Stonehill College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Püha Risti koguduse poolt 1948. aastal asutatud katoliku kolledžina juhindub Stonehilli terviklik lähenemine hariduse ja usu põhimõtetest. Meie õpilased kasvavad globaalseteks kodanikeks, kes hindavad teadmisi, ausust ja kaastunnet, kui nad püüavad luua õiglasemat ühiskonda.

Stonehilli professorid rõhutavad kriitilist analüüsi ja loovat mõtlemist, juhendades üliõpilasi rohkem kui 80 akadeemilises programmis vabade kunstide, teaduste, äri ja kutsehariduse valdkonnas.

Asub vahel Boston ja Providence, Stonehill on Massachusetts College, mis pakub õpilastele erinevaid teadus-ja praktikakogemusi ülikoolilinnak ja läheduses suurlinnades. Stonehill on rahvusvaheliselt tunnustatud rahvusvaheliste õppeprogrammide ja rahvusvaheliste õppeprogrammide eest, mis tutvustavad meie õpilastele võimaluste maailma.113411_McGinnis_IMC_084.JPG

Asutamine

Stonehill asutati 30. juunil 1948 Püha Risti koguduse poolt. Esimene kolleegiumi presidendiks nimetati Rev. George P. Benaglia, CSC, ja esimesed 20. septembril õppinud õpilased.

Institutsiooni tüüp

 • Eraldi
 • Coeducational
 • Annab BA-le, BS-le ja BSBA-le

113401_karuna1.jpg

Akrediteerimine

Stonehill on akrediteeritud New England Kõrghariduse Komisjoni poolt.

Täiendav programmiline akrediteerimine

 • Kõrgkoolide ülikoolide liitumine
 • American Chemical Society
 • Tervishoiuasutuste ülikooliprogrammide assotsiatsioon

Liikmelisus

 • Ameerika kolledžite ja ülikoolide ühendus
 • Katoliku kolledžite ja ülikoolide ühendus
 • Sõltumatute kolledžite nõukogu
 • Riiklik sõltumatu kolledžite ja ülikoolide ühendus
 • Kagu-assotsiatsioon kõrghariduse koostööks Massachusettsis
 • Lõuna-New Englandi konsortsium rassist ja rahvusest

Katoliku kuuluvus

Stonehill on seotud Püha Risti kogudusega. Koguduse liikmed osalevad kolledži missioonis administraatorite, õppejõudude ja ülikoolide ministritena.

John Denning, CSC on üheksas Püha Risti preester, kes teenib Stonehilli presidendina. Lisaks teenivad koguduse liikmed kolledžit hoolekogu liikmetena, kellest paljud on Stonehilli vilistlased.

NCAA II jagu kergejõustik

Võistluse kõigil tasanditel on kergejõustik suur osa elust Stonehillis - rohkem kui 80% meie õpilastest osaleb NCAA II jao võistkondade meeskonnas või mängivad intramuraalset või klubispordi.

Stonehilli Skyhawks võistlevad Kirde-10 konverentsil, mis on suurim NCAA II piirkonna konverents riigis.

 • Kirde-10 konverents
 • 20 võistkonda
 • 11 vahekokkuleppe meeskonda
 • 20 intramuraalset spordiprogrammi

Sihtasutus

 • $ 199,696,551

Viimased heakskiidud

USA kolledžite ja ülikoolide hindamisel osalevad organisatsioonid on Stonehilli järjekindlalt esile tõstnud, kuna need on väärtuse, tulemuste ja pühendumise poolest maailma parema koha saavutamisel rahva parimad. Lugege meie viimast tunnustust.113413_McGinnis_IMC_040.JPG

Meie missioon

Stonehill College , katoliku kõrghariduse instituut, mille on asutanud Püha Risti kogudus, on stipendiumi ja usu kogukond, mis on kinnistunud usku iga inimese loomupärasesse väärikusse.

Vabade kunstide ja teaduste ning kutseõppeprogrammide õppekava kaudu pakub Stonehill College kõrgharidust, mis soodustab kriitilist mõtlemist, vaba küsitlust ja ideede vahetamist.

Stonehill College koolitab kogu inimest nii, et iga Stonehilli lõpetaja mõtleb, tegutseb ja viib julguse poole õiglasema ja kaastundlikuma maailma loomisel.

Meie pühendumus mitmekesisele ja kaasavale ühendusele

Stonehill College usume iga inimese olemuslikku väärikust ja oleme pühendunud kultuuri edendamisele ja väärtustamisele, kus erinevused on avalikult jagatud ja kinnitatud. Kuna vastastikune austus on kogu inimese harimise nurgakivi, siis püüame ehitada ja säilitada ausat, õiglast ja kaastundlikku kogukonda. Stonehilli eesmärk on anda igale oma liikmele võimalus üksteist vaidlustada ja toetada ning omaks võtta meie inimlik solidaarsus, mida me mõistame kaasatuse seisukohalt olulisena.

Inimeste erinevuste austamine paljudes vormides on iga kolleegiumi vastutus nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Seepärast teeme me koostööd ebavõrdsuse lahendamiseks ja õiglasema maailma loomiseks.

Meie kogukonna mitmekesisuse suurendamine on aktiivne prioriteet. Oleme välja töötanud ja jätkame laiendamise ja täiustamise, kaasamise programmide, tavade ja kogemuste kaasamist. Lisateavet paljude võimaluste kohta, kuidas kolledž näitab oma jätkuvat pühendumust meie kogukonnale ja sotsiaalse õigluse pingutustele nii meie ülikoolilinnakus kui ka sellest kaugemal, külastage meie mitmekesisuse ressursside lehekülge.

113402_karuna2.jpg

Meie filosoofia

Selle nägemuse saavutamiseks viivad õpilased läbi õppeprogrammi, mis julgustab stipendiumi, kriitilist analüüsi ja loovat mõtlemist. Usklikud Püha Risti traditsioonile hariduses on Stonehill pühendunud oma õpilaste moraalsete, vaimsete, intellektuaalsete ja sotsiaalsete pädevuste arendamisele ning otsustavusele viia need pädevused sotsiaalse õigluse küsimustesse.

Vabade kunstide põhiteaduste uurimise kaudu tegelevad õpilased tarkuse ja küsimustega, mis on haritud meele alus. Tänapäeva kutsealade jaoks vajalike erialaste teadmiste meisterlikkus annab vahendid tootliku karjääri juhtimiseks ja maailma kujundamiseks klassiruumist kaugemale.

Katoliku intellektuaalsete ja moraalsete ideaalide kohalolek paneb kolleegiumi vabaks uurimiseks pikaks traditsiooniks, seotuseks transtsendentsete teoloogiliste ja filosoofiliste ideede ja väärtustega, iga inimese loomupärase väärikuse tunnustamisega ja kohustusega endale moraalseks pühendumiseks lõpeb.

Selle inimväärikuse ja inimkonna ühtsuse tähistamiseks toetab Stonehill inimeste mitmekesisust, arvamusi ning kultuurilisi ja usulisi vaatenurki. Kolledž kinnitab, et selle mitmekesisuse hindamine on isikliku ja intellektuaalse laiuse omandamise lahutamatu osa.

Õppejõud, mis on inspireeritud õpetusest, teeb töötajatega koostööd, et luua üliõpilaskeskne kliima, mis edendab akadeemilist väljakutset ja ranget uurimist, füüsilist heaolu ja emotsionaalset kasvu, isiklikku vastutust, ühist õppimist ja autentset kogukonda.

Stonehilli haridus julgustab õpilasi arendama elukestvat soovi enese avastamiseks ja teenimisele pühendumiseks, mis toob kaasa tõeliselt sihikindla ja rahuldust andva elu.113408_McGinnis_IMC_071.JPG

Meie minevik

Donahue Hall Lobby Stonehill College asutati 30. juunil 1948. Sellel päeval volitas Massachusettsi Ühendus Püha Risti kogudust asutama kõrghariduse institutsiooni endises Frederick Lothrop Amesi valduses Põhja-Eastonis.

