Trine University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

See on lihtne rääkida excellence. Aga see on teine ​​asi hoopis tõeliselt endale ise seda iga päev. Elada ta. Et innustada seda kõike enda ümber. Kell Trine University, seda pühendumust tipptasemel on moodustatud alustala meie kogemus tublisti üle sajandi. Näete, ja teil on tunne, et teine ​​teid samm meie ilus, 450-aaker campus Angola, Indiana.

Vähesed koolid ei saa öelda, et neid on saada seda teha nii suure ligi 130 aastat. Me saame.

Kohustus suurepärase

Meie programmid, meie õppejõud, et meie võimalused, et positiivne mõju meie töö on kogukondadele kõikjal, seadsime meie standardite Trine natuke kõrgem. Me ei saa sinna midagi parata. See, kes me oleme. See on põhjus, miks US News & World Report ja Princeton Review järjekindlalt auaste meie hulgast Midwest parimaid ülikoole, ja see on põhjus, miks rohkem kui 1900 firmad üle maailma otsima meie lõpetajatele.

Enneolematu Campus

Viimasel kümnendil on üksi, me oleme kulutanud rohkem kui $ 75.000.000 kohta renoveerimise ja uute rajatiste kogu meie campus. Kas see on lisatud uus, state-of-the-art biomeditsiinitehnika hoone; jalgpallistaadioni, mis teeks eraõigusliku kolledž riigi üle uhked; võrratu korteri stiilis campus eluaseme; või renoveerimine etenduskunstide, majanduse, hariduse ja kümneid muid rajatisi; Trine campus on sõna, erandlikud.

Uuenduslikkust

Innovatsioon on meie DNA Trine. See on alati olnud. Tegelikult tänapäeva palli oli patenteerinud Trine lõpetanud. Meie õpilased nautida aktiivset ja huvitavat õppimise kogemus, võitnud riikliku auhindu käed tööd nad täita. Me oleme investeerinud üle 8 miljonit dollarit Division of Innovation and Technology. Ja me hiljuti avalikustas uue, kõrgtehnoloogilise Project Based Learning Center for Excellence.

Asukohad

Angoola

Trine University

Address
Trine University
One University Avenue

IN 46703 Angoola, Indiana, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 800-347-4878

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega