Loe ametlikku kirjeldust

Trinity koolitab meestel ja naistel osaleda Jumala lunastustöö maailmas kultiveerimismaterjali akadeemilist, Christian ustavuse ja elukestvaks õppeks.

Ligi 100 õppejõud ja 3000 üliõpilastele, me Trinity International University on pühendunud sama nägemus, mida me asutati aastal 1897 ja on otsustanud jälgedes suur ülikoolid, mis olid rajatud nurgakivi veendumust, et kõik tarkus seisneb Jeesuse Kristus. Meie ülesanne, kui me tahame olla soola maailmas meie päev, on ehitada institutsioonid, kus me ei mõtle nagu kristlased ja õppida elama nagu kristlased kultuuris, mis mõlemad on saanud võrdselt raske. Kas ettevalmistamisel olevat pastorid või misjonärid või advokaadid, õpetajad, nõustajad, teadlased, ettevõtete juhid, kodused või avalikule teenistujale, olenemata meie kutsudes Jumala all peame tipptasemel haridus, maandatud valitsejad Jeesuse Kristuse. See on eesmärk ja ülesanne Trinity International University.

Keskmes Trinity missioon seisneb oma kohustuse neli põhiväärtused-Christ CENTEREDNESS ühenduse Focus, kirik seotus ja Kultuuri Engagement. Trinity eesmärgiks on võimaldada oma lõpetajatele mõelda ja elada nagu kristlased kahekümne esimese sajandi. Me usume, et Jumal kutsub oma inimesi erinevaid teenust; Trinity helistab on valmistada neid teenida oma hiilguses.

TIU Täna

Trinity International University (TIU) koosneb vabade kunstide kolledži, jumalikkuse kooli lõpetanud kooli, ja õiguse kooli Californias. Trinity on Haridustöö Evangeelse Tasuta kiriku Ameerikas; tema peamine campus asub Deerfield, Illinois, piirkondlike keskuste Chicago, Illinois, Davie, Florida, ja Santa Ana, California.

TIU hoiab avaldust usu Evangeelse Tasuta kiriku Ameerikas.

Väärtused

Kui institutsiooni pühendunud inerrant pühakirja, Jumala kingitus meie lõplik õigus usu ja elu, hoiame end talle aru ja üksteise suhtes neid väärtusi nagu me kasvatada akadeemilist, Christian ustavuse ja elukestvaks õppeks.

Kristuse keskne. Me oleme siin, et modelleerida ja tekitamiseks Kristuse centeredness kõik, mis me teeme. Valitsejad Kristuse tohiks mõjutada ja ilmne iga aspekti haridus, suhted, ja püüab Trinity. Ühenduse keskendunud. Meie eesmärk on olla õppe kogukond, mis tegutseb eetikakomitee ja väärtused Jumala Kuningriik. Meik kogukond peaks olema peegeldus laius ja mitmekesisus Jumala perekonnas. See, kuidas me kohtleme inimesi peaks olema kooskõlas moraali, õigluse, kaastunne, alandlikkus ja armastus meie Issanda. Koostoimed õpilased peaksid mõlemad peegeldavad suhtumine teenust neile kui üksikisikutele ja kasutada ära võimalusi juhendamist ja modelleerimise ja isiklikku arengut. Kiriku Connected. Me väärtustame teenust kirik, sest me usume, et kirik on Jumala keskne sõiduki täita oma tööd maailma. Meie visioon teenindavad kirik on globaalne nägemus, nagu Jumala nägemus oma kirik on ülemaailmne. Konkreetne mõjutavad Trinity töö on tuvastada ja rahuldada haridus vajadustele EFCA. Kultuuriliselt hõivatud. Meie eesmärk on tuua usku, elu ja õppimise tasuma probleemid meie maailma. Meie vaatenurgast on üks kaasamine kultuuri Kristuse-keskne ja rajatud Piiblile sihtasutus. Me oleme pühendunud kõrgete teadus, stipendium, mõtlemist ja elavad vahendina valmistada õpilasi osalema maailma ja vastata ausalt ja siiralt, et need pluralistlikus ühiskonnas.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Trinity International University

Keskendunud varustamise juhtide ala spetsialiseeritud kirikuga seotud ministeerium. Teie MA ministeeriumi eriala on ainulaadne oma praeguse ministeeriumi kontekstis kohal ... [+]

Keskendunud varustamise juhtide ala spetsialiseeritud kirikuga seotud ministeerium.

Teie MA ministeeriumi eriala on ainulaadne oma praeguse ministeeriumi kontekstis kohalikus kirikus, parachurch või muud kirikuga seotud ministeerium. Meie üldjoontes Evangeelse pärand ja rikas bassein teaduskonna kogemus koos paindlikkus suunata oma programmi väga konkreetselt, et MA ministeeriumi suurepärane võimalus kasvada tark alaste ministeeriumi Jumala teile.

Kust seda kraadi mind?

Selle asemel, et silla konkreetse kutse- või hariduse eesmärk, MA ministeerium on mõeldud, et rikastada ja süvendada oma praeguse ministeeriumi kontekstis.

Mida ma õppida?

Kursused siis võtan järgmised:... [-]

Ameerika Ühendriigid Deerfield Dolton Davie Santa Ana  + 1 Rohkem
September 2019
Päevane õpe
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Trinity International University

Paindlik võimalusi, mis sobivad teie elu; range, üldjoontes Evangeelse koolitus, mis sobib teie ministeeriumi vajadustele. Meie MA / teoloogiaõpinguid ammutab laius õppek ... [+]

Paindlik võimalusi, mis sobivad teie elu; range, üldjoontes Evangeelse koolitus, mis sobib teie ministeeriumi vajadustele.

Meie MA / teoloogiaõpinguid ammutab laius õppekava piibellik, teoloogiline, ajaloolise ja ülemaailmse valdkondades, koos märkimisväärse hulga valikainete tundi, mis võimaldab igale õpilasele üheselt kujundada nende kursuste. See on meie kõige paindlikum programm nii terav ja edastamise meetod, kuna see saab valmis tervikuna meie Extension saite, koos online-kursused, või suvel kursuste meie Deerfield ülikooli (nagu ka traditsioonilised täis- või osalise -aja formaadis). See aste on eriti murettekitav on seotud valdkond on lai ning teoloogiaõpinguis tööd kiriku ja õpilased on palju võimalusi keskenduda oma uuringus kindla valdkonnaga, mis neid huvitavad.... [-]

Ameerika Ühendriigid Deerfield Dolton Davie Santa Ana  + 1 Rohkem
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Trinity International University

Ettevalmistused õpilasi Gospel-keskne, professionaalselt litsentseeritud nõustajad. Master of Arts in Mental Health Nõustamine valmistab õpilasi professionaalselt litsent ... [+]

Ettevalmistused õpilasi Gospel-keskne, professionaalselt litsentseeritud nõustajad.

Master of Arts in Mental Health Nõustamine valmistab õpilasi professionaalselt litsentseeritud nõustajad. Lisaks valmistab teile sertifitseerimine, MA MHC aitab õpilastel edendada eneseteadvus, põhjalikum ülevaade laadi inimese isikud, arendada kliinilise vajalikud oskused professionaalse nõustamise ning töötada välja raamistik, integreerides Piibli-teoloogiline tõde sotsiaalse teadused ja nõustamine teooria.

Kust seda kraadi mind?

MA MHC on licensure rada programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette erinevaid nõustamis--kesksemaks kutse-, mis nõuavad erialane kvalifikatsioon. Meie lõpetajad on läinud edasi nii erapraksises ja seisukohti suuremates organisatsioonides. Potentsiaalne väljad on, kuid kindlasti mitte ainult, sõltuvused nõustamine, abielu ja pereteraapia, leina nõustamine, seksuaalse identiteedi nõustamine, vaimne kuritarvitamise nõustamine, ja noorukite ravi. Lisaks meie MA MHC annab suurepärase aluse doktoriõppe töö nõustamine psühholoogia ja sellega seotud valdkondades.... [-]

Ameerika Ühendriigid Deerfield Dolton Davie Santa Ana  + 1 Rohkem
September 2019
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Magister

Trinity International University

Kõik kristlased on kutsutud olema evangeeliumikuulutajate, kuid seal on palju erinevaid kutse-, kus usklik saab vastata, et helistada. Meie MDiv eesmärk on anda terviklik ... [+]

Kõik kristlased on kutsutud olema evangeeliumikuulutajate, kuid seal on palju erinevaid kutse-, kus usklik saab vastata, et helistada.

Meie MDiv eesmärk on anda terviklik Piibli, teoloogiline, kultuuri- ja praktiline koolitus neile, soovides ettevