Touro College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Touro kohta

Mis eristab Tourot, ei ole lihtsalt meie tipptasemel programmid, kaasatud õppejõud või kogemuslikud õppimisvõimalused, see on meie kultuur ja õppekava, mis austavad teie kohustusi - teie kogukonnale, oma väärtustele ja oma tulevikule.

1970. aastal asutatud juudi kogukonna kõrgharidusele keskendumiseks oleme kasvanud, et teenida laialdaselt mitmekesist elanikkonda üle 19 000 õpilase 30 koolis neljas riigis . Oleme unikaalselt seotud haridusega, mis mahutab õpilasi kõigist taustadest ja asjaoludest.

Alates vabade kunstide õigusest, tervishoiuteadustest kuni tehnoloogia, äri, juudiõpingute, hariduse ja kõike vahel - pakub Touro haridusvõimalusi ja karjäärivõimalusi mitte ainult andekamatele ja motiveeritud üliõpilastele, vaid ka neile, keda on tähelepanuta jäetud ja alahinnatud, kes omada jõudu ja potentsiaali.

Meil on kõigile midagi. Ainus küsimus on: Mida sa tahad ja mida sa tahad saavutada?128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

At-A-Glance

95 000 vilistlast. 19 200 õpilast. 30 kooli. 4 riiki. Üks Touro.

Touro College on Ameerika suurim era- ja kõrghariduse instituut juudi egiidi all. Igal aastal pöörduvad tuhanded tuhanded kõikidest riikidest ja eluvaldkondadest, et jätkata kraadi meditsiinis, hariduses, juudiõpingutes, tehnoloogias ja kõike vahel.

New York jääb Touro võrgustiku epitsentriks, kus programmid õitsevad Chicago, California, Nevada, Moskva, Iisraeli, Berliini.

Me tõmbame oma jõudu mitte ainult meie numbritesse, vaid meie jätkuvast pühendumusest oma väärtustele, usku sotsiaalsesse õiglusesse ning rakendatud teadmiste ja avastuse austamisse. Meie pühendunud teaduskonnast kuni meie taskukohasuse saavutamiseni meie mitmekülgsete õpilaste ja programmipakkumistega ei pea te vaatama kaugelt, et näha, mida Touro eristab.

Missiooni kirjeldus

Touro College on juudi egiidi all sõltumatu kõrgkool, mis on loodud juutide pärandi edastamiseks ja püsimiseks, samuti üldise kogukonna teenimiseks ajaloolise juudi intellektuaalse uurimistöö, teadmiste edastamise, sotsiaalse õigluse ja ühiskonnale.

Touro pakub bakalaureuse- ja magistriõppe programme juudiõpingutes, vabade kunstide ja teaduste alal ning kutsealasid, sealhulgas haridust, õigusteadust, meditsiini, farmaatsiat, tervishoiuteadusi, sotsiaaltööd ja äri. Need programmid teenivad juudi kogukonna ja suurema ühiskonna erinevaid komponente, eriti neid, kes on minevikus alahinnatud. Touro on kolledž, kus edendatakse isiklikku kasvu, stipendiumi ja teadustööd ning kus mehed ja naised on valmis inimväärikuse, väärtuse ja väärtuste tootlikuks eluks.

Juudi pärand hõlmab kahte põhikomponenti: konkreetset ja universaalset, nagu peegeldub Hilleli diktsioonis isade eetikas: „Kui ma ei ole minu jaoks, kes on minu jaoks? Ja kui ma olen mures ainult mina, siis mis ma olen Ma? " See õpetus kujundab kolledži põhiväärtusi, mis hõlmavad pühendumust kõigile kvaliteetsele haridusele, kõigi üliõpilaste, õppejõudude ja personali austust ja austust, eetika rolli kutsealadel ja ehitamist. vastutustundlik ja vastutustundlik ühiskond.128658_rsz_eliott-reyna-jcepn62owl4-unsplash.jpg

Juudi pärand

Juurdunud juudi traditsioonidesse, mis on ehitatud juudi väärtustele.

Dr Bernard Lander nägi ette ja asutas Touro College et rahuldada õpilaste kogukonda, keda sageli tähelepanuta jäeti. Seda tehes lõi ta keskkonda, kus juudi õpilaste kultuurilised ja vaimsed vajadused võiksid käia käsikäes nende hariduslike tegevustega.

Touro ei sobi lihtsalt juudi traditsioonidega, toetab ja toetab neid. Kolledž on üks vähestest selles riigis, mis ehitab aega, et õpilased kummardaksid ja õppiksid, tähistaksid ja austaksid oma kultuure ja uskumusi.

Alates 1970. aastast on kool kasvanud eksponentsiaalselt, kuid meie väärtused jäävad. Nagu oleme laiendanud, on meie tähelepanu keskmes olnud erinevate kogukondade, samuti õigeusu elanikkonna teenindamine ja toitlustamine üliõpilastele, kes tahavad lihtsalt erakordset haridust soojas, sallivas ja intellektuaalselt ranges keskkonnas.

Kõikides meie koolides ja programmides propageerime ja loodame, et kõik õpilased käituvad ausalt ja austavalt. Me usume kõigi väärikusse ja püüdleme panustama ka sellise ühiskonna poole, mis teeb seda ka.

Meie juudi väärtused on universaalsed väärtused.

Asukohad

New York

Address
500 Seventh Avenue
New York, NY 10018

New York, New York, Ameerika Ühendriigid