Massachusettsi kolledži ülikoolilinnak on üllatavalt ilus. Ühes otsas asub Donahue saal, pärandvara algne Gruusia stiilis mõis, mis on ehitatud 1905. aastal. Seal on Stonehilli administratsioon ja kabel, kus tähistatakse iga päev mass. Donahue Hall'ist avaneb vaade akadeemilistele hoonetele ja eluruumidele vaikses muru, metsade, põldude ja tiikide ümbruses.

Alates selle asutamisest Prantsusmaal 1837. aastal on Püha Risti kogudus tegelenud haridustöödega. 1842. aastaks asutasid koguduse liikmed Põhja-Indiana Notre Dame'i ülikooli. Teised kõrgkoolid, mis on asutatud Ameerika Ühendriikide koguduse poolt, hõlmavad Portlandi Ülikooli Oregonis, St Edwardi ülikooli Teksasis, King's College'i Pennsylvanias ja Holy Cross College Indiana.

Koguduse asutaja Isa Basil Moreau CSC pidas peamiseks mureks, et haridus mõjutab kogu inimest. Isa Moreau rääkis ja kirjutas südame harimisest ning meele õpetamisest, väärtuste inimeste ja teadlaste arendamisest. Moreau tunnete tüüpiliseks küljeks oli koguduse liikmetele 1849. aasta ringkirjas väljendatud seisukoht:

„Me asetame kogu inimese arengu alati teadmiste omandamise kõrvale; meelt ei kasvatata südame kulul. ”

1948. aasta septembris võttis Stonehill College oma esimesed õpilased. 1951. aastal laiendas kolleegium registreerimist, et tervitada naisüliõpilasi. 1959. aasta detsembris sai Stonehill New England'i kolledžite ja keskkoolide assotsiatsiooni (NEASC) täieliku akrediteeringu ja liikmeks.

Kuni 1972. aastani oli kolledži vastutus Püha Risti koguduse idaosas. Sellel aastal anti vastutus üle valitud ja peamiselt kindlatele hoolekogu liikmetele. Kogudus andis omakorda üle 375 aakri suuruse omakapitali, mis oli mõeldud haridusalastele eesmärkidele.

Nii üleandmise vaim kui ka kiri nõudsid Stonehill College jätkamist katoliku kõrghariduse institutsioonina.

Katoliku kolledžina on Stonehill pühendunud intellektuaalse uurimise ja usuelu vahelisele vastastikku rikastavale arutelule. Püha Risti traditsiooni kolledžina püüab Stonehill aidata õpilastel arendada oma võimeid ja avastada oma elu kõige sügavamaid igatsusi. Selle eesmärk on kasvatada muret iga inimese väärikuse pärast ja hoolitseda iga eelarvamuse ohvrite eest. Oma moto "Lux et Spes" (ladina keeles "Valgus ja lootus") täitmisel edendab kolledž nägemisoskust ja julgust tegutseda. (Vrd Püha Risti koguduse põhiseadused, nr 14-17).

Selles traditsioonis on Stonehill eriti huvitatud elukvaliteedi edendamisest ülikoolilinnakus, mis loob tugevad kogukonna sidemed ja teenimise traditsiooni, mis aitab kaasa õiglasemale ja kaastundlikumale ühiskonnale. 1989. aastal kiitsid nii Kolledž kui ka Püha Risti kogudus heaks põhimõtete deklaratsiooni, et tagada Stonehilli katoliku pärandi säilitamine ja kongregatsiooni pühendumine akadeemilistele ja pastoraalsetele ametikohtadele kolledžis.

Stonehill viis oma esimesed algusülesanded läbi 1952. aastal ja 2013. aastal lõpetas kolledž oma 24.000. Kolledži tulevikunägemus on kaasatud oma strateegilisse kavasse „Ülal

Asukohad

Easton

Address
Stonehill College
320 Washington Street
Easton, MA 02357

Easton, Massachusetts, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega