The Catholic University of America

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Catholic University of AmericaAastal asutatud 1887 USA katoliku piiskopid toel paavst Leo XIII, on riiklik ülikool katoliku kirik Ameerika Ühendriikides. Asutatud lõpetaja uurimiskeskus, University hakkas pakkuma bakalaureuse haridus aastal 1904 ja täna on koduks 12 kooli ja 21 uurimisasutuste. Catholic University on ainuke Ameerika ülikooli kiriklik teaduskondade andmise kanooniline kraadi kolm erialadel. Ülikooli haljendav 180-aaker campus, mis asub just Põhja Capitol Hill, Võimaldab õpilastel lihtne juurdepääs laia haridusliku, kultuurilise ja poliitilise võimalusi, mis Washington, DC on pakkuda.

Missioon Kuna National University of Catholic Church USAs asutatud ja sponsoreerib piiskoppide riigi heakskiidul Püha Tooli, Catholic University of America on pühendunud tervikliku katoliku ja Ameerika kõrgkool, truu et Jeesuse Kristuse õpetusi nagu käega poolt Church. Pühendatud edendavatele dialoogi usk ja mõistus, Catholic University of America püüab leida ja levitada tõe õpetamise ja teadustöö, kõik teenistuses kirik, rahvas ja maailm.

Eesmärgid Ülikool Catholic University of America on kogukonna teadlased, nii õppejõud ja üliõpilased, mis on esile avastada, säilitada ja levitada tõde selle kõigis vormides, eelkõige vajaduste ja võimaluste rahvas. Kuna ülikool on sisuliselt vaba ja sõltumatu keskus õppe-ja selts teenindavad vajadustega inimeste ühiskonda. Ta tervitab koostööd kõikide teadlased head tahet, kes läbi protsessi uuring ja mõtlemist, nende eesmärkide saavutamiseks õhkkonnas akadeemilise pädevuse kus vabadus on edendada ja kus ainus piirang peale Tõde on tõde ise.

Kuna katoliku ülikooli, ta tahab kasvatada ja levitada arusaama kristlusest raames igasuguse inimese uurimise ja väärtused. Eesmärgiks on tagada, et institutsionaalselt nõuetekohane intellektuaalne ja akadeemiline tunnistust Christian inspiratsiooni üksikisikute ja kogukonna ning anda koht jätkuvat arutelu, arvestades kristliku usu pärast kasvav varandus inimeste teadmisi.

Nagu liige American akadeemiliste ringkondadega, ta aktsepteerib normid ja kord American institutsioonide ja püüab saavutada vahet akadeemilises maailmas.

Ustav kristlikku sõnumit kui tegemist on läbi kiriku ja truu oma rahvuslikke traditsioone, Catholic University of America on ainulaadne vastutus olla teenuse kristliku mõtte ja haridus katoliku kogukond samuti teenima rahvast ja maailma .

Asukohad

Washington

The Catholic University of America

Address
The Catholic University of America,
620 Michigan Ave., N.E.

DC 20064 Washington, Columbia ringkond, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 202-319-4289