Syracuse University - S.I. Newhouse School of Public Communications

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Siracusa ülikooli Newhouse School on üks rahvusest esimestest kommunikatsioonikoolidest, kus andekate õpilaste õpib tippspetsialistide spetsialistidelt õppima ja õppima. Oleme uhked kõrgeima haridusalase hariduse pärast, mida uskumatu, tulevikku mõtleva õppejõu ja kaasaegsete rajatiste abil on võimalik saavutada. Pakume 11 avalikku kommunikatsiooni magistriprogrammi, millest enamik saab lõpetada ühe kalendriaasta jooksul.

ajalugu

  • 1934: Syracuse ülikoolis asutatud ajakirjanduskool
  • 1964: esimene hoone, Newhouse 1, avaneb
  • 1971: ajakirjanduskool ühendatakse televisiooni ja raadiosideosakonnaga; ümbernimetatud SI Newhouse Public Communications School
  • 1974: teine ​​hoone, Newhouse 2, avaneb
  • 2007: avaneb kolmas hoone Newhouse 3
  • 2014: avaneb Dick Clarki stuudio ja Alan Gerry Media Innovation Center'i stuudio- ja innovatsioonikeskus

Dekaan
Lorraine E. Branham

Teaduskond
Rohkem kui 80 täiskoormusega õppejõude ja 50 täiendõppeosakonda

Töötajad
Ligikaudu 50 täiskohaga ja 10 osalise tööajaga töötajat

Vilistlased
Üle 27 000

Registreerimine
Umbes 1900 üliõpilast, 210 magistranti, 200 online magistrandit ja 13 doktorikraadi

Rajatised
Newhouse School asub 250 000 ruutjalga jalgsi kolmeastmelises kompleksis, mis sisaldab state-of-the-art klassiruume, professionaalseid stuudiotes, digitaalse uudistekeskust, 300-kohalist auditooriumi, uurimiskeskust, doktorantide sviiti ja kontorid, täidesaatev haridus tiib, kohvik ja paljud ruumid üliõpilaste, õppejõudude ja personali ametlikeks ja mitteametlikeks koosolekuteks ja koostööks.

Akrediteerimine

SI Newhouse'i avalike suhete kool on üks 100 + ajakirjanduse ja massimeedia hariduse akrediteerimisnõukogu (ACEJMC) akrediteeritud massikommunikatsioonikoolidest. Meie vabatahtlik osalemine enesehindamises ja välise ülevaates aitab tagada, et Newhouse õpilased saavad järjekindlalt suurepäraseid ettevalmistusi oma edaspidiseks karjäärivõimaluseks kommunikatsioonisektoris. Meie akrediteering peegeldab meie pühendumust üheksa standardile, mis tõlgendab väikeklassi suurust, praktilist õpikogemust, sissejuhatus teabevahetusseadusse, kõikehõlmavat nõustamist ja karjääriarendamist ning tugeva liberaalse kunsti sihtasutuse loomist. Akrediteerimise kohta lisateabe saamiseks ja selle kohta, miks see on oluline, külastage akrediteerimisnõukogu haridus ajakirjanduse ja massiteabevahendite veebisaidil.

Asukohad

Siracusa

Address
215 University Place
13244-2100 Siracusa, New York, Ameerika Ühendriigid