Syracuse University - College of Arts and Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Siracusa ülikool on eraõiguslik teadustöö ülikool, eristavad pakkumised ja vaieldamatu vaim.

New Yorgi osariigi südames asuvas uhke ülikoolilinnakus on meie ülikool ülemaailmse jalajälje ja peaaegu 150-aastase ajaloo jaoks nende jaoks, kes soovivad kolledži kogemusi. Uhkelt valikuline, võtame võimaluse inimestele, kes unistavad suured. See on koht, kus sa tuled üles, kasvama, saama selle inimeseks, keda sa tahad olla.

Meie ülikooli ulatus on tunnistuseks selle tugevatest külgedest: 1870. aastal püstitatud teooria; valik rohkem kui 200 peamist ja 100 alaealist ; ligi 15 000 üliõpilast ja 5000 kraadiõppurit ; rohkem kui veerand miljonit vilistlasi 160 riigis ; ja üliõpilaste arv kõigist 50 USA riigist ja 123 riigist .

Nii et tutvuge meiega veidi paremini ja näete endale inimesi ja kohti, mis meid Syracuse ülikooli panevad.

Missiooni kirjeldus

Kuna liberaalide kunstide keskus on suur uurimisinstituut, on Kunsti- ja Teadustekolledžiks Syracuse ülikooli intellektuaalne süda ja hing, mis pakub väga individuaalset akadeemilist kogemust. Kolledž valmistab iga üliõpilase edu saavutamiseks maailma kodanikuks distsipliini ja interdistsiplinaarse õpetamise, õppimise, teadustöö, stipendiumi ja teenistuse kaudu ülikoolilinnakus ja kogu maailmas.

Visioon

Rahvusvaheliselt tunnustatud õppejõud ja väljapaistvad töötajad töötavad, et kaasata üliõpilasi teadustegevusse suunatud, dünaamilisse ja innovaatilisse liberaalsesse kunstikogemusse, et tagada akadeemiline saavutus ja elukestev edu.

