Loe ametlikku kirjeldust

Touro College Graduate School of Businessis oleme keskendunud meie õpilaste tulevikule ja ettevõtte tulevikule.

Edukas haridus

Meie akadeemilised programmid sisaldavad nii teooriat kui ka reaalset rakendust ning need on nii keerulised kui kõik, mis leiad tipptasemel institutsioonides, väikese klassi suurusega, inspireeriv õppejõud ja taskukohane õppemaksu. Me julgustame ettevõtlikku ja ambitsioonikat vaimu ning kasvame ja kohandame oma programmi ärimaailma nõudmistega. Oma karjäärikeskuse isiklike juhistega, samuti oma professoritega, kasvatate elukestva karjääri „tööriistakomplekti”, nii et teil on põhjalikud teadmised, arenenud praktilised oskused ja usaldus areneda, olenemata teie karjääri viibimisest.three persons in front of tablerawpixel / Unsplash

Meie linn, meie ülikool

Asub südames New York City, meie ülikoolilinnak on meie kodu baasi, kuid õppimine ulatub kaugemale meie seinad. Üliõpilased tegelevad kõigi viie linnaosa ja NY metroopiirkonna vahel igas suuruses organisatsioonides, sealhulgas alustavatel ettevõtetel, inimressurssidel, finants- ja raamatupidamisfirmadel.

New York Campus

New York City südames asuv Touro College Graduate School of Business saab kasu ühest kõige aktiivsemast ja elavamast linnast maailmas.

New York City on ülemaailmse äri epitsentriks, kus iga päev vahetatakse kõrgetasemelistes tehingutes miljardeid dollareid. Meie ülikoolilinnak asub mugavalt linna ühes kõige aktiivsemas piirkonnas ning see on kergesti ligipääsetav enamiku metrooliinide kaudu.

Kaasaegne ülikool

Meie hoones on eriline professionaalsus ja see sisaldab kõiki mugavusi mugava ja soodsa õpikeskkonna jaoks: kiire traadita internet, multimeedia klassiruumid, täielikult varustatud arvutiklass, üliõpilaste salongid, karjäärikeskus ja suurepärane äri raamatukogu.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Touro Graduate School of Business

Meie magistrikraad inimressursside juhtimise programmis on ideaalne kesktaseme HR spetsialistidele, kes soovivad saada peamisteks organisatsioonilisteks teguriteks ja päd ... [+]

Õpi ehitama ja juhtima ettevõtte suurimat ressurssi, inimkapitali. Laiendage oma inimressursside juhtimise teadmisi ja arendage praktilisi ja inimoskusi, et jõuda oma organisatsiooni juhtpositsioonile.

Meie magistrikraad inimressursside juhtimise programmis on ideaalne kesktaseme HR spetsialistidele, kes soovivad saada peamisteks organisatsioonilisteks teguriteks ja pädevaks, usaldusväärseks juhiks.

See praktikule orienteeritud kraad ehitab praktilisi oskusi ja oskusi, tutvudes õpilastele parimaid tavasid inimeste tugevuste ja omaduste haldamisel ning põhiliste inimressursside kontseptsioonidel, mis on organisatsiooni tootlikkuse, kasumlikkuse ja jätkusuutlikkuse aluseks.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Osakoormus
4 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Touro Graduate School of Business

Meie Magistrikraad Raamatupidamise programm annab õpilastele põhjaliku hariduse raamatupidamise olulised, sealhulgas eelarve planeerimine ja kontroll, audit ja hindamine, ... [+]

Uute valitsuse määruste tekkimisel ja ettevõtete rahanduse kontrollimisel on üha enam ettevõtteid vaja pädevaid raamatupidamisalaseid asjatundjaid, kellel on oskused ja võimekus otsuste tegemisel vastutustundlikult mõjutada.

Meie Magistrikraad Raamatupidamise programm annab õpilastele põhjaliku hariduse raamatupidamise olulised, sealhulgas eelarve planeerimine ja kontroll, audit ja hindamine, finantsmõõtmine ja dokumenteerimine ja aruandlus.

Meie õpilased lõpetavad ühtse CPA eksami ja võtavad selle vastu. Paljud jätkavad erialast karjääri tööstuses, maksuõiguses, valitsuses ja mittetulundusühingutes.

Õppetöö

30-krediidi programmi saab mõistlikult lõpule viia 5 semestri jooksul, kui bakalaureuseõppe eeldused on täidetud. Kõik õpilased peavad täitma 6-kursuse tuumiku, mis hõlmab selliseid valdkondi nagu juhtimismajandus, raamatupidamine ja rahvusvahelised finantsturud. Õpilased võivad valida 4 valikainete kursuste kohtuekspertiisi raamatupidamise, strateegilise juhtimise ja kommunikatsiooni ning arenenud teemasid maksustamise, muu hulgas.... [-]

Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Osakoormus
5 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Touro Graduate School of Business

Meie magistrikraad programm International Business Finance varustab õpilasi põhjaliku hariduse põhiliste äri põhimõtteid, keskendudes samal ajal finantsküsimusi globaalse ... [+]

Me elame üha globaliseeruvas maailmas. Olemas on võimalused, mida pole kunagi varem olnud. Nüüd on aeg arendada teadmisi, et mõjutada kõrgetasemelist otsustamist globaalses keskkonnas.

Meie magistrikraad programm International Business Finance varustab õpilasi põhjaliku hariduse põhiliste äri põhimõtteid, keskendudes samal ajal finantsküsimusi globaalse organisatsiooni ja multikultuurset mõju rahvusvahelises ettevõttes.

Kas olete huvitatud karjääri jätkamisest rahvusvahelistes finants- või globaalsetes ettevõtmistes, valmistame teid ette oskustega, et tõhusalt lahendada ülemaailmse juhtimise, turunduse, raamatupidamise ja strateegia väljakutseid.

Õppetöö... [-]
Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles