The Cooper Union

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Cooper Liidu Advancement of Science ja Art, asutatud 1859, on üks rahvas vanim ja eristada kõrgkoolide. Organisatsioon, pärand Peter Cooper, eriline koht kultuuri kangas Ameerika elu.

Asutatud tööstur, leiutaja ja filantroop Peter Cooper, Cooper Liidu maja koolides kunsti, arhitektuuri ja tsiviilehituse, samuti maailmatasemel teaduskonna humanitaar-ja sotsiaalteadused.

Missioon ja visioon

Läbi silmapaistva akadeemilise programmide arhitektuuri, kunsti ja inseneriteaduse ja teaduskonna humanitaar-ja ühiskonnateadused, Cooper Liidu Advancement of Science and Art valmistab andekamaid õpilasi tegema teadlikke panuse ühiskonda.

Kolleegium möönab, üliõpilastele ainuüksi teenete ja auhinnad täis stipendiume kõigile osalevatele üliõpilastele. Asutus annab tihedas kontaktis eristada loominguline teaduskonna ja tugevdab range, humanistlikke õppe, mis suurendab protsessi disain ja laiendatud linnakeskkonnas. Asutatud aastal 1859 Peter Cooper, tööstur ja filantroop, Cooper Liit pakub riiklike programmide jaoks tsiviil-, kultuuri-ja teostatav rikastamine New York City.

Asukohad

New York

Address
Administrative Offices,
30 Cooper Square

NY 10003 New York, New York, Ameerika Ühendriigid