaks, turvalisemaks ja mugavamaks. Meie tööstuse partnerid teevad meiega koostööd, et muuta äri, luua tulevik ja lahendada suuri väljakutseid.

Rohelise mäe ülikoolilinnakus, just õige suurusega ja otse üle jõe New Yorgist, õpetame järgmiste põlvkondade juhtidele ja mõtlejatele - unistajaid ja tegijaid - uurima koos oma meeltega, aga ka järgima nende südamed. Me õpetame neid uuendama, ennustama, tegema koostööd. Me valmistame neid ette karjääriks ja täiendõppeks, valmistame neid kohale jõudmiseks ja reaalses maailmas arenemiseks. Ja nad arenevad suurepäraselt.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgStartup Stock Photos / Pexels

Stevens 'erinevus

Steveni haridus on ainulaadne. Me proovime ja valmistame õpilasi ette viisil, mida nad kunagi ei teadnud. Me õpetame, kuidas koostöö kaudu realiseeritakse suurim kasu. Selleks ajaks, kui lõpetajad on läbi meie uksed läbinud, on nad kogenud meeskonnatööd, projektijuhtimist, ahistamist ja lootust. Ja nad on valmis saavutama tulevikku, mida nad on alati näinud.

Visioon edu saavutamiseks

Stevensi president Nariman Farvardin on teeninud ülikooli alates 2011. aasta juulist. Töötamine oma kabineti, Stevens'i hoolekogu ja nõuandva juhtimisnõukoguga ning juhindudes üksikasjalikust kümneaastasest strateegilisest plaanist, peegeldab tema juhtkond Stevens'i kohustusi koostöö, mõju ja \ t tehnoloogia võimendamine ühiskonna kõige pakilisemate probleemide lahendamiseks.

Haridus erinevalt teistest

Stevens'i unikaalne tehnoloogilise hariduse ja õppimisvõimaluste segu valmistab meie õpilased ette reaalse maailma ja värbajate teadmiseks. Pakume ettevõtluskursust esimese aasta üliõpilastele; laia valikut interdistsiplinaarseid peamisi äriühinguid; ja võrreldamatu juurdepääs kõrgelt hinnatud praktikakohtadele ja koostööharidusele. Enamik Stevensi pensionärid osalevad ka aasta pikkustes meeskondade projektides.

Minutit Manhattanist

Stevens asub ideaalses asukohas, top-3 kolledži linnas (Hoboken) ja paikneb otse New Yorgist Hudsoni jõe ääres - maailma finants- ja kultuurikeskuses ning kasvava tehnoloogiainnovatsiooni keskuses. 55 aakri kõrgusel asuv ülikoolilinnak, mis on vaid mõne minuti kaugusel linnast rongi, bussi või parvlaevaga? Nüüd on see võimalus.

Teadusuuringud, mis muudavad erinevuse

Üleujutused. Orkaanid. Alzheimeri tõbi. Rinnavähk. Häkkerid. Stevens'i uurijad tegelevad raskete küsimustega, proovivad uudseid lähenemisviise, lähevad edasi ja töötavad välja reaalsed rakendused, mis muudavad olulise erinevuse - elude päästmine, privaatsuse kaitse, inimeste paremate otsuste tegemine ja turvalisema, tervislikuma, turvalisema maailma.

Teadusuuringute alustalad

Stevens teostab tipptasemel uurimistööd mitmesugustes kriitilistes valdkondades. Ülikool on otsustanud teha konkreetseid uuringuid, keskendudes kuule konkreetsele alustalale, milles Stevensil on praegu juhtiv asjatundlikkus.

Töö nendes strateegilistes valdkondades on otsustava tähtsusega riikliku ja globaalse planeerimise, juhtimise, infrastruktuuri ja tehnoloogia arendamise seisukohast, samuti piirkondlikule, riiklikule ja rahvusvahelisele ohutusele, turvalisusele ja heaolule. Seetõttu kaasab Stevens dünaamilistesse partnerlustesse nendes konkreetsetes valdkondades erinevaid akadeemilise, tööstusliku ja valitsuse koostööpartnereid. Nende interdistsiplinaarsete teaduskoostöö ja välispartnerluste kaudu jätkab ülikool oma ühiskondliku mõju maksimeerimist nendes valdkondades.

Tehisintellekt, masinaõpe

Stevens teostab AI, masinaõppe ja küberjulgeoleku alaseid uuringuid teiste rakenduste paroolide, seadmete ja võrgu turvalisuse, tervishoiu, finantsandmete ja sisejulgeoleku rakenduste hulgas.

Biomeditsiinitehnika, tervishoid

Meie interdistsiplinaarse tervishoiuinnovatsioonikeskuse (CHI) kaudu töötab Stevens peamistes uurimisvaldkondades patsientide tulevase kasu poole kogu maailmas.

Komplekssüsteemid

Toetab komplekssüsteemide keskus

Andmeside ja infosüsteemid

Stevens'i andmeteadlased uurivad ja kaevavad seadmete ja analüütika poolt toodetud suurte andmete plahvatust, luues uusi teadmisi ja otsustehnoloogiaid.

Finantssüsteemid

Tänu Hanloni finantssüsteemide keskusele, kaasaegsele finantsuuringute ja -õppeasutusele, puudutab Stevens'i uurimistöö kõiki rahastamise aspekte, sealhulgas reguleerimist, nakatumist ja investeerimisstrateegiat.

Vastupidavus

Stevens on rahvusvaheline liider rannikualade ja linnade vastupidavuse uuringute alal, sõiduõpe ja arutelu rannikualade kogukondade kaitsmise üle kliimamuutuste tagajärgede eest. Teostame ka olulist jätkusuutlikkuse ja energiaalast uurimistööd.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgPriscilla Du Preez / Unsplash

Juhtimine

Stevens Institute of Technology on eraõppeasutus. Stevens Institute of Technology loodi New Jersey seadusandliku aktiga 1870. aastal ja tegutseb maksuvabastusega organisatsioonina vastavalt sisekontrolli seadustiku § 501 punkti c alapunktile 3. \ t Stevensit juhib eraõiguslikus asutuses oma hoolekogu, mis tegutseb ülikooli põhikirja alusel ja tema president.

Juhtimine

Stevens Tehnoloogiainstituudi usaldusisikud kui eraülikool tegutsevad vastavalt oma põhikirjale ja põhikirjale ning institutsioonide poolt aeg-ajalt vastu võetud poliitikale ja protseduuridele. Kogukond kohtub korrapäraselt ja haldab iga komitee struktuuri ja juhatusi. Poliitikaraamatukogu on paljude institutsioonide poolt vastu võetud poliitikavaldkondade hoidla ja seda ajakohastatakse regulaarselt.

Stevens Leadership

Direktorite nõukogu poolt määratud Stevens Institute of Technologyi president vastutab kõigi ülikooliküsimuste järelevalve eest ja ülikooli strateegiliste eesmärkide saavutamise jälgimise eest. President teeb tihedat koostööd provostiga, kes juhib kõiki akadeemilisi programme ja võtab presidendi kohustusi presidendi äraolekul ning asepresidendid, kes juhivad ülikooli suuremaid haldusüksusi.

Väljaspool klassiruumi

Stevens'i üliõpilaste kogemus võtab palju rohkem kui klassiruumis ja laboris. Ülikool pakub meeskonda ja intramuraalset kergejõustikku; rohkem kui 100 õpilasklubi; regulaarne lava-, muusika- ja muu kunsti programm; ja palju muid võimalusi isiklikuks kasvuks, kogukonna ja uue sõpruse loomiseks.

Nende mängu tõstmine

Stevens'i üliõpilaste sportlased ei suuda ühemõõtmelisi stereotüüpe ja õitsevad konkurentsi. Kombineerides nutikad, iseloomulikud ja hõrgud, konkureerivad nad kõrgeimal tasemel 26 võistlussportis, jäädvustades NCAA individuaalseid ja meeskonna meistrivõistlusi.

Vibu võtmine

Dramaatiline teater, mis räägib inimese seisundist. Broadway-stiilis näitab, et meie vaimud tõuseb. Muusikalised ansamblid, mis teevad meie südamed laulvateks. Stevensis usume, et võime probleeme lahendada loovalt on seotud kirgiga kunstide vastu. Stevens'i paljude andekate naiste ja meeste, kes kartsid kunstilisi võimalusi, kehastavad seda loomingulist energiat.

Muuda agente

Tulu võrdsus. Keskkonna jätkusuutlikkus. Hariduse reform. Stevens'i õpilased ei saa kõrvale istuda. Kodaniku ja liidri rollide muutmisega muutuvad nad tegijate kavatsuses teha vahet laiemas kogukonnas, kus nad elavad.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Õpi teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi, mis on vajalikud suurte andmete analüüsimiseks äritegevuse ja tehnoloogia funktsionaalseks rakendamiseks. ... [+]

Ülevaade

Õpi teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi, mis on vajalikud suurte andmete analüüsimiseks äritegevuse ja tehnoloogia funktsionaalseks rakendamiseks.

Kasvab nõudlus selliste teadlaste järele, kes saavad teadmisi otsustusprotsessi toetamiseks kaasaegsete tehnoloogiate kaudu kättesaadava teabe hulgast. Andmesideteaduse magistriõppekava Stevensis toob kaasa teoreetilised teadmised ja praktilised oskused, mis on vajalikud andmete kogumiseks, uurimiseks, analüüsimiseks ja modelleerimiseks, ning sellega seotud väljakutseid ja järeldusi.

See interdistsiplinaarne programm valmistab üliõpilasi ette fintechi, ärianalüüsi ja analüüsi, akadeemiliste ringkondade ja andmebaasi haldamise karjääri jaoks, samuti valitsuse seisukohad, mis nõuavad tugevaid oskusi andmete analüüsimisel. Õpilased analüüsivad keerulisi andmeid, sealhulgas laiaulatuslikke andmebaase, ning rakendavad moodsaid ja visualiseerimismeetodeid. Nad osalevad küberrünnakute simulatsioonides ja loovad tõhusaid kaitsestrateegiaid ning uurivad põhjalikult algoritme ja optimeerimisskeeme, mis on aluseks kõige uuematele ärianalüüsi meetoditele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Hoboken
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

sajandil on nõudlikud süsteemijuhid, kellel on tehnilised teadmised tipptasemel süsteemide ja oskuste loomiseks ning nende pidevaks muutmiseks üha keerulisemas, ülemaail ... [+]

Ülevaade

21. sajandil on nõudlikud süsteemijuhid, kellel on tehnilised teadmised tipptasemel süsteemide ja oskuste loomiseks ning nende pidevaks muutmiseks üha keerulisemas, ülemaailmselt seotud ettevõtlus- ja poliitilises keskkonnas.

Ameerika Ühendriikide föderaalvalitsuse ja kogu maailma tööstusharude suurima süsteemide insenerihariduse pakkujana õpetab süsteemide ja ettevõtete koolide inseneriteaduste magistrikraad süsteemide ja ettevõtete koolist multidistsiplinaarseid oskusi ja lähenemisviise, mis on vajalikud keeruliste tehniliste süsteemide ja protsesside arhiveerimiseks, projekteerimiseks ja haldamiseks kogu nende elutsükli jooksul.

Programm annab õpilastele õige segu inseneri-, tehnoloogia- ja juhtimiskoolitusest ning valmistab lõpetajaid tehnilisteks juhideks, kes rakendavad süsteemipõhist lähenemist keeruliste süsteemide edukaks navigeerimiseks ja haldamiseks. Meie lõpetajad on võimelised tegelema süsteemide integreerimise, elutsükli probleemide ja süsteemide mõtlemisega süsteemi ja ettevõtte tasandil turul, kus globaliseerumine, kvaliteet, keerukus ja tootlikkus on äritegevuse juht.... [-]

Ameerika Ühendriigid Hoboken
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Saate võimsaid oskusi nii ehituses kui ka ärijuhtimises ning valmistuda juhtima mega-projekte kogu maailmas. ... [+]

Ülevaade

Saate võimsaid oskusi nii ehituses kui ka ärijuhtimises ning valmistuda juhtima mega-projekte kogu maailmas.

Ehitus inseneri-ja juhtimise magistriõppe programmi eesmärk on tugevdada tehnilist koolitust ja arendada oskusi juhtimise kulud, ajapiirangud, kvaliteet ja ohutuse kontrolli valmistades õpilasi juhtima ülemaailmse ehitusprojekte.

Stevens on üks vähestest ülikoolidest New Yorgi piirkonnas, et pakkuda seda tipptasemel programmi - ja võib-olla ainus ülikool ülikoolis, keskendudes eriti suurprojektidele. Selleks ajaks, kui te lõpetate, on teil konkurentsivõimelised juhtimisoskused, mis aitavad teil täita täidesaatvat karjääri globaalses ehituses.

Stevens Advantage... [-]
Ameerika Ühendriigid Hoboken
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Hakka soovitud ekspert, kellel on tipptasemel teadmised ja tugevad professionaalsed ühendused. ... [+]

ÜlevaadeArvutitehnika

Hakka soovitud ekspert, kellel on tipptasemel teadmised ja tugevad professionaalsed ühendused.

Arvutitehnoloogia magistriõppekava valmistab õpilasi ette arvutisüsteemide, reaalajas ja manussüsteemide, andmeside ja võrkude, digitaalse süsteemi projekteerimise, pilditöötluse ja multimeedia, infosüsteemide, infosüsteemide turvalisuse ja intelligentsete süsteemide spetsialiseerumiseks. Programm rongib õpilasi karjääri jaoks arvuti inseneri valdkonnas vajavad arenenud ja spetsialiseeritud teadmisi. Lõpuks on teil muljetavaldavad saavutused riistvara ja tarkvara arendamisel teie vöö all - samuti Stevens'i inseneriteaduse kõrgelt hinnatud mainet.

Elektrotehnika... [-]
Ameerika Ühendriigid Hoboken
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Võimaldab saada kiiresti kasvavas valdkonnas nõudluse. Küberjulgeoleku magistriõppekava Stevensis on mõeldud spetsiaalselt õpilaste koolitamiseks karjääri jaoks, mis kait ... [+]

Ülevaade

Võimaldab saada kiiresti kasvavas valdkonnas nõudluse. Küberjulgeoleku magistriõppekava Stevensis on mõeldud spetsiaalselt õpilaste koolitamiseks karjääri jaoks, mis kaitseb meie keerulisi infoinfrastruktuure valitsuses ja tööstuses.

Küberjulgeoleku magistriprogramm on mõeldud turvalisuse spetsialistidele, kes püüavad põhjalikult mõista infoturbega seotud tehnilisi teadmisi, samuti turvalisuse ja eraelu puutumatuse organisatsiooniliste, sotsiaalsete, juhtimis- ja õiguslike aspektide mõistmist.

Küberjulgeolek on kiire kasvuga valdkond, kus praegu on nõudlus palju suurem kui koolitatud spetsialistide pakkumine. Valge Maja on teatanud, et lähiaastatel on Ameerika Ühendriikide valitsus vaja ainult 30 000 uut küberjulgeoleku spetsialisti.... [-]

Ameerika Ühendriigid Hoboken
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Masinaehituse magistriõppekava Stevensis annab sulle eelise üha konkurentsivõimelisemas elukutses, kus teaduse, disaini, tootmise ja testimise oskuste omandamine on sama ... [+]

Ülevaade

Ehita tulevik programmi, mis on loodud teie edu edendamiseks.

Masinaehituse magistriõppekava Stevensis annab sulle eelise üha konkurentsivõimelisemas elukutses, kus teaduse, disaini, tootmise ja testimise oskuste omandamine on sama tähtis kui järgmine suur idee.

See programm keskendub tehnikatele, mis võimaldavad toodete järjepidevat loomist teaduspõhise arusaama abil insenerimaterjalidest ja tootmisprotsessidest ning valmistab teid ette keeruliste tehniliste probleemide lahendamiseks, uute tehnoloogiate paigutamiseks, kõrgekvaliteediliste toodete arendamiseks, projektide haldamiseks ja hooldamiseks ranged standardid üha arenevas majanduses.

Stevens Advantage... [-]
Ameerika Ühendriigid Hoboken
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Hangi kiirelt, et teha mõju ühele tänapäeva kõige kiiremini kasvavale valdkonnale, millel on masinaõppe magistrikraad. ... [+]

Ülevaade

Hangi kiirelt, et teha mõju ühele tänapäeva kõige kiiremini kasvavale valdkonnale, millel on masinaõppe magistrikraad.

Masinaõppe magistriõppekava kehtestab teoreetilised ja praktilised alused, mis on vajalikud järgmise tehnoloogilise revolutsiooni edusammude esirinnas. Masinõppes ja sellega seotud erialadel tehtud edusammud puudutavad peagi iga tehnoloogia tükki, muutes eduka karjääri jaoks olulise väärtuse.

Masinaõppe kiiresti laieneval alal on palju rakendusi erinevates valdkondades, nagu arukad süsteemid, arvutivisioon, kõnetuvastus, loomuliku keele töötlemine, robootika, rahandus, infootsing, bioinformaatika, tervishoid ja ilmaprognoos.

Meie ainulaadne magistriõppekava arendab põhjalikult sügava õppe teooriat ja tutvustab üliõpilastele kõige olulisemaid masinaõppe paradigmasid. See võimaldab neil rakendada või arendada asjakohaseid meetodeid reaalsetes rakendustes, olenemata sellest, kas nad tegelevad tööstuse, akadeemiliste ringkondade või teadustööga.... [-]

Ameerika Ühendriigid Hoboken
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Stevens läbib tehisintellekti uusi piire, pakkudes riigi esimesi kraadiõppe programme, et uurida inseneriteaduste AI rakendusi. ... [+]

Ülevaade

Stevens läbib tehisintellekti uusi piire, pakkudes riigi esimesi kraadiõppe programme, et uurida inseneriteaduste AI rakendusi.

Rakendatavas tehisintellekti magistriõppes arendavad kõrgkoolilõpetajad tugevat tausta tehisintellekti ja sügava õppe teoreetilistes alustes ja algoritmide arendamises, mõistes põhjalikult erinevaid insenerirakendusi. Õpilased õpivad tarkvara ja riistvara oskuste segu, mida on võimalik rakendada mitmetes tehnikavaldkondades.

Õpilased on kastetud praktilisse lähenemisse õppe raames, mis hõlmab kursuste pakkumisi, alates põhilistest põhikursustest kuni kaasaegsete teemadeni nagu asjade internet (IoT), infosüsteemide turvalisus ja suured andmesiderakendused.... [-]

Ameerika Ühendriigid Hoboken
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Vähesed juhid ühendavad ettevõtluse ja tehnilise oskusteabe, et juhtida oma organisatsiooni digitaalseks ajastuks, kus väärtus luuakse tehisintellekti, sügava õppimise ja ... [+]

Ülevaade

Vähesed juhid ühendavad ettevõtluse ja tehnilise oskusteabe, et juhtida oma organisatsiooni digitaalseks ajastuks, kus väärtus luuakse tehisintellekti, sügava õppimise ja ennustava analüüsi abil.

Business Intelligence

Õppekava hõlmab mõisteid, mis on andmeside revolutsiooni esirinnas - masinaõpe, keele töötlemine, veebi kaevandamine, optimeerimine ja riskianalüüs. Klassid uurivad peamisi ärikontseptsioone, ületades R, SAS, Hadoop, Python ja Sparc põhitõdesid. Programm kulmineerub nurgakivi kogemusega, milles töötate projekti abil, kasutades tegelikke andmeid, tööstusharu mentori juhendamisel.

„Ettevõtted otsivad inimesi, kes saavad andmeid tõlgendada, kuid neil on vaja ka äritegevust - ja selles programmis saavad nad mõlemad.”... [-]

Ameerika Ühendriigid Hoboken
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

MSc

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Tarkvara inseneri magistriõpe on ehitada usaldusväärseid, reageerivaid, turvalisi ja turvalisi tarkvarasüsteeme, mis liiguvad tööstuses ja ühiskonnas üha enam omavahel üh ... [+]

Ülevaade

Tarkvara inseneri magistriõpe on ehitada usaldusväärseid, reageerivaid, turvalisi ja turvalisi tarkvarasüsteeme, mis liiguvad tööstuses ja ühiskonnas üha enam omavahel ühendatud maailmas. Meie tarkvaratehnika programmis saate teada elutsükli protsessist ja sellest, kuidas ehitada jätkusuutlikke tooteid. Te omandate oskuste komplekti tarkvarasüsteemide kavandamiseks, ehitamiseks, testimiseks ja hooldamiseks ning tarkvaraprojektide haldamiseks optimaalse tõhususega.

Süsteemide ja ettevõtete koolide tarkvaratehnika üliõpilased, kes on pärit erineva taustaga; infotehnoloogia, üld-, matemaatika-, inseneri-, äri- ja vabakunstid, arendavad arusaama ja oskusi, mis on vajalikud arhitektide ja projektijuhtide saamiseks, kes suudavad tulevikus ehitada välja tarkvara intensiivseid süsteeme.... [-]

Ameerika Ühendriigid Hoboken
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Address
Castle Point Terrace,1
07030 Hoboken, New Jersey, Ameerika Ühendriigid