Stevens Institute of Technology - Graduate Studies

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Stevensist

Seitse tuhat õpilast, 300 teaduskonda. Ühe hämmastava linna kõrval asuv ülikoolilinnak, mis on top-3 kolledži linnas. Lugematud ideed. Lõpmatuid küsimusi. Ja vastab sellele küsimusele. See on Stevens.

Kirglik (Im) võimaliku

Steveni Tehnoloogiainstituudis on võimatu saada. Me võtame idee säde ja muudame selle reaalseks.

Meie õpilased töötavad koos interdistsiplinaarsetes meeskondades uusi tooteid, lahendusi ja teenuseid. Meie teaduskond toodab uuenduslikke uuringuid, mis võimaldavad paremat planeerimist ja poliitikat; parandab tervishoidu ja ravi; ehitab meie arusaama kriitilistest küsimustest; jagab kasulikku teavet; ja muudab elu turvalisemaks, turvalisemaks ja mugavamaks. Meie tööstuse partnerid teevad meiega koostööd, et muuta äri, luua tulevik ja lahendada suuri väljakutseid.

Rohelise mäe ülikoolilinnakus, just õige suurusega ja otse üle jõe New Yorgist, õpetame järgmiste põlvkondade juhtidele ja mõtlejatele - unistajaid ja tegijaid - uurima koos oma meeltega, aga ka järgima nende südamed. Me õpetame neid uuendama, ennustama, tegema koostööd. Me valmistame neid ette karjääriks ja täiendõppeks, valmistame neid kohale jõudmiseks ja reaalses maailmas arenemiseks. Ja nad arenevad suurepäraselt.113232_people-woman-coffee-meeting.jpgStartup Stock Photos / Pexels

Stevens 'erinevus

Steveni haridus on ainulaadne. Me proovime ja valmistame õpilasi ette viisil, mida nad kunagi ei teadnud. Me õpetame, kuidas koostöö kaudu realiseeritakse suurim kasu. Selleks ajaks, kui lõpetajad on läbi meie uksed läbinud, on nad kogenud meeskonnatööd, projektijuhtimist, ahistamist ja lootust. Ja nad on valmis saavutama tulevikku, mida nad on alati näinud.

Visioon edu saavutamiseks

Stevensi president Nariman Farvardin on teeninud ülikooli alates 2011. aasta juulist. Töötamine oma kabineti, Stevens'i hoolekogu ja nõuandva juhtimisnõukoguga ning juhindudes üksikasjalikust kümneaastasest strateegilisest plaanist, peegeldab tema juhtkond Stevens'i kohustusi koostöö, mõju ja \ t tehnoloogia võimendamine ühiskonna kõige pakilisemate probleemide lahendamiseks.

Haridus erinevalt teistest

Stevens'i unikaalne tehnoloogilise hariduse ja õppimisvõimaluste segu valmistab meie õpilased ette reaalse maailma ja värbajate teadmiseks. Pakume ettevõtluskursust esimese aasta üliõpilastele; laia valikut interdistsiplinaarseid peamisi äriühinguid; ja võrreldamatu juurdepääs kõrgelt hinnatud praktikakohtadele ja koostööharidusele. Enamik Stevensi pensionärid osalevad ka aasta pikkustes meeskondade projektides.

Minutit Manhattanist

Stevens asub ideaalses asukohas, top-3 kolledži linnas (Hoboken) ja paikneb otse New Yorgist Hudsoni jõe ääres - maailma finants- ja kultuurikeskuses ning kasvava tehnoloogiainnovatsiooni keskuses. 55 aakri kõrgusel asuv ülikoolilinnak, mis on vaid mõne minuti kaugusel linnast rongi, bussi või parvlaevaga? Nüüd on see võimalus.

Teadusuuringud, mis muudavad erinevuse

Üleujutused. Orkaanid. Alzheimeri tõbi. Rinnavähk. Häkkerid. Stevens'i uurijad tegelevad raskete küsimustega, proovivad uudseid lähenemisviise, lähevad edasi ja töötavad välja reaalsed rakendused, mis muudavad olulise erinevuse - elude päästmine, privaatsuse kaitse, inimeste paremate otsuste tegemine ja turvalisema, tervislikuma, turvalisema maailma.

Teadusuuringute alustalad

Stevens teostab tipptasemel uurimistööd mitmesugustes kriitilistes valdkondades. Ülikool on otsustanud teha konkreetseid uuringuid, keskendudes kuule konkreetsele alustalale, milles Stevensil on praegu juhtiv asjatundlikkus.

Töö nendes strateegilistes valdkondades on otsustava tähtsusega riikliku ja globaalse planeerimise, juhtimise, infrastruktuuri ja tehnoloogia arendamise seisukohast, samuti piirkondlikule, riiklikule ja rahvusvahelisele ohutusele, turvalisusele ja heaolule. Seetõttu kaasab Stevens dünaamilistesse partnerlustesse nendes konkreetsetes valdkondades erinevaid akadeemilise, tööstusliku ja valitsuse koostööpartnereid. Nende interdistsiplinaarsete teaduskoostöö ja välispartnerluste kaudu jätkab ülikool oma ühiskondliku mõju maksimeerimist nendes valdkondades.

