Syracuse University - College of Visual and Performing Arts

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade

Meie õppejõud pakub ranget ja mitmekülgset õpikogemust, mis valmistab õpilaste kunstnike ette professionaalseks ja ettevõtlikuks tööks.

Pakume nüüdisaegseid rajatisi ja stuudioid, alates käsitööst kuni digitaalkaamerani. Meie professionaalselt tegutsevad õppejõud soodustavad praktikakohti, samuti rahvusvahelisi ja riiklikke võimalusi ning toovad loomeettevõtted stuudiosse. Läbi juhitud juhendamise, meie üliõpilased-kunstnikud kujundavad oma õpinguid.

Ja meil on lumi!

Missioon

Kui valitseva paradigma puudumine reageerimiseks või vastu, me ehitame aktiivselt uusi kunstiteoste filosoofiaid.

Me enam ei dekodeeri pilte - me kodeerime neid uuesti. Me võtame arvesse dialoogi ja vahet ning hindame üksikisiku väärtust. Me võtame kasutusele kunsti ja selle mõju meie ühiskonnale. Akadeemiline ja loominguline teadustööpõhine praktika on kooli eetos kesksel kohal, tunnistades, et on olemas tavade ja kutsealaste tulemuste spekter. Me austame mineviku uuendajaid uue põlvkonna loominguliste juhtide ettevalmistamisel. Me jagame kirge kaasavate õpetamis- ja õppimistavade kohta, et pakkuda oma õpilaste-kunstnike jaoks parimat kogemust.

Osakonna poliitika

Kooli kunstipoliitikat haldab direktori kontor. Praegused üliõpilased ja õppejõud võivad kontakteeruda kontoriga küsimustega.

Rajatised

Kunstikooli programmid asuvad Dorothea Ilgen Shaffer'i kunstihoones ja Smith Hallis Main Campus'is ning Comstocki kunstirajatisel Comstocki avenüü lähedal South Campus.

Shaffer Art Building ehitab kunstikooli illustratsioonide ja maalide programme. Lisaks on see ka Transmedia osakond, Setnori muusikakooli jazz-uuringud ja Syracuse ülikooli kunstigaleriid. Hoones on ka 60-kohaline loengukeskus ja 300-kohaline Shemin Auditorium.

Smith Halli maja on meie lõpetaja programmis stuudios ja stuudios joonistamiseks. Smith Hallil on ka metsapood ja juhusliku ligipääsu galerii, näitustepind kraadiõppuritele.

Comstock Art Facility, tuntud ka kui ComArt, on kodus kooli programmide kunstiõpetuse, stuudio kunsti ja kunsti kontekstis. Rajatiste hulka kuuluvad metalli, puidu, ehete ja metallitootmise, keraamika ja graafika töötoad. Selles on ka kooli DigiFab. ComArt asub ka Sarah A. Coyne galeriis.

Täpsema rajatisteabe saamiseks vaadake oma huvipakkuvat õppekava.

Kontakt

VPA-IANDMED (KINDLAKSMÄÄRAD)

315.443.2769
admissu@syr.edu

VPA-manustamised (GRADUATE)

315.443.0137
admissg@syr.ed

Asukohad

Siracusa

Syracuse University - College of Visual and Performing Arts