Põhiväärtused

 • Ühtsus: Syracuse asutamise kolledžina on kunst ja teadused intellektuaalne ja akadeemiline keskus; see on üks kogemus, mida jagavad kõik ülikooli üliõpilased.
 • Isikupärastamine: kolledž usub individuaalse haridusliku kunstihariduse väärtusega, mis rõhutab paljusid teadmisi, teabe kriitilist analüüsi ja suutlikkust suhelda selgelt ja tõhusalt.
 • Ettevalmistus: Siracusa ülikooli kunsti- ja teaduskõrgkool pakub õpilastele oskusi ja teadmisi, mida saab rakendada paljude akadeemiliste harjutustega ja karjäärivõimalustega. Tööandjad ja kraadiõppekoolid hindavad oma võimet probleemide lahendamisel, muutustega kohanemisel, koostöö tegemisel teiste inimestega ja erinevate valdkondade tööga - kõik vabade kunstide põhitunnused, mis valmistavad õpilasi ette mitte ainult tööle asumiseks, vaid ka edukaks ja eluks.
 • Võimalus: kolledž pakub oma kolme teadus- ja matemaatika-, humanitaar- ja sotsiaalteaduste osakonnas üle 50 peamise, 40 alaealise ja 30 magistri ja doktorikraadi. programmid. Kolledž pakub ka valitud uuringuid, iseseisvat õpet, mitmeid kahesuguseid ja kombineeritud kraadiõppeprogramme ning integreeritud õppe erialasid ning interdistsiplinaarseid kraadiõppe võimalusi nii ülikooli kutsekoolides kui ka ülikoolide kõrgkoolides.
 • Interdistsiplinaarsus: oleme koduks enam kui kolmandikule ülikooli üliõpilastest ja õppejõududest, kellest mõned saavad nautida kõrgkoolide ja Maxwelli kodakondsus- ja avalike suhete kooli, SI Newhouse Public Communications Schooli ja teiste ülikoolilinnakute üksusi.
 • Uurimine: meie klassiruumides pole seinu; õppejõud ja üliõpilased tegelevad teadusuuringutega kogu maailmas. Ühendades akadeemilised ja intellektuaalsed otsingud isiklike huvidega, pakume õpilastele laialdaselt rakendatavaid oskusi, mis on kavandatud pikaajaliseks eduks.
 • Kodakondsus: kolledž valmistub üliõpilasi üles võtma ühiskonnas juhtrolli, julgustades õpilasi võtma arvesse rahvaste, kultuuride ja looduslike protsesside mitmekesisust ja rikkust maailmas.
 • Excellence: ranged õppekavad meie kolmes akadeemilises jagamises pakuvad õpilastele kriitilisi oskusi, mis aitavad neil edukates karjäärides käia paljudes valdkondades. Paljud üliõpilased suurendavad oma kogemusi ühe või mitme kahesuguse kraadi või interdistsiplinaarse võimalusega. Meie kõrgkvalifitseeritud programmid aitavad õpilastel kriitiliselt mõelda, tõhusalt suhelda ja lahendada probleeme loominguliselt kogu erialadel, rõhutades meie personaalset ja integreeritud lähenemist õppimisele. Kunsti- ja teadusteaduste õpilased on nii tarkad ja kujutlusvõimelised, kuna nad on toredad ja leidlikud.
 • Mentorlus: riiklike ja rahvusvaheliselt tuntud teadlaste, kirjanike ja teadlaste poolt austatakse õpilasi akadeemilise uurimistöö, stipendiumi ja loovuse keskkonnas, kus nad töötavad välja muudatuste tegemiseks vajalikud vahendid ja oskused ning loovad uusi teadmisi ja ideid oma valitud väljad.
 • Uudishimu: kolledžis pööratakse erilist tähelepanu stipendiumiklastritele ja ülikoolilinnakupoolsetele koostööalgatustele, millest kõik on täiustatud meie allkirjaga Liberal Arts Core. Tunnistaja meie suur, eristatav õppejõud; mitmekesine ja andekas üliõpilaskond; hulgaliselt strateegilisi partnerlussuhteid ülikoolilinnakus ja väljaspool seda; ja mitmed valdkondadevahelised ettevõtmised (nt Renée Crowni ülikooli auhinnaprogramm, Syracuse ülikooli humanitaarülikool, Melloni toetatav New Yorgi keskkooli humanitaarabikoridor ja kohtuekspertiisi ja riikliku julgeolekuteaduste instituut).
 • Innovatsioon: kolledžis keskenduvad valdkondadevahelised tippkeskused, mis hõlmavad nanoteaduste ja nanotehnoloogia valdkondi, biomeditsiini, neuroteadused, humanitaarteadusi digitaalajastul ning kliimamuutusi ja jätkusuutlikkust.

Kunsti- ja teaduskolledž

Syracuse ülikooli intellektuaalne süda ja hing, kunsti- ja teaduskolledž pakub väga individuaalset liberaalse kunsti kogemust, valmistades üliõpilasi edu eluks.

Külastage kolledžit

Kodu rohkem kui kolmandik Siracusa üliõpilastest moodustab kunsti- ja teaduskolledžis ligi kaksteist osakonda ja kolm tosinat interdistsiplinaarseid programme teadustes, matemaatikas, humanitaarteadustes ja sotsiaalteadustes. Kunsti- ja teaduskolledžiks on Syracuse ülikooli intellektuaalne keskus ning ta on pühendunud rahvusvaheliselt tunnustatud teadustegevusele ja uuenduslikele õpetustele, rõhutades distsiplinaarkaristust, loomingulist interdistsiplinaarsust ja eetilisi sidemeid sotsiaalse õigluse ja ülemaailmse kodakondsuse küsimustega. Me kaasame üliõpilasi teaduslikult juhitud, dünaamilisse ja innovaatilisse liberaalse kunsti kogemusesse, et tagada akadeemiline saavutus ja elukestev edu.

CASi nõustamine

Tervitame, toetame ja proovige kõiki Kunstikolledži üliõpilasi oma täieliku intellektuaalse ja isikliku potentsiaali ärakasutamiseks. Kuigi kõik üliõpilased on võimelised, omaenda arengu aktiivsed agendid, oleme siin abiks üliõpilastel oma akadeemilise tegevuse ja täiendõppe määratlemisel ja loomisel, et maksimeerida oma bakalaureuseõppe kogemust ja sillutada teed pikaajalisele karjääri edule.

Asukohad

Siracusa

Address
Syracuse University 900 South Crouse Ave.
NY 13244 Siracusa, New York, Ameerika Ühendriigid