Tehisintellekt, masinaõpe

Stevens teostab AI, masinaõppe ja küberjulgeoleku alaseid uuringuid teiste rakenduste paroolide, seadmete ja võrgu turvalisuse, tervishoiu, finantsandmete ja sisejulgeoleku rakenduste hulgas.

Biomeditsiinitehnika, tervishoid

Meie interdistsiplinaarse tervishoiuinnovatsioonikeskuse (CHI) kaudu töötab Stevens peamistes uurimisvaldkondades patsientide tulevase kasu poole kogu maailmas.

Komplekssüsteemid

Toetab komplekssüsteemide keskus

Andmeside ja infosüsteemid

Stevens'i andmeteadlased uurivad ja kaevavad seadmete ja analüütika poolt toodetud suurte andmete plahvatust, luues uusi teadmisi ja otsustehnoloogiaid.

Finantssüsteemid

Tänu Hanloni finantssüsteemide keskusele, kaasaegsele finantsuuringute ja -õppeasutusele, puudutab Stevens'i uurimistöö kõiki rahastamise aspekte, sealhulgas reguleerimist, nakatumist ja investeerimisstrateegiat.

Vastupidavus

Stevens on rahvusvaheline liider rannikualade ja linnade vastupidavuse uuringute alal, sõiduõpe ja arutelu rannikualade kogukondade kaitsmise üle kliimamuutuste tagajärgede eest. Teostame ka olulist jätkusuutlikkuse ja energiaalast uurimistööd.113233_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpgPriscilla Du Preez / Unsplash

Juhtimine

Stevens Institute of Technology on eraõppeasutus. Stevens Institute of Technology loodi New Jersey seadusandliku aktiga 1870. aastal ja tegutseb maksuvabastusega organisatsioonina vastavalt sisekontrolli seadustiku § 501 punkti c alapunktile 3. \ t Stevensit juhib eraõiguslikus asutuses oma hoolekogu, mis tegutseb ülikooli põhikirja alusel ja tema president.

Juhtimine

Stevens Tehnoloogiainstituudi usaldusisikud kui eraülikool tegutsevad vastavalt oma põhikirjale ja põhikirjale ning institutsioonide poolt aeg-ajalt vastu võetud poliitikale ja protseduuridele. Kogukond kohtub korrapäraselt ja haldab iga komitee struktuuri ja juhatusi. Poliitikaraamatukogu on paljude institutsioonide poolt vastu võetud poliitikavaldkondade hoidla ja seda ajakohastatakse regulaarselt.

Stevens Leadership

Direktorite nõukogu poolt määratud Stevens Institute of Technologyi president vastutab kõigi ülikooliküsimuste järelevalve eest ja ülikooli strateegiliste eesmärkide saavutamise jälgimise eest. President teeb tihedat koostööd provostiga, kes juhib kõiki akadeemilisi programme ja võtab presidendi kohustusi presidendi äraolekul ning asepresidendid, kes juhivad ülikooli suuremaid haldusüksusi.

Väljaspool klassiruumi

Stevens'i üliõpilaste kogemus võtab palju rohkem kui klassiruumis ja laboris. Ülikool pakub meeskonda ja intramuraalset kergejõustikku; rohkem kui 100 õpilasklubi; regulaarne lava-, muusika- ja muu kunsti programm; ja palju muid võimalusi isiklikuks kasvuks, kogukonna ja uue sõpruse loomiseks.

Nende mängu tõstmine

Stevens'i üliõpilaste sportlased ei suuda ühemõõtmelisi stereotüüpe ja õitsevad konkurentsi. Kombineerides nutikad, iseloomulikud ja hõrgud, konkureerivad nad kõrgeimal tasemel 26 võistlussportis, jäädvustades NCAA individuaalseid ja meeskonna meistrivõistlusi.

Vibu võtmine

Dramaatiline teater, mis räägib inimese seisundist. Broadway-stiilis näitab, et meie vaimud tõuseb. Muusikalised ansamblid, mis teevad meie südamed laulvateks. Stevensis usume, et võime probleeme lahendada loovalt on seotud kirgiga kunstide vastu. Stevens'i paljude andekate naiste ja meeste, kes kartsid kunstilisi võimalusi, kehastavad seda loomingulist energiat.

Muuda agente

Tulu võrdsus. Keskkonna jätkusuutlikkus. Hariduse reform. Stevens'i õpilased ei saa kõrvale istuda. Kodaniku ja liidri rollide muutmisega muutuvad nad tegijate kavatsuses teha vahet laiemas kogukonnas, kus nad elavad.

Asukohad

Hoboken

Address
Castle Point Terrace,1
07030 Hoboken, New Jersey, Ameerika Ühendriigid