Towson University - College of Business & Economics

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Peaminister

College of Business and Economics, Mis asub ajaloolise Stephens Hall, on akrediteeritud AACSB International - Association to Advance Collegiate Schools of Business - Nii oma raamatupidamise ja ärijuhtimise programme.

See nimetus seab kolledž top üks protsenti ärikoolides kogu maailmas ning top 10 protsenti Ameerika Ühendriikides. Pakkudes nii bakalaureuse-ja kraadiõppe programmid, kolledži annab põhjaliku äri haridus kindlalt maandatud vabade kunstide.

Rakendatud

Kuigi teenida kraad on oluline siseneda ärimaailmas, oskusi, et olla edukas igal karjääri kõiki ei saa õpetada klassiruumis. Kell College of Business and Economics, filosoofia rakendusuuringute õppimine on keskmes kõik meie programmid.

Mõistmise väärtus ja vajalikkus praktilisi kogemusi, kolledži pakub ühe-of-a-tüüpi Business Excellence programmi eesmärk on valmistada õpilasi siseneda karjääri. Läbi selle programmi, õpilased teadmisi, oskusi ja hoiakuid (KSAs) klassis õppida põhitõdesid professionaalne areng näiteks andes võimas presentatsioonid, ideede tõhusalt ja töötavad meeskonnad. Meie õpilased siis tegeleda kvaliteediga internatuuri kogemusi professionaalne seaded. Selle lähenemisviisi rakendada oskusi ja teadmisi, kõik meie õpilased lõpetanud on juba astunud esimesi samme oma valitud karjääri.

Koos internatuuri õpilased kohaldatakse ka juhtimise ja meeskonnatöö suhelda campus ja ka väljaspool läbi kolledži 18. üliõpilasorganisatsioonid.

Ulatuslik

Kas õpilased tegelevad üldist karjääri äris või nende silmad täpsem teed, kolledži pakub foundational teadmisi, et olla edukas tänapäeva ärimaailmas lubades õpilastel uurida põhjalik uuring nende konkreetse huvi pakkuvates valdkondades.

Nelja bakalaureuse peamised äriühingud, kuus kombineeritud suurtootjad, kaks alaealised, samuti mitmed kontsentratsioon, kolledži annab põhjaliku veel mitmekesise spektri akadeemilisi programme. Mis toetuseks toetust meie eristada õppejõud, üliõpilased saavad kaardistada oma haridusteed, mis viib neil täita oma eesmärke.

Visioon, missioon ja väärtused

Visioon

Et pidada Business College of valik üliõpilastele, teaduskondadele ja organisatsioonid meie regioonis.

Missioon

College of Business and Economics arendab kvaliteetseid ja uuenduslikke programme ja vahendeid, ühendab teooria praktikaga õppekava, õppekavavälise ja teadustegevuse ning muudab õpilased, kes on positiivset mõju Maryland ja kaugemalgi.

PÕHIVÄÄRTUSED

Me omaks kultuuri püüdlemine suurepäraste, õppimine, eetiline käitumine, viisakus, mitmekesisus, kaasatus, loovus ja kaasamine.

Profiil kandidaadi premier Kunsttööstuskoolis äri õpe, College of Business and Economics valmistab oma lõpetajate saavutada tipptaset tööalases karjääris. College of Business and Economics "kombinatsioon range akadeemilise õppe ja praktilise ärikogemus-kõik kehtivad ranged meetmed etendus- arendada järgmised teadmised, oskused ja hoiakud (KSAs), mis on aluseks erialase edu:

Akrediteeritud Business Knowledge

Tea, kohaldab ja integreerida sisu üks suuremaid

kommunikatsioon

Kirjutage väljendada, veenev ja mõjukas aruanded, ettepanekud, tähed Tee väljendada, veenev ja mõjukas suulised ettekanded Arendada graafika, tabelite ja ärianalüüsi toetada seisukohta, Osaleda aktiivse kuulamise aastal üksikisiku ja grupi seaded

Mõeldes: kriitilist ja loovat

Nimetage probleeme ja / või võimalusi kasutades distsiplinaarkaristuse mõisted Loo ja hinnata kõlblike alternatiivide Arendada terviklik, põhjendatud järeldusi ja soovitusi kasutades kvalitatiivset ja / või kvantitatiivne tööriistad

Tehnoloogia

Kasutage üld- ja erialastele tarkvara state-of-the-praktika ärirakenduste

Juhtimise ja meeskonnatöö

Keskendu Eesmärgi saavutamine Juhend meeskonna poole ühiste eesmärkide saavutamiseks Säilitada grupi ühtekuuluvuse järgija rahulolu ja tõhusa töö

Eetika ja väärtused

Näita eetilise käitumise ja au-süsteemi käitumist Rakenda Ärieetika otsuste tegemisel, arvestades mõju mitu sidusrühmade

Suhtumine ja praktilised Excellence

Ole tähelepanelik, aktiivne ja valmis õppima Meet kohustuste ja ülesannete täitmisel vastavalt määratud nõuetele Kohtleme teisi suhtes; näidata tundlikkus oma seisukohti, väärtusi ja kombeid

Likviidsus

Näita tõendeid kvaliteeti, juhendas, peegeldav töökogemust Näidata tõhus tööotsimise: karjääri portfelli, CV ja intervjuu oskusi Vastutada enda karjääri juhtimise ja eesmärkide seadmine

Asukohad

Towson

Address
8000 York Road
21252 Towson, Maryland, Ameerika Ühendriigid

Akrediteeringud

AACSB Accredited