The Conway School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meie lugu

Walter Cudnohufsky ei olnud rahul status quo. Ta sai magistrikraadi maastikuarhitektuuri Harvardi aastal 1965, veetis poolteist kuud reisil ja õpetas disaini suure ülikooli. Ta oli pettunud traditsiooniliste hariduse, mida ta pidas liiga lahterdatud, on paindlik ja teoreetiline.

Ta oli uurida disaini haridust oma koolilõpetaja väitekirja ja oli lugemine progressiivne hariduse teooria. Ta tahtis proovida uusi viis asju, käed-õppe, rohkem nagu töö disain fi ce. Ta arvas, et see peaks olema õpilase baasil, mitte institutsionaalselt korraldatud ja ta tahtis seda jagada kogemusi, mis rõhutas meeskonnatöö. Ta tahtis alustada uut kooli, mis muudaks disaini haridust oma peaga. Ja ta tegi.

Isikliku laenu käivitab SCHOOL

Kuigi ta ei olnud nägi disaini koolis maapiirkonnas, majanduslikel kaalutlustel, Walt hakkas koolis oma Conway kodus ja perifeerse hoonete-suhkru-maja ja ümber ait. Ta tagatud $ 8000 isikliku laenu, et maksta renoveerimise ja fl kaera kooli esimesel aastal. Ehitus toimus suvel 1972, oodates esimese klassi seitse meest ja kaks naist, peamiselt Massachusetts.

Treeningud toimusid iga päev, mõnikord koos stuudios ka iga päev. Võib olla eksprompt kivisein hoone tutvustamise või muu kutsed "õpi." Toimetused olid alati osa jagamine, potlucks ja mängud osa lõbus. Communications alati olnud ja on siiani tähtis keskenduda kooli.

Walt usk oli see, et kui sa ei suuda selgitada oma mõtteid kirjalikult ja rääkimine, siis sa ei ole vastutav ise või mida sa teed.

TEINE direktor ARRIVES üliõpilane

Don Walker, kes osutub suur jõud areng koolis, tuli üliõpilasena 1978. aastal. Ta oli juba kaks kraadi maastikuarhitektuur ja palju kogemusi õpetamise ja praktika. Ka tema oli pettunud oma õpetamise kogemus ja pidev surve teha teadustööd. Mis Don lisaks töötajatele tuli järk-järgult rõhuasetuse õpetamise traditsiooniline maastikuarhitektuur julgustada disain, mis on keskkonnasäästlik. Üha taotlejaid otsib see uus viis disainide.

AKREDITEERIMISAMET SAAVUTATA

New England Association of koolides ja kolledžites antud täieliku akrediteeringu tõhusad 1989 kohaselt. Aastal 1992, Walt jättis kooli praktikas asju, mida ta oli õpetanud. Ta hakkas milline on jätkuvalt edukas erapraksises, mis on palju ökoloogilisi ja kogukonna hoone mõõtmetega. Täna ta puutub Conway School on tema suurim eluiga panuse, andes laenu inimestele, kes on kes koolis edasi.

Don Walker direktoriks sai 1992. aastal, seisukoht oli ta kuni pensionile minekuni 2005. aastal. Don ja personal jälgis liikuda kooli kolmekümne aasta koduks lähedal metsamaa Mäe. 34,5-aaker campus on planeeritud õppe laboris säästva disaini.

Conway kolmas direktor, maastikuarhitekt ja kaitse planeerija Paul Cawood Hellmund, on pühendunud kooli ainulaadne õpetamise meetod ja jätkusuutliku disaini. Ta on ka suur huvi laiendada kooli perspektiivi globaalsete keskkonnaprobleemide võimalused. Koolis elav ajalugu, mõned asjad, nagu ta välimust ja töötajad muutunud. Muud asjad, eriti selle keskendumist individualiseeritud õppe, jääb alati nii konstandid.

Missioon

Uurime, arendada, praktika ja õpetada disain maa, mis on ökoloogiliselt ja sotsiaalselt jätkusuutlikud.

Aastal protsessi me:

anda lõpetajale põhiteadmised ja oskused on vajalikud, et harjutada planeerimise, projekteerimise ja maakasutuse et austab nii looduses kui inimkond; arendada ökoloogilise teadlikkuse, mõistmise, austuse ja majutus tema õpilased ja projekti klientidele; toota projekte, mis inimese füüsilisele tingimustes.

Kooli missioon juhendid otsustamise igal tasandil: kes on palgatud, mida projektid ellu viiakse, kuidas kursused on üles ehitatud ning millised kontorid ja saite külastas väljasõitudel. Kuigi programm on põhjalikult põhineb ökoloogilise teadmised ja tavad, Conway haridus- keskendutakse disaini maa asemel keskkonnateadus.

Miks Conway

Kliima ebastabiilsust. Toit + vesi ebakindlust. Liigid kokkuvarisemist.

Tulevikus ei peaks nägema seda!

Abi uuesti leiutada tulevikus. Töö poole parem planeedi ökoloogiliste kogu süsteemset mõtlemist. Abi tagada tervislik kogukondade ja produktiivne maastike tulevastele põlvedele.

Varustage ennast:

Fix Mis katki. Säästa mis toimib. Kujundada tuleviku!

Conway on kümne kuu intensiivset, spetsialiseeritud kraadiõppe, mis valmistab teid tööle disainer / planeerija on oluline reaalse maailma projekte. . . (Selleks valmis?) Kallal oluline, reaalse maailma projektid-õpilasena toel õpetajaid kogenud spetsialistid.

Nelikümmend aastat on see olnud juhtub Conway: reaalses maailmas, tegelikke tulemusi.

10 põhjust Rakenda

Need suured kümme räägib taotlejad, kuid nad ka öelda, miks projekti kliendid peaksid kaaluma Conway School. Sama huvilised toetamisel disain ja planeerimine innovatsiooni planeedil.

  1. Töö tegelik projektide jaoks tõeline klientidele, algusest peale. See, mida me mõtleme "reaalses maailmas. Real tulemusi. "Ja tulemused on osutunud nelikümmend aastat.

  2. Saa tööriistad teil on vaja ehitada jätkusuutlikku karjääri ... ja parema maailma kõige uuenduslik programm omalaadne kõikjal.

  3. Loe väikestes klassides, kus on palju individuaalset tähelepanu. Unustage klassid! Selle asemel, et keskenduda õppe tööd teha, ja teha seda hästi.

  4. Koostöö, ei võistle. Iga isik või väike meeskond on oma projekti ja igaüks pakub abi ülejäänud klassile.

  5. Vaata suurt pilti ja pöörama tähelepanu üksikasjad. See on tee jätkusuutlikkuse ja vastupidavust.

  6. Lõpetaja projekteerimise käigus saab panna tööle kohe, ja oskusi, et olla eluaegne õppija. See on kiire edasi, kui te olete mures, et saada tööd teha vahet.

  7. Loo portfelli professionaalne projekte viited tõeline klientidele.

  8. Ole osa koolis, mis on täielikult pühendunud uurides, arendades, harjutamise ja õpetamisega planeerimise ja projekteerimise maa, mis on ökoloogiliselt ja sotsiaalselt jätkusuutlikud. Meie missiooniks on looduse ja inimeste jaoks.

  9. Olek Tihe bänd muudatuste agentide, kokku kümme kuud, ühendust eluks.

  10. Töö kõrvuti õpetajad, kes on kogenud praktikud ja ka hooliv instruktorid.

Asukohad

Conway

Address
332 South Deerfield Road, Conway, MA
01341-0179 Conway, Massachusetts, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega