Loe ametlikku kirjeldust

Catholic University of AmericaAastal asutatud 1887 USA katoliku piiskopid toel paavst Leo XIII, on riiklik ülikool katoliku kirik Ameerika Ühendriikides. Asutatud lõpetaja uurimiskeskus, University hakkas pakkuma bakalaureuse haridus aastal 1904 ja täna on koduks 12 kooli ja 21 uurimisasutuste. Catholic University on ainuke Ameerika ülikooli kiriklik teaduskondade andmise kanooniline kraadi kolm erialadel. Ülikooli haljendav 180-aaker campus, mis asub just Põhja Capitol Hill, Võimaldab õpilastel lihtne juurdepääs laia haridusliku, kultuurilise ja poliitilise võimalusi, mis Washington, DC on pakkuda.

Missioon Kuna National University of Catholic Church USAs asutatud ja sponsoreerib piiskoppide riigi heakskiidul Püha Tooli, Catholic University of America on pühendunud tervikliku katoliku ja Ameerika kõrgkool, truu et Jeesuse Kristuse õpetusi nagu käega poolt Church. Pühendatud edendavatele dialoogi usk ja mõistus, Catholic University of America püüab leida ja levitada tõe õpetamise ja teadustöö, kõik teenistuses kirik, rahvas ja maailm.

Eesmärgid Ülikool Catholic University of America on kogukonna teadlased, nii õppejõud ja üliõpilased, mis on esile avastada, säilitada ja levitada tõde selle kõigis vormides, eelkõige vajaduste ja võimaluste rahvas. Kuna ülikool on sisuliselt vaba ja sõltumatu keskus õppe-ja selts teenindavad vajadustega inimeste ühiskonda. Ta tervitab koostööd kõikide teadlased head tahet, kes läbi protsessi uuring ja mõtlemist, nende eesmärkide saavutamiseks õhkkonnas akadeemilise pädevuse kus vabadus on edendada ja kus ainus piirang peale Tõde on tõde ise.

Kuna katoliku ülikooli, ta tahab kasvatada ja levitada arusaama kristlusest raames igasuguse inimese uurimise ja väärtused. Eesmärgiks on tagada, et institutsionaalselt nõuetekohane intellektuaalne ja akadeemiline tunnistust Christian inspiratsiooni üksikisikute ja kogukonna ning anda koht jätkuvat arutelu, arvestades kristliku usu pärast kasvav varandus inimeste teadmisi.

Nagu liige American akadeemiliste ringkondadega, ta aktsepteerib normid ja kord American institutsioonide ja püüab saavutada vahet akadeemilises maailmas.

Ustav kristlikku sõnumit kui tegemist on läbi kiriku ja truu oma rahvuslikke traditsioone, Catholic University of America on ainulaadne vastutus olla teenuse kristliku mõtte ja haridus katoliku kogukond samuti teenima rahvast ja maailma .

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

The Catholic University of America

... [+]

Registreerimisega IEDM või IEDP programm võimaldab teil õppida ja kogemusi kogemusest laia arengu tava nii avalikus kui ka erasektoris suhtlemist teravdatud kes tegelevad eduka arengu algatustele, kes moodustavad meie rahvusvahelise nõuandekogu, meie õppejõud ja viia meie juhtide arengu seminaridel.

, , !

[-]
Ameerika Ühendriigid Washington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The Catholic University of America

Integral majandusareng on lähenemisviis arengule, mis püüab tugevdada tsiviil-ja sotsiaalasutused on vajalik säästva arengu; üks, mis võtab integreeritud arusaama inimese ... [+]

MA Integral Economic Development Policy Kaheaastane programm täistööajaga, osalise tööajaga valik. Pioneerid rakendamist integreeritud lähenemisviisi majandusliku arengu poliitika. Õpetab kohaldatud poliitika ja majanduse tehnikaid lahutamatu arengukoostöö raames. Mis on terviklik lähenemine

Integral majandusareng on lähenemisviis arengule, mis püüab tugevdada tsiviil-ja sotsiaalasutused on vajalik säästva arengu; üks, mis võtab integreeritud arusaama inimese roll ühiskonnas. See on lähenemine, mis arengu üksused üha enam nõuda. Integral majandusarengut vaatenurgast kogu inimese ja kogu inimühiskonna, keskmes meie programmide ja missioon Catholic University of America.... [-]

Ameerika Ühendriigid Washington
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Integral Economic Development

IEDM one year or two full of international experience

The Catholic University of America
Address
The Catholic University of America, 620 Michigan Ave., N.E.
DC 20064 Washington, District of Columbia, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 202-319-4289