The National Graduate School of Quality Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Missioon National Graduate School of Quality Management (NGS) on pakkuda haridusprogramme eelnevalt teadmisi valdkonnas Quality Systems Management (QSM), et lihtsustada kodifitseerimise QSM "häid tavasid" ning luua innovaatilisi mudeleid olulise , kogu ettevõtte või riikliku tähtsusega ja rakendus. NGS programmid näitavad tulemustele orienteeritud saavutustele oma missiooni igal tasemeõppes läbi kraad "projekt", mis peab näitama, käegakatsutavaid tulemusi NGS õppejõud ja tööandja või sponsor. Meil on vaja, et õpilased näidata oma teadmisi ja nende teadmiste praktiline, tööga seotud projekte alates 1993. aastast.

National Graduate School of Quality Management (NGS) on professionaalne praktika institutsioon põhitähelepanu:

Anda töötavad täiskasvanud kõrgema taseme teadmised ja arusaam mõisted, põhimõtted ja vahendid kvaliteedi süsteemide juhtimise tulemuslikkuse tipptaset. Et lõpetamise käitumis-, analüütiline, klienditeeninduse ja juhtimise oskusi, et saavutada käegakatsutavaid ja mõõdetavaid tulemusi organisatsioonilise tulemuslikkuse tipptaset. Selleks, et tõsta üldist arusaamist kvaliteeti süsteemide juhtimine avalikus ja erasektoris riigis. Arendada pooldajad ja kasvatajad kvaliteedi süsteemide juhtimine võimalik edasi mõistmist ja mõisted, põhimõtted ja vahendid.

Haridussüsteem eesmärgid National Graduate School of Quality Management programmid on:

Anda üliõpilastele, eriti töötavate täiskasvanute ja teiste mittetraditsiooniliste õpilased, kellel on ettevõtlusega seotud kõrghariduse, mis annaks neile teha kiireid panuse mittetulunduslik ja mitte mittetulunduslikke organisatsioone. Et tegeleda õpilaste range, põnev, väljakutsuv, teoreetilise ja praktilise õppe kogemusi spetsialiseerunud õppekava, mis on üheselt keskendunud nii juhtimise teadused ja kvaliteedisüsteemide teadused, rajaneb meeskonnatöö lähenemine, ja mis sisaldab äriprojekt, mis nõuab mõõdetavaid tulemusi. Anda kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, kes on praktikutele erialase töö kogemus kui ka asjakohane haridus volikirja. Anda üliõpilastele vajalikud ressursid suhelda selgelt ja tõhusalt. Levitada ja näidata õpilastele kooskõlastatud seost juhtimine haldamine ja kvaliteedisüsteemide teema eetiline käitumine. Et hõlbustada kraadi pakkumisi kiirendatud korras, kooskõlas juhtimise õppekava koostamise võimetele töötavatele täiskasvanutele. Hankida õpilastele uurimismeetodite. Allutada teadmisi tuntud kvaliteetsete süsteemide juhtimise protsessi jätkuva parendamise saadud nende teadmiste töökohal ja vastuseid teadusuuringute valdkonnas. Et otsida ja jälgida saavutusi ja hinnanguid vastaja vilistlaste ja sponsorluse tööandjate hinnata programmi elujõulisuse.

Akrediteerimine

National Graduate School of Quality Management on akrediteeritud New England Association of koolides ja kolledžites, Inc. läbi selle komisjoni kõrgkoolis. Akrediteeringu kõrgkooli poolt New England Association näitab, et see vastab või ületab hindamise kriteeriumid institutsionaalsete kvaliteedi perioodiliselt rakendada läbi vastastikuse eksperdihinnangu protsessi. Akrediteeritud kolledžis või ülikoolis on üks, mis on saadaval vajalikud vahendid, et saavutada seatud eesmärkidel läbi haridusprogrammide oluliselt tehes ja annab põhjendatud tõendid, et ta jätkab seda ka lähemas tulevikus. Institutsionaalne terviklikkus on suunatud ka akrediteerimise kaudu. Akrediteeringu New England Association ei ole osaline, kuid kehtib institutsiooni tervikuna. Nagu näiteks, see ei garanteeri iga kursuse või programmi pakutakse, või pädevuse üksikute lõpetajatele. Pigem annab piisava kinnituse kvaliteedi võimalusi üliõpilastele, kes osalevad institutsioon. Küsitlusi akrediteerimisolek poolt New England Association peaks olema suunatud halduspersonali institutsiooni.

SCHEV

National Graduate School on õigus tegutseda riiginõukogu Kõrghariduse Virginia (SCHEV): Eraettevõtted ja Out-of-riik Tallinna Tehnikakõrgkool Riiginõukogu kõrghariduse Virginia James Monroe Building 101 N. 14. Street, 9th Floor Richmond, VA 23219 (804) 225-2600

Asukohad

Falmouth

Address
186 Jones Road
MA 02540 Falmouth, Massachusetts, Ameerika Ühendriigid