Loe ametlikku kirjeldust

Infoühiskoolide kool (iSchool) , mis asutati 1896. aastal ja võeti ümber algse infokoolina aastal 1974, on pikaajaline innovatsiooni ja muutuste juhtimise traditsioon. Meie ideed ja väärtused on meie edu aluseks.

Iskool on tiheda üliõpilaste, õppejõudude ja personali kogukond, mis asub Siracususe ülikooli ülikoolilinnakusse. Lisaks pakuvad üle 10 000 vilistlasi kogu maailmas praeguste ülikoolilinnakute ja online-üliõpilaste kaudu uuenduslike programmide ja võrgustike loomise ürituste kaudu.

Kogemused

Täna on teave üks kõige väärtuslikumaid kaupu ja iSchool pakub interdistsiplinaarseid koostööprojekte, et hoida üliõpilasi teadmistepõhiste teadusuuringute valdkonnas.

Reisikogemused Euroopas ja Aasias pakuvad globaalset perspektiivi. Riiklikud sõidud Silicon Valley'sse, Chicagosse, NYC-sse ja muud pakuvad ülevaadet ja sidemeid peamiste infotehnoloogiatega kõigis majandussektorites: avalikes, era- ja mittetulunduslikes ettevõtetes.

Teaduskond

Me võtame suurt uhkust oma tuntud teaduskonna liikmetele, kes teevad positiivse vahetuse kõikjal, mida nad teevad. Õpilased ja õppejõud õpivad üksteiselt läbi jagatud intellektuaalse kogemuse ja asjakohase õppekava koostöö kaudu kooli kraadi programmid.

Teadusuuringud

ISchool saab igal aastal miljardeid dollareid valitsuse ja ettevõtte sponsoreeritud teadustöö rahastamiseks. Rahastamisagentuurid hõlmavad Rahvusliku Teadusfondi, riiklikke tervishoiuinstituute, USA Kaitseministeeriumit, Muuseumide ja raamatukoguteenuste instituut, Imagining America ja United Business Media. Koolis on mitu uurimiskeskust, mis pakuvad elavat keskkonda uuenduslike uurimisideede arendamiseks.

Visioon

Iskool on ülemaailmselt tunnustatud liider teadmiste edasiarendamisel ja loovate, läbimõeldud ja tehniliselt võimekate juhtide loomisel infovaldkonnas.

Missioon

ISchooli missioon on inimeste võimekuse laiendamine, ühendades inimesi, teavet ja tehnoloogiat. ISchooli õppejõud ja personal on pühendunud õpilaste ettevalmistamisele teabevaldkonnas juhtidele, teadmiste edasiarendamisele ja teabe kasutamiseks, et lahendada üksikisikute ja organisatsioonide probleeme. Üheskoos on iSchooli mõjuuuringute õppejõud, töötajad ja üliõpilased meie stipendiumi, rangete haridusvõimaluste ja teenistuskohustuste kaudu, mis edendavad teadust, parandavad kutsealast praktikat ja aitavad kaasa nii kogukonnale, kus me elame, kui ka laiemalt ühiskond.

Väärtused

ISchooli kultuuri, õppekava ja otsuste tegemise aluseks on meie ühised väärtused.

  • Stipendium. Me oleme pühendunud stipendiumile kõikides vormides. Me juhime ülikooli visiooni ja pühendame end maailmatasemel, üliõpilaskeskne uurimisinstituut. Me edendame seda eesmärki avastades, arendades, rakendades, integreerides ja aktiivselt õppides.
  • Globaalne mitmekesisus ja kaasatus. Oleme mitmekesised paljudel mõõtmetel ja me suhtume erinevusi. Keerulised probleemid nõuavad mitmemõõtmelist analüüsi ja lahendusi. Kool julgustab olulisi infoprobleeme lahendama mitmesuguseid hääli. Kool otsib inimesi, kes austavad arvukuse ja perspektiivi mitmekesisust ning kes arenevad arutelu ja arutelu pingel.
  • iSchool of One. Oleme ühtsed koolid. Teaduskonnad, töötajad ja üliõpilased töötavad koos, mitte üksikisikute või rühmadega, kes esindavad konkreetset valdkonda, kus nad töötavad või sidusettevõtted. Me proovime ennast kasu saada üheainsa teabevälja paradoksist, mis avaldub paljudes professionaalsetes väljendustes.
  • Kvaliteet. Püüame ise välja töötada õppekava, teadustöö ja õpitulemused võimalikult kõrgel tasemel. Püüame oma õpilastel ja vilistlastel luua suurepäraseid lahendusi, mis suurendavad inimeste võimekust.
  • Innovatsioon. Infotehnoloogia pakub võimalusi piiride ületamiseks, mis on võimalik paljudes inimpotentsiaali valdkondades. Püüame parandada ühiskonda, avastades teabe, tehnoloogia ja inimestega sünergiat, mis võimaldab neid edusamme teha.
  • Ausus Me järgime kõrgeimaid standardeid teabekunstialade teabe ja praktika eetiliseks kasutamiseks.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Syracuse University - iSchool

Applied Data Science MS pakub õpilastele praktilisi analüüse ja tehnilisi oskusi analüütiliste mõistete rakendamiseks, et saada ülevaade väikestest ja suurtest andmekogud ... [+]

Applied Data Science MS pakub õpilastele praktilisi analüüse ja tehnilisi oskusi analüütiliste mõistete rakendamiseks, et saada ülevaade väikestest ja suurtest andmekogudest. Õppekava pakub innovatiivset infoteaduse ja juhtimise põhimõtteid. Kuigi üldine programm keskendub andmeteaduslike rakenduste kasutamisele ettevõtlusega seotud toimingute ja protsesside jaoks, on individuaalsed kursused käsitlevad andmete töötlemisega seotud küsimusi, nagu andmete kogumine, haldamine, analüüsimine ja kommunikatsioon otsuste tegemiseks.

Andmeteadlased on Glassguuse nr 1 parimaks tööks aastatel 2016 ja 2017, mis mõjutavad organisatsiooni edukust. Kuna andmeteaduste valdkond areneb, kasvab analüütiliste oskuste nõudlus. Tööandjad otsivad aktiivselt kandidaate, kellel on arenenud tehniline ekspertiis, et teha andmepõhiseid otsuseid.... [-]

Ameerika Ühendriigid Siracusa
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Syracuse University - iSchool

ISchooli Enterprise Data Systems (EDS) MS on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad professionaalselt ette valmistada digitaalse ettevõtte toetavat infrastruktuuri, et seda ... [+]

ISchooli Enterprise Data Systems (EDS) MS on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad professionaalselt ette valmistada digitaalse ettevõtte toetavat infrastruktuuri, et seda hallata, kujundada, toetada ja optimeerida. EDS õpetab nii tavapäraseid kui ka tulevasi võrguinfrastruktuure koos seadmete, teenuste, protokollide, standardite ja rakendustega, mis muudavad ettevõtet.

Gartneri organisatsioon prognoosib, et mobiilside, sotsiaalse meedia, andurite ja suurte andmete kasv ja kasutamine aastaks 2018 on toonud kaasa asjade interneti (IoT), mis ühendab miljardeid seadmeid võrkude kaudu kogu maailmas. See ühenduvuse tase on nõudnud kvalifitseeritud spetsialiste, kes mõistavad pilvandmetöötlust ja oskavad kavandada, seadistada ja hallata kaasaegseid digitaalseid ettevõtteid hõlmavaid pilvekeskkondi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Siracusa
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Syracuse University - iSchool

ISchooli infohalduse (IM) liikmesriik kasutab interdistsiplinaarset lähenemist infotehnoloogia õppimisele ja mõistmisele. Siracusa ülikooli iSchoolis usume, et teabehaldu ... [+]

ISchooli infohalduse (IM) liikmesriik kasutab interdistsiplinaarset lähenemist infotehnoloogia õppimisele ja mõistmisele. Siracusa ülikooli iSchoolis usume, et teabehaldus tähendab unikaalset professionaalset ja akadeemilist tausta, et arendada lähenemisviisi infosüsteemidele, mis toovad kasu nii inimestele kui ka organisatsioonidele.

Meie õppekava ühendab juhtimise ja STEM (teaduse, tehnoloogia, inseneri ja matemaatika) kursused, et pakkuda tasakaalustatud haridust ja valmistada lõpetajate jaoks paljude positsioonide info valdkonnas. Meie interdistsiplinaarne filosoofia tähendab seda, et igal akadeemilisel või kutsealal õppivatel üliõpilastel on võimalus meie programmis edu saavutada.... [-]

Ameerika Ühendriigid Siracusa
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Syracuse University - iSchool

Siracusa ülikooli iSchooli raamatukogude ja infoteaduse alal MS-i saate õppida raamatukogunduse laialdast kättesaadavust ja seda, mida tähendab täna raamatukoguhoidja. Te ... [+]

Siracusa ülikooli iSchooli raamatukogude ja infoteaduse alal MS-i saate õppida raamatukogunduse laialdast kättesaadavust ja seda, mida tähendab täna raamatukoguhoidja. Teaduste ja humanitaarteaduste üliõpilased tõmbuvad iSchooli LIS-i programmi, et saavutada üks eesmärk: muuta, kuidas kogukonnad ja organisatsioonid kasutavad raamatukogu ja teabeallikaid paremaks.

Meie juhtivnõukogu vaatab hoolikalt läbi pädevused ja kursuste pakkumised, et tagada, et iSchool on raamatukogu- ja infoteadustealase hariduse liider, ning saate juhatusest lisateavet oma põhikirjas.

Meie LIS-programm on akrediteeritud Ameerika Raamatukogu Assotsiatsiooni (ALA) poolt alates 1928. aastast ja saanud akrediteeringu 2016. aastal pärast viimast läbivaatamist.... [-]

Ameerika Ühendriigid Siracusa
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles