Loe ametlikku kirjeldust

See on lihtne rääkida excellence. Aga see on teine ​​asi hoopis tõeliselt endale ise seda iga päev. Elada ta. Et innustada seda kõike enda ümber. Kell Trine University, seda pühendumust tipptasemel on moodustatud alustala meie kogemus tublisti üle sajandi. Näete, ja teil on tunne, et teine ​​teid samm meie ilus, 450-aaker campus Angola, Indiana.

Vähesed koolid ei saa öelda, et neid on saada seda teha nii suure ligi 130 aastat. Me saame.

Kohustus suurepärase

Meie programmid, meie õppejõud, et meie võimalused, et positiivne mõju meie töö on kogukondadele kõikjal, seadsime meie standardite Trine natuke kõrgem. Me ei saa sinna midagi parata. See, kes me oleme. See on põhjus, miks US News & World Report ja Princeton Review järjekindlalt auaste meie hulgast Midwest parimaid ülikoole, ja see on põhjus, miks rohkem kui 1900 firmad üle maailma otsima meie lõpetajatele.

Enneolematu Campus

Viimasel kümnendil on üksi, me oleme kulutanud rohkem kui $ 75.000.000 kohta renoveerimise ja uute rajatiste kogu meie campus. Kas see on lisatud uus, state-of-the-art biomeditsiinitehnika hoone; jalgpallistaadioni, mis teeks eraõigusliku kolledž riigi üle uhked; võrratu korteri stiilis campus eluaseme; või renoveerimine etenduskunstide, majanduse, hariduse ja kümneid muid rajatisi; Trine campus on sõna, erandlikud.

Uuenduslikkust

Innovatsioon on meie DNA Trine. See on alati olnud. Tegelikult tänapäeva palli oli patenteerinud Trine lõpetanud. Meie õpilased nautida aktiivset ja huvitavat õppimise kogemus, võitnud riikliku auhindu käed tööd nad täita. Me oleme investeerinud üle 8 miljonit dollarit Division of Innovation and Technology. Ja me hiljuti avalikustas uue, kõrgtehnoloogilise Project Based Learning Center for Excellence.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Trine University

Insenerioskuste et sain teile siinkohal oma karjääri ei ole oskusi, mis eelnevalt oma karjääri arvesse juhtkonna roll. Aga sa võid arendada neid oskusi Trine University m ... [+]

Master of Science in Engineering Management

Insenerioskuste et sain teile siinkohal oma karjääri ei ole oskusi, mis eelnevalt oma karjääri arvesse juhtkonna roll. Aga sa võid arendada neid oskusi Trine University meie Master of Science in Engineering Management (MSEM) kiirendatud üheaastane programm pakutakse läbi Ketner School of Business ja Allen School of Engineering & Technology.

Kogemused

Nagu insener valmis liikuma juhtimise rolli, saate omandada meisterlikkust ärikultuuri, juhtimise, rahanduse, tegevuse strateegia ja turundus .. Sa võtan ärieetika, avaliku esinemise ja otsustusprotsessi klassid, mis on suunatud tehnilise professionaalne, samuti tootearenduse ja innovatsiooni klassi õpetanud meie äri ja inseneri teaduskonna.... [-]

Ameerika Ühendriigid Angola
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Trine University

Master of Science in Information Studies Master of Science in Information Studies * (MSIS) alates Trine University eesmärk on anda õpilastele võimaluse arendada tehnoloog ... [+]

Master of Science in Information Studies

Master of Science in Information Studies * (MSIS) alates Trine University eesmärk on anda õpilastele võimaluse arendada tehnoloogilist juhtpositsiooni analüüs, projekteerimine, arendamine, hooldamine ja käitamine infosüsteeme.

Tehnoloogia juhtimine kraadi teile

Sihipärane, väärtused juhitud ja kiirenenud, seda üheaastane kraadiõppe programmi täiskasvanutele, kellel on bakalaureusekraad on määratletud intensiivne keskendumine infosüsteeme.

Kas sa lootes edasipääsu järgmisele tasandile oma organisatsiooni? Kas sa hoiad bakalaureuse kraadi tehnoloogia valdkonnas ja soovivad magistrikraadi tehnoloogia?

Kui vastasite jah, MSIS on õige programm teile. Lisateavet määral muidugi pakkumisi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Fort Wayne Avon
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Housing - Golf Course Apartments

Rick L. & Vicki L. James University Center

Fawick Hall of Engineering

Student Design Center

Taylor Hall of Humanities

Best Hall of Science

Trine University
Address
Trine University One University Avenue
IN 46703 Angola, Indiana, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 800-347-4878