Loe ametlikku kirjeldust

Cooper Liidu Advancement of Science ja Art, asutatud 1859, on üks rahvas vanim ja eristada kõrgkoolide. Organisatsioon, pärand Peter Cooper, eriline koht kultuuri kangas Ameerika elu.

Asutatud tööstur, leiutaja ja filantroop Peter Cooper, Cooper Liidu maja koolides kunsti, arhitektuuri ja tsiviilehituse, samuti maailmatasemel teaduskonna humanitaar-ja sotsiaalteadused.

Missioon ja visioon

Läbi silmapaistva akadeemilise programmide arhitektuuri, kunsti ja inseneriteaduse ja teaduskonna humanitaar-ja ühiskonnateadused, Cooper Liidu Advancement of Science and Art valmistab andekamaid õpilasi tegema teadlikke panuse ühiskonda.

Kolleegium möönab, üliõpilastele ainuüksi teenete ja auhinnad täis stipendiume kõigile osalevatele üliõpilastele. Asutus annab tihedas kontaktis eristada loominguline teaduskonna ja tugevdab range, humanistlikke õppe, mis suurendab protsessi disain ja laiendatud linnakeskkonnas. Asutatud aastal 1859 Peter Cooper, tööstur ja filantroop, Cooper Liit pakub riiklike programmide jaoks tsiviil-, kultuuri-ja teostatav rikastamine New York City.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

The Cooper Union

Master of Architecture II järgse kutsekraad programm käivitati aastal 2009, et laiendada nägemust ja intellektuaalset rangust bakalaureuse programmi. ... [+]

Master of Architecture II

MASTER OF ARCHITECTURE II programm laieneb kaks stuudiod 2013-2014 õppeaastaks.

Lisaks olemasoleva õppekava Advanced Design Studio töö kulmineerub design-teadustöö väitekirja projekti Kriitika, ajalugu ja teooria kontsentratsioon pakub intensiivse üheaastase kastmist kriitika, ajaloo ja teooria arhitektuuri. Rõhk on asetatud lähenemisi arhitektuuri analüüs ja ajalugu, rolli ja aktuaalsetes teooria ja suhete teooria ja disaini. Seminarid pakuvad õpilastele ettevalmistus karjääri ajakirjanduse, õppe-, ja lõpuks doktoriõppe laia arusaamist kultuurilised tingimused arhitektuuri tootmise ja keskendumine tipptasemel kirjalikult. Analüüs stuudiod annavad hea ülevaate ametlik ja programmiline mitmekesisus ajaloolise ja kaasaegse arhitektuuri, protsessi projekteerimise ja võima uusi lähenemisviise teooria ja praktika. Vajalik rõhk Urbanism või Technologies esinduse võimaldab sügavamat uurimist konkreetsed ajaloolistest või tänapäevastest arhitektuuriteooria. ... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2020
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The Cooper Union

... [+]

[-]
Ameerika Ühendriigid New York
September 2020
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles