Loe ametlikku kirjeldust

Touro kohta

Mis eristab Tourot, ei ole lihtsalt meie tipptasemel programmid, kaasatud õppejõud või kogemuslikud õppimisvõimalused, see on meie kultuur ja õppekava, mis austavad teie kohustusi - teie kogukonnale, oma väärtustele ja oma tulevikule.

1970. aastal asutatud juudi kogukonna kõrgharidusele keskendumiseks oleme kasvanud, et teenida laialdaselt mitmekesist elanikkonda üle 19 000 õpilase 30 koolis neljas riigis . Oleme unikaalselt seotud haridusega, mis mahutab õpilasi kõigist taustadest ja asjaoludest.

Alates vabade kunstide õigusest, tervishoiuteadustest kuni tehnoloogia, äri, juudiõpingute, hariduse ja kõike vahel - pakub Touro haridusvõimalusi ja karjäärivõimalusi mitte ainult andekamatele ja motiveeritud üliõpilastele, vaid ka neile, keda on tähelepanuta jäetud ja alahinnatud, kes omada jõudu ja potentsiaali.

Meil on kõigile midagi. Ainus küsimus on: Mida sa tahad ja mida sa tahad saavutada?117120_rsz_adobestock_125218431.jpg

At-A-Glance

95 000 vilistlast. 19 200 õpilast. 30 kooli. 4 riiki. Üks Touro.

Touro College on Ameerika suurim era- ja kõrghariduse instituut juudi egiidi all. Igal aastal pöörduvad tuhanded tuhanded kõikidest riikidest ja eluvaldkondadest, et jätkata kraadi meditsiinis, hariduses, juudiõpingutes, tehnoloogias ja kõike vahel.

New York jääb Touro võrgustiku epitsentriks, kus programmid õitsevad Chicago, California, Nevada, Moskva, Iisraeli, Berliini.

Me tõmbame oma jõudu mitte ainult meie numbritesse, vaid meie jätkuvast pühendumusest oma väärtustele, usku sotsiaalsesse õiglusesse ning rakendatud teadmiste ja avastuse austamisse. Meie pühendunud teaduskonnast kuni meie taskukohasuse saavutamiseni meie mitmekülgsete õpilaste ja programmipakkumistega ei pea te vaatama kaugelt, et näha, mida Touro eristab.

Missiooni kirjeldus

Touro College on juudi egiidi all sõltumatu kõrgkool, mis on loodud juutide pärandi edastamiseks ja püsimiseks, samuti üldise kogukonna teenimiseks ajaloolise juudi intellektuaalse uurimistöö, teadmiste edastamise, sotsiaalse õigluse ja ühiskonnale.

Touro pakub bakalaureuse- ja magistriõppe programme juudiõpingutes, vabade kunstide ja teaduste alal ning kutsealasid, sealhulgas haridust, õigusteadust, meditsiini, farmaatsiat, tervishoiuteadusi, sotsiaaltööd ja äri. Need programmid teenivad juudi kogukonna ja suurema ühiskonna erinevaid komponente, eriti neid, kes on minevikus alahinnatud. Touro on kolledž, kus edendatakse isiklikku kasvu, stipendiumi ja teadustööd ning kus mehed ja naised on valmis inimväärikuse, väärtuse ja väärtuste tootlikuks eluks.

Juudi pärand hõlmab kahte põhikomponenti: konkreetset ja universaalset, nagu peegeldub Hilleli diktsioonis isade eetikas: „Kui ma ei ole minu jaoks, kes on minu jaoks? Ja kui ma olen mures ainult mina, siis mis ma olen Ma? " See õpetus kujundab kolledži põhiväärtusi, mis hõlmavad pühendumust kõigile kvaliteetsele haridusele, kõigi üliõpilaste, õppejõudude ja personali austust ja austust, eetika rolli kutsealadel ja ehitamist. vastutustundlik ja vastutustundlik ühiskond.117119_rsz_1adobestock_143714649.jpg

Juudi pärand

Juurdunud juudi traditsioonidesse, mis on ehitatud juudi väärtustele.

Dr Bernard Lander nägi ette ja asutas Touro College et rahuldada õpilaste kogukonda, keda sageli tähelepanuta jäeti. Seda tehes lõi ta keskkonda, kus juudi õpilaste kultuurilised ja vaimsed vajadused võiksid käia käsikäes nende hariduslike tegevustega.

Touro ei sobi lihtsalt juudi traditsioonidega, toetab ja toetab neid. Kolledž on üks vähestest selles riigis, mis ehitab aega, et õpilased kummardaksid ja õppiksid, tähistaksid ja austaksid oma kultuure ja uskumusi.

Alates 1970. aastast on kool kasvanud eksponentsiaalselt, kuid meie väärtused jäävad. Nagu oleme laiendanud, on meie tähelepanu keskmes olnud erinevate kogukondade, samuti õigeusu elanikkonna teenindamine ja toitlustamine üliõpilastele, kes tahavad lihtsalt erakordset haridust soojas, sallivas ja intellektuaalselt ranges keskkonnas.

Kõikides meie koolides ja programmides propageerime ja loodame, et kõik õpilased käituvad ausalt ja austavalt. Me usume kõigi väärikusse ja püüdleme panustama ka sellise ühiskonna poole, mis teeb seda ka.

Meie juudi väärtused on universaalsed väärtused.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Touro College

Meie magistriõppe programmid hariduses ... [+]

Meie magistriõppe programmid hariduses

Programmi lõpuleviimine toob kaasa nii magistrikraadi kui ka üld- ja erihariduse (sünnipäev 2. või 1.-6. Klass) või erihariduse (klassid 7-12) sertifitseerimise, kui te täidate kõiki NYSEDi nõudeid, sealhulgas vajalike seminaride ja õpikodade tegemine, sõrmejälgede esitamine NYSEDiga ja NYS õpetajate sertifitseerimise eksamite sooritamine.

Pakume kolme programmi:Varajane lapsepõlvLapse- ja eriharidus (1-6)Puuetega õpilaste õpetamine (7-12)Mida sa õpid

Sõltumata teie programmist, puutute kokku uusimate tõenduspõhiste õpetamisteooriate ja -meetoditega ning sellega, kuidas ühiseid õpistandardeid oma õpetamisse integreerida. Saate teada, kui oluline on mõista New Yorgi metroojaama suurte ja mitmekesiste üliõpilaskondade erinevaid kultuurilisi kontekste. Te saate ka piisavalt aega, et tegelikesse klassiruumidesse praktikas õppida .... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Touro College

Tutvustab halduskontseptsioone, õiguslikke ja rahalisi oskusi ning sotsiaalseid ja eetilisi küsimusi, mis on vajalikud kasvavate keerukate tehnoloogiaorganisatsioonide ed ... [+]

Tutvustab halduskontseptsioone, õiguslikke ja rahalisi oskusi ning sotsiaalseid ja eetilisi küsimusi, mis on vajalikud kasvavate keerukate tehnoloogiaorganisatsioonide edukaks haldamiseks.

Tööstuse spetsialistidele, kes soovivad liituda homsete tehnoloogiliste liidritega.

Karjäärivõimalused on järgmised:HaldurProjektijuhtTehnoloogiajuhtProjektijuhtCIO: teabeametnikProgrammi nõuded4 Programmi põhikursused 12 krediiti4 Tehnoloogia juhtimise nõutavad kursused 12 ainepunkti3 Tehnoloogia juhtide valikainete kursused 9 ainepunkti =11 Programmikursused 33 ainepunktiMS Tehnoloogia Juhtimise Nõutav KursusedMSIN 610 täiustatud infotehnoloogia projektijuhtimineMSIN 611 Juhtimine tehnoloogiaorganisatsioonisMSIN 621 Eelarve koostamine ja rahastamine tehnoloogiajuhtideleMSIN 622 Õiguslikud, sotsiaalsed ja eetilised küsimused tehnoloogiasMS Tehnoloogia Juhtimise Valikainete KursustelMSIN 649 Infoturbe haldamineMSIN 657 teadmiste haldamineMSIN 661 strateegilise koostöö tehnoloogiadMSIN 663 Business Process ManagementMSIN 669 Suure andmeanalüüsi haldamine ja rakendamine tänases ärikeskkonnasMSIN 675 kutsepraktika kogemus... [-]
Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Touro College

Meie magistrikraad Instructional Technology programmi koolitab lõpetajaid tõhusa kasutamise õpetamise tehnoloogia koolides (K-12), kolledžid, ülikoolid või äri / tööstuse ... [+]

Meie magistrikraad Instructional Technology programmi koolitab lõpetajaid tõhusa kasutamise õpetamise tehnoloogia koolides (K-12), kolledžid, ülikoolid või äri / tööstuse seaded.

Õpetaja sertifitseerimiskorra edukal lõpuleviimisel saavad üliõpilased, kellel juba on New Yorgi osariigi algõpetaja sertifikaat, saada NYS kutseõpetaja sertifitseerimist haridustehnoloogia spetsialistina, samuti UFT lepingulisi 30 krediiti, mis ületavad Masteri palgaerinevust. Üliõpilased, kes täidavad ettevõtte treenerit , saavad vajalikud oskused, et töötada ettevõtte treenerina, juhendajana või personali arendajana.

Õpetaja sertifitseerimise rada

Kvalifitseerib lõpetajate, kellel on NYS-i algõpetaja sertifitseerimine kutseõppe sertifitseerimiseks haridustehnoloogia spetsialistina, samuti NYC DOE teises palgaerinevuses.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles