Temple University College of Engineering

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Inseneride ümberkujundamine

Templitehnoloogias toimuvad suured muutused. Kell 12 ja Norris oleme arenenud juba mõnda aega. Kolledžina oleme kasvanud enam kui 2100 üliõpilaseks ja meie õppekava ajakohastamiseks tehakse alati muudatusi. Ka meie rajatised arenevad edasi, et pakkuda kaasaegseid, tõhusaid ja koostööruume, mis on mõeldud spetsiaalselt inseneridele.

Renoveerimise kahest etapist esimene algas 2018. aasta suvel ja viidi lõpule sügissemestri alguseks. See muutis esimese korruse ruumi universaalseks tühjaks ruumiks paindliku disainiga arvutilaboriks koos laiendatud tehnoloogia ja moodulmööbliga.

121071_COE-Building-27.jpg

Uuele poolaastale astudes jätkub meie hoone ka renoveerimise teises etapis oma ümberkujundamisega: teise korruse teaduse ja tehnika raamatukogu (SEL). Uuendused hõlmavad uut tehnoloogiat ja seadmeid, virtuaalse reaalsuse jaamu, tööriistade väljavõtteid, mikrotöötluskindade kasti, töölaua 3D-printimist ja valguse prototüüpimisruumi, õhurbootika lennutsoone, kraanikausid, maandatud elektroonikajaamu, uusi A / V seadmeid ja PCB-lõikureid. .

Need ruumid pakuvad ka moodulmööblit, mida saab muundada ühiseks koosolekuruumiks, samuti laoruumi pidevaks üliõpilastööks nagu Senior Design projektid.

Lisaks on märkimisväärselt renoveeritud ka õppeklassi ruum ruumis 502. Uuendused hõlmavad nutikat õpetamistehnoloogiat, istekohtade vastupidavust põrandale ning töötasapindadele ja muule.

STEM - teadus, tehnoloogia, tehnika

Tee selle maailmamajanduseni algab siinsamas Põhja-Philadelphias.121066_180917_TempleEngineering-766.jpg

Insenerikolledž toetab ranget STEM-haridust ja usub, et iga üliõpilane, kes soovib saada haridust STEM-i alal, peaks seda saama. Kõrgkoolis tegutsev kaasava konkurentsivõime keskus sponsoreerib Philadelphia koolide inseneriteaduse piirkondlikke algatusi ja programme ning kolledž juhib ka keskkooli suveinseneride programme. Need on vaid mõned viisid, kuidas Temple Engineering töötab, et levitada sõna edust, mida STEM-i väljad noortele ja kogukonnale pakuvad.

Dekaani teade

Selle tohutu uhkusega teenin ma kolledži ja meie tudengite jätkuva kasvu ja võimaluste suurendamise ajal insenerikolledži dekaanina.

Koos paremusjärjestuse tõusuga tugineb kolledž meie mainele, pakkudes suurepärast haridust teaduskondade koostööprojektide, kogemusõppe, kasvava vilistlaste võrgustiku ja uuenduslike vanemdisaini projektide kaudu. Alates miniatuursest meditsiiniseadmete tehnoloogiast kuni ionosfääri lõhkamiseni või omaenda planeedi hoolitsemiseni siin kodus, on Templite insenerid tõeliselt tulevikuarhitektid.

Meie hoones Norrise tänaval ja selle ümbruses toimub iga päev tähelepanuväärseid asju. Väline maailm nõuab alati rohkem insenere ja me tagame ka edaspidi, et meie öökullid ei saaks mitte ainult sellesse maailma astuda, vaid ka seda juhtida.

Loodan jätkata selle kolledži teenimist ja tugevdamist, kui jätkame oma suurte saavutuste trajektooril. Loodame, et liitute meiega.

Keya Sadeghipour

Dekaan

Temple inseneri kolledž

121070_20141118_skyline_004_938x528.jpg

Akrediteerimine

Oleme tulevikku suunatud teadusasutus, mis pakub ABET-i poolt akrediteeritud kvaliteetset haridust.

Inseneriteaduse bakalaureusekraad (CE, EE, EE / Computer, ME) on akrediteeritud ABETi inseneriakrediteerimise komisjoni poolt. Kolledž teatab põnevusega, et biotehnoloogia ja inseneriteaduse programmid on üle vaadatud ja heaks kiidetud ABETi akrediteerimiseks. Keskkonnatehnoloogia programm taotleb akrediteerimist järgmise ülevaatuse ajal pärast seda, kui on lõpetanud programmi esimesed tudengid.

Inseneritehnoloogia bakalaureusekraad (CET, ET) on akrediteeritud ABETi inseneritehnoloogia akrediteerimise komisjoni poolt.

Õpilased peaksid olema uhked, et valivad ABET-akrediteeritud programmi. Akrediteerimine tähendab, et teie haridus vastab teie kutseala üldisele tehnilise hariduse standardile. Ükskõik, kas õpite rakendusteadust, andmetöötlust, inseneriteadusi või tehnoloogiat, on ABETi akrediteerimine oluline näitaja teie programmi pühendumusele kvaliteedile ja võib olla teie professionaalse tuleviku võti.

Asukohad

Philadelphia

Address
1947 N. 12TH STREET
Philadelphia, Pennsylvania, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega