The University of Texas at San Antonio

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

The University of Texas at San Antonio on multikultuurne avastamisettevõte, millel on rohkem kui 32 000 õpilast. See on suurim ülikool San Antonio suurlinnapiirkonnas.110215_people-woman-coffee-meeting.jpg

Meie missioon

The University of Texas at San Antonio on pühendatud teadmiste edendamisele teadusuuringute ja avastamise, õpetamise ja õppimise, kogukonna kaasamise ja avalike teenuste kaudu. Juurdepääsu ja tipptaseme institutsioonina hõlmab UTSA multikultuurset traditsiooni ning on intellektuaalse ja loominguliste ressursside keskus ning katalüsaatoriks sotsiaalmajanduslikule arengule ja intellektuaalomandi kommertsialiseerimisele - Texasile, rahvusele ja maailmale.

Meie nägemus

Olla juhtiv avalik-õiguslik teadusülikool, pakkudes juurdepääsu hariduslikule tipptasemele ja valmistades kodanikujuhte ülemaailmsesse keskkonda.

Meie põhiväärtused

Me julgustame dialoogi ja avastamise keskkonda, kus edendatakse terviklikkust, tipptaset, kaasatust, austust, koostööd ja innovatsiooni.110216_pexels-photo-1448258.jpeg

Meie ülikoolid

UTSA-l on neli ülikoolilinnakonda: Main Campus, Downtown Campus, Hemisfair Campus ja Park West Campus.

Peamised ülikoolid

104 hoonega 600 hektaril asub peamises ülikoolis äri-, haridus- ja inimarengu, inseneri-, liberaal- ja kaunite kunstide, teaduste ja auhindade kolledžid. Aastal 2019 on planeeritud avada suuremõõtmeline testimislabor inseneriõpilastele. Uus teaduse ja tehnika hoone valmib 2020. aastal. Avaliku ja erasektori partnerlus pakub UTSA Boulevardil võimalusi uuteks eluasemeteks ja jaemüügiks.

Downtown Campus

2018. aasta oli IH-35-läänest lääne pool asuvale ülikoolilinnakule tähelepanuväärne ning järgmise kümne aasta jooksul kuulutati San Antonio linna plaaniks lisada teaduskool, ettevõtluskool. Linna südames asuv riiklik julgeoleku koostöö keskus, linnahariduse instituut ja linna teaduse instituut. Samuti on teatatud täiendavate eluasemete plaanidest, kuna UTSA teeb koostööd San Antonio linna ja Bexari maakonnaga kõrgtehnoloogilise koridori kinnitamiseks.

Hemisfairi ülikoolilinnak

Texase kultuuride instituudis on Hemisfairi ülikoolil näitusel ja elavatel etendustel. Oma uurimistöö, kogude, eksponaatide ja programmide kaudu edendab instituut Texas ja Texans mõistmist ja tunnustust.

Park West Campus

125-aakri suurune Park West Campus, mis asub vähem kui kahe miili kaugusel peamisest ülikoolist, asub jalgpalliväljaku ja väljakul ja staadionil. See teenindab Roadrunneri sportlasi ja on määratud kogukonna spordiürituste võõrustajaks.110217_pexels-photo-256455.jpeg

Asukohad

San Antonio

Address
Main Campus,
1 UTSA Circle

1 UTSA Circle, San Antonio, Texas, Ameerika Ühendriigid

San Antonio

Address
Downtown Campus,
501 W. César E. Chávez Blvd.

TX 78207 San Antonio, Texas, Ameerika Ühendriigid

San Antonio

Address
Hemisfair Campus,
801 E. César E. Chávez Blvd.

TX 78205-3209 San Antonio, Texas, Ameerika Ühendriigid

San Antonio

Address
Park West Campus,
8000 North 1604 W.

TX 78249 San Antonio, Texas, Ameerika Ühendriigid