Loe ametlikku kirjeldust

TLA - Keel Academy "Academy on juhtiv inglise rahvusvahelistele üliõpilastele ja juhid negocios.La isiklikku tähelepanu ja kvaliteediga õpetamine on meie esimene prioridad.Sabemos ja mõistma, kui tähtis see on inglise keeles õppida Ud.el . seetõttu English muidugi meie akadeemia, on täielik kogemus, nii akadeemiliselt ja sotsiaalseid ja kultuurilisi aspekte elu USAs ning inversiooni esindavad väljund oma tulevikku.

Metoodika, mida TLA on põhiliselt orienteeritud ja keskendunud estudiante.Nuestros õpetajad keskenduda oma vajadustele, huvidele ja eesmärkidele.

Sina, õpilane on soovitatav osaleda aktiivselt kultuuri-ja põllutööd väljaspool akadeemiat. Seega võtab täielikult ära selle seisundi USAs.

Meie õpetajad ja nõustajad ja jälgida oma akadeemilist arengut läbi muidugi ja tagada, et õppimine on tõhusam.

Läbi põhjaliku hindamise ja mõned esialgsed akadeemiline testid õpilane paigutatakse asjakohase inglise keele tase. Edu iga üliõpilane jälgib pidevalt õpetajate käigus uuringud. Iganädalase ülevaate materjalidest tingitud travez test, et hinnata oma edusamme teinud. Director of Studies on saadaval iga päev kohtuda õpilastele, kes seda vajavad ja seega kõikidele küsimustele või muret õppekava. Õppejõudude ja halduspersonali on käsutuses üliõpilased oma riik pakkuda neile praktilist abi.

Sa üliõpilane on julgustada aktiivselt osaleda kultuuriüritustel, ekskursioonid korraldatud Language Academy "päris maailmas". Seega kõige rohkem kasu oma viibimise USAs.

See ülikool pakub ka:

The Language Academy