Syracuse University - David B. Falk College of Sport and Human Dynamics

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast David B. Falki spordi- ja inim dünaamika kolledži! Falk College ühendab Syracuse ülikooli kutselised programmid inimarengu ja pere teaduse, toiduainete uuringute, abielu

Falki kolledži missiooniks on pakkuda stiimuleid, praktikat, kodanikuaktiivsust, propageerimis- ja ettevõtlusalaseid püüdlusi, et edendada igas vanuses inimeste, nende perekondade ja nende kogukondade tervist ja heaolu sotsiaalse õigluse põhimõtete raamistik.

Kolledži juhtiv meeskond teeb tihedat koostööd Falki kolledži dekaaniga Diane Lyden Murphy'ga ja hõlmab:

  • Eileen Lantier, vanemteadur, õppejõud
  • James Byrne, dekaani assistent, üliõpilaste teenused
  • Deborah J. Monahan, Associate Dean, Research
  • Felicia Otero, Vastuvõtmise direktor

Vastuvõtubüroo asub Valge saalis 340. Võite jõuda aadressil 315-443-5555, et saada rohkem teavet akadeemiliste programmide, teenuste ja kõigi kolledžiga seotud muude tegevuste kohta.

Kes me oleme

Syarkuse ülikooli Falki kolledž jagab sajandist pärinevat pärandit. Meie kogukonnad ja koolid on Falki kolledži südames, sealhulgas kodumajanduse, inimarengu, inimteenuste ja tervishoiutööde, inimese ökoloogia, meditsiiniõdede ja humanitaarteaduste keskusesse koondanud inimlike seoste, kodanikuhoiuteenuste ja sotsiaalse õigluse väärtused. Sotsiaaltöö kool. Need samad väärtused kujundavad ja juhendavad kolledžit täna.

Oleme sügavalt uhked, et jagame oma igavest mõju, mida need kollektiivsed vilistlased on maailmas teinud koos oma Syracuse ülikooli vilistlastega aastate jooksul. Üheskoos on neid kergendust vajavates aegades, ebaõigluse aegade muutumist ja avastamist ebakindluse ajal - just neid asju, mida meie õpilased unistavad ja püüavad olla. Tänu vilistlastele, kes neile teed sillutasid, jätkub hea töö.

Pole üllatav, et meie akadeemilisi programme on kujundanud ka programmid, mis olid nende ees: spordi juhtimine pärineb ettevõtlusest huvipakkuvatest tarbijauuringutest, turunduse juhtimisest, jaemüügist; toitumine, toitumisteadus ja toiduainete uuringud on kasulikud sellistest programmidest nagu dietoloogiline koordineeritud programm, toiduainete süsteemide juhtimine, restoran

2011. aastal tegi David B. Falk '72 ja Rhonda S. Falk '74 inimkonna ökoloogia kolledžile suurejoonelise kingituse ja nimetas see ümber David B. Falki spordi- ja inim dünaamika kolledži. Falki tudengid osalevad täna klasside, teadustöös ja kogukonnas interdistsiplinaarses töös selle akadeemilise mitmekesisuse väärtustatud pärandina. Tõepoolest, selle juured on tõesed, Falk College on tuntud oma murrangulise töö tõttu nendes seadetes ning erinevate tulevikuväljavaadete saamiseks meie tuleviku kasuks. Ja meie ajaloo kõik õpilased, õppejõud, töötajad ja vilistlased võivad seda edukust koos tähistada.

Pidades meeles tulevikku, oleme rõõmsad, et meie kollektiivne mõju jätkub. Loodame, et jagate seda igal hetkel, kui jätkame oma põlvkonda hõlmava teenuse vaimu õpetamise pärandi kirjutamist.

Asukohad

Siracusa

Address
Falk College | 150 Crouse Drive, 340 White Hall, Syracuse, NY 13244
13244 Siracusa, New York, Ameerika Ühendriigid