Loe ametlikku kirjeldust

122096_rsz_adobestock_57558261.jpg

Kas soovite kasutada videot ja netisaateid elava ajaloolise Philadelphia linna dokumenteerimiseks; kasutage Twitteri jõudu sotsiaalsete muutuste loomiseks; uurida poliitilise ja veenva suhtluse olemust; või reisida välismaale, et kogu maailmast aru anda, on Kleini meedia- ja kommunikatsioonikolledžis teile sobiv programm. Meie paindlikud, kuid ranged õppekavad ühendavad uusimad uuendused digitaalses meedias kogemustega, tunnustatud õppejõudude ja teadlaste teadmistega.

Riigi suuruselt neljandas meediaturul asuv Kleini kolledž pakub reklaami, ringhäälingu, ajakirjanduse, meediatoodangu, strateegilise kommunikatsiooni ja muu tudengitele hulgaliselt akadeemilisi ja ametialaseid võimalusi. Kleini kolledži üliõpilasena on teil juurdepääs arvukatele ressurssidele ja tugistruktuurile, mis keskendub praktilisele õppimisele, reaalse maailma kogemusele ning segule analüütilistest ja teoreetilistest teadmistest, mis keskenduvad meie dünaamilisele linnakeskkonnale.

Temple Kleini meedia- ja kommunikatsioonikolledžil on rikas ajalugu ja areng, mis peegeldab kommunikatsiooni valdkonda. Alates asutamisest 1927. aastal on Kleini kolledž pälvinud pidevat tunnustust kui ühte parimat omataolist kooli USA-s. Pakkudes õiget segu teoreetilistest õppimisvõimalustest ja praktilistest võimalustest, pakub Kleini kolledž juhtivaid akadeemikuid, teadusuuringuid ja tuge, valmistades samal ajal õpilasi ette edu pidevalt muutuvas tööstuses.

122097_rsz_adobestock_281404232.jpg

Elu templis

Temple'is ei hakka sul kunagi igav. Igapäevaselt saate valida mitmesuguste kultuuriliste, sportlike ja ühiskondlike tegevuste hulgast, näiteks tudengite korraldatavad klubid, ühiskondlikud teenused, sportlikud üritused ja muusikalised etteasted.

Need tegevused pole lihtsalt ajatäitjad. Samuti on neil võimalus kohtuda kaasõpilastega ning laiendada oma isiklikke ja ametialaseid võrgustikke.

Kunst ja kultuur

Kunst ja kultuur on Temple'is elus. Peaaegu iga päev tuuakse teatri- ja tantsuetendusi, kontserte, kunstinäitusi ja külalislektoreid. Ja see on ainult ülikoolilinnakus. Tänu meie asukohale Philadelphias on teil hõlbus juurdepääs ka linna maailmatasemel muuseumidele, kunstigaleriidele ja etenduskunstide toimumispaikadele.

Klubid ja organisatsioonid

Temple on koduks sadadele üliõpilaste juhitud klubidele ja organisatsioonidele, mis hõlmavad mitmesuguseid isiklikke ja ametialaseid huve. Igaüks neist annab teile võimaluse osaleda ülikoolilinnas ja suhelda õpilastega, kellel on sarnased huvid.

Eluase ja toitlustus

Temple'is pakutavate majutus- ja söögikohtade kirjeldamiseks on parim sõna "mitmekesisus". Pakume üheksat elusaali, mitmesugust elukorraldust ning arvukalt söögikohti ja söögikavasid, mille hulgast valida.

Tervis ja heaolu

Teie kogemus kolledžis hõlmab enamat kui lihtsalt õppejõude. Kui te pole klassis ega trügi raamatuid, kasutage kindlasti meie muljetavaldavat valikut tervise-, treenimis- ja puhkevõimalusi, sealhulgas maailmatasemel spordisaalid ja põhjalik õpilaste tervisekeskus.

Linnaelu

Templisse tulles jõuate ka Philadelphiasse - ühte rahva mitmekesisemasse ja elavaimasse linna. Siit leiate vaid mõne minuti kaugusel ülikoolilinnakust ööelu, kultuuri, meelelahutuse ja köögi söögikohad.

Jätkusuutlikkus ja ohutus

Meie õpilaste ja meie keskkonna kaitse on Temple jaoks ülimalt oluline. Seetõttu seame sellise rõhu üliõpilaste turvalisusele ja vähendame ülikooli mõju kogukonnale, kus me elame.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Temple University Klein College of Media and Communication

Ajakirjanduse magistrikraad (MJ) on üheaastane 30-aineline programm, mis kasutab Philadelphiat laborina. Kursuste ja aruandluse ning projektide redigeerimise keskmes on l ... [+]

Ajakirjanduse magistrikraad (MJ) on üheaastane 30-aineline programm, mis kasutab Philadelphiat laborina. Kursuste ja aruandluse ning projektide redigeerimise keskmes on linnaelu probleemid ja võimalused. Praktiline multimeediumitöö on ühendatud ajakirjanduse arenevate rollide ja tavade uurimisega. Õpilased õpivad kogedes, mis tunne on töötada tänapäeva pidevalt muutuvas meediumikeskkonnas. Tunnustades uudiste valdkonnas toimuvat põnevat arengut, on programmi eesmärk aidata praegustel ja püüdlikel ajakirjanikel areneda kaasahaaravateks ja innovaatilisteks spetsialistideks.

Temple University asukoht Ameerika Ühendriikide suuruselt neljandal meediaturul pakub üliõpilastele juurdepääsu uuenduslikkusega küpsele linnale. Philadelphia on täis ajakirjanduslikke eksperimente, sealhulgas alustavaid ja mittetulundusühinguid, kes mõtlevad ümber suurlinna, niši ja etnilise meedia. Linna päevalehed kuuluvad mittetulundusühingule. Eksperiment, mida paljud loodavad, tähistab kogu riigi uudisteorganisatsioonide jätkusuutlikkuse teed. Õpilased suhtlevad nende organisatsioonide ajakirjanike ja uuendajatega. Neil võib olla võimalusi töötada praktikakohtade kaudu või pärast kooli lõpetamist.... [-]

Ameerika Ühendriigid Philadelphia
August 2020
Inglise
Päevane õpe
11 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Temple University Klein College of Media and Communication

Master of Arts meediauuringutes ja tootmises on 36-ainepunktiline programm, mis ühendab kontseptuaalse ja praktilise õppe, et valmistada üliõpilasi ette meedianalüüsi, lo ... [+]

Master of Arts meediauuringutes ja tootmises on 36-ainepunktiline programm, mis ühendab kontseptuaalse ja praktilise õppe, et valmistada üliõpilasi ette meedianalüüsi, loomise ja juhtimise karjääriks või edasiseks akadeemiliseks õppimiseks. Meie õpilased on aktivistid, meediategijad ja teadlased, kes suhtlevad meediumitega mitmesuguste objektiivide kaudu - kultuurilised, majanduslikud, ajaloolised, juriidilised, psühholoogilised ja tehnoloogilised.

Meie vilistlased töötavad edukate konsultantide, juhtide, meediasisu tootjate, teadlaste ja kirjanikena kogu maailmas.

Temple University magistrikraad meediauuringutes ja tootmises on paindlik programm, mis on saadaval osalise ja täistööajaga õppuritele, kes soovivad jätkata praktilist õppimist ja kriitilist suhtlemist meediaga ühes riigi juhtivas teadusasutuses. Üliõpilased võivad läbida praktikume, viia läbi meediaalaseid koolitusi või liikuda doktorantuuri.... [-]

Ameerika Ühendriigid Philadelphia
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Temple University Klein College of Media and Communication

Temple University magistrikraad kommunikatsioonis arengu ja sotsiaalsete muutuste kohta on üks ainult kahest sellisest magistriprogrammist USA-s. Arengu ja sotsiaalsete m ... [+]

Pika ajaloost ja ulatuslikest uurimustest arengukommunikatsiooni valdkonnas on selle programmi eesmärk vastata 21. sajandi väljakutsetele sellistes valdkondades nagu toiduga kindlustatus, inimõigused, sooline võrdõiguslikkus, rahu ja konfliktid, rahvatervis ja jätkusuutlikkus. Meie magistrikraadi programm keskendub õpilaste õpetamisele, kuidas kasutada digitaalset ja traditsioonilist kommunikatsiooni sotsiaalsete muutuste edendamiseks, rõhuasetusega arengukommunikatsioonile, osalusmeetodite meetoditele ja strateegilisele kommunikatsioonile.

Vaja on tungivalt arengukommunikatsiooni eksperte - kohalike kogukondade ja valitsuste ning valitsusväliste ja kodanikuühiskonna organisatsioonide vahelise suhtluse spetsialiste. Vaja on palju spetsiifilisi oskusi, kuid peamine ja ühine eesmärk on praktiliselt orienteeritud sotsiaalsed ja käitumuslikud muutused. Arendussuhtluse spetsialistid saavad aidata saavutada üksmeelt, tõsta avalikkuse arusaamist ja tekitada muutusi, kasutades tõhusalt olemasolevaid suhtlusalternatiivide valikuid, kas dialoogi hõlbustamise või meediumikampaaniate korraldamise kaudu.... [-]

Ameerika Ühendriigid Philadelphia
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Temple University Klein College of Media and Communication

Töötage välja strateegiliste reklaamide ja turunduse magistrikraadiga tugevad kaubamärgikampaaniad, mis kasvatavad vaatajaskonda ja ajavad äri edasi - see on ühine magist ... [+]

Töötage välja strateegiliste reklaamide ja turunduse magistrikraadiga tugevad kaubamärgikampaaniad, mis kasvatavad vaatajaskonda ja ajavad äri edasi - see on ühine magistrikraad, mida pakuvad Foxi ärikool ning Temini ülikooli meedia- ja kommunikatsioonikolledž Klein. Omandage oskused, mis on vajalikud turu-uuringute, tarbijakäitumise analüüsi ja loovate jutuvestmistehnikate ühendamiseks edukaks suhtlusstrateegiaks.

See interdistsiplinaarne magistriprogramm ühendab Foxi analüütilistele turunduskursustele ja Kleini strateegiapõhistele reklaamikursustele, mille tulemuseks on ainulaadne segu kvantitatiivsest ja kvalitatiivsest teadmusest. Leides tasakaalu teoreetiliste põhimõtete ja praktilise rakenduse vahel, valmistab programmi õppekava ette õpilasi tööks paljudes turunduse ja reklaami valdkondades, sealhulgas... [-]

Ameerika Ühendriigid Philadelphia
Jaanuar 2020
Inglise
Osakoormus
5 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles