Syracuse University - Whitman School of Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Syracuse ülikooli Martin J. Whitmani juhtimiskool ühendab suure ülikooli ressursid väikese klassi suurusega ja väga individuaalse tähelepanuga, pakkudes õpilastele parimat võimalikku õpikogemust. Õpilased õpivad erakorraliste õppejõudude juhtimisel, kõrgelt hinnatud maailmaklassi teadlastena ja teadlastena. Whitman pakub õpilastele haridust, mis valmistab neid ette tänapäeva globaalses ärikeskkonnas juhtivateks, mitmekesine koostöövõrgustik, nii online kui ka ülikoolilinnak.

Whitmani kool pakub bakalaureuse-, magistri- ja magistriprogrammi, MS, doktorikraadi, täidesaatva hariduse ja riigikaitse programme, samuti üliõpilaste väljaarendamise võimalusi, sealhulgas Goodman IMPRESS-programmi ja 4 miljoni USD õpilaste hallatavat Orange Value Fundi.

Bakalaureuseõppes võib olla suur tähtsus raamatupidamise, ettevõtluse, rahanduse, juhtimise, turunduse, kinnisvara, jaemüügi juhtimise ja tarneahela juhtimise. Bakalaureuseõppe üliõpilased alustavad äriklassid oma esimesel aastal, võimaldades neil täita rohkem kui ühte olulist. Kahekordne bakalaureuseõppe programm on saadaval ka Syracuse ülikooli kunsti- ja teaduskolledžis, SI Newhouse Public Communications School, Law College ja selle iSchool.

Whitman pakub täistööajaga MS, MBA ja Ph.D. programmid. Täistööajaga MBA ja MS õpilased saavad valida viie kraadi keskendub, sealhulgas äri analüüsi. Ph.D. Whitmani kooli programm pakub õpilastele paindlikkust oma uurimisprogrammi kohandamiseks ja kuue õppevaldkonna valikuks. Lisaks täiskoormusega programmidele pakub Whitman tipptasemel veebiprogramme. Õpilased, kes on huvitatud veebiprogrammidest, võivad valida järgmisi kraadi valikuid: MBA, MSA ja MSBA

Tänapäeva juhtide jaoks, kes peavad pidevalt muutuvas ärimaailmas sammu pidama, pakub Whitman välja kommenteeritud haridusprogramme. Osalejad võivad teenida sertifikaate, sealhulgas Six Sigma, või saada projektijuhtimise abi. Whitmani juhtiv haridus

Whitmani kaitseprogramm koosneb enam kui 1900 sõjaväelastest ja tsiviilisikute lõpetajatest, kes on pühendunud tulevastele kontrollijatele ja ressursijuhtidele, pakkudes kontseptuaalset perspektiivi vahendeid, mis on vajalikud valitsemissektorites suurepäraseks. Kaitseprogramm pakub armee ja inspektori kursuseid, samuti kõrgemate ressursside juhtide kursust ja finantsjuhtimise 101 kursust.

Need programmid koos teaduskonna, personali, üle 4000 üliõpilase ja vilistlaste võrgustiku ligikaudu 30 000 Whitmani kraadiga on Whitmani kooli aluseks.

Asukohad

Siracusa

Address
University Avenue,721
13244 Siracusa, New York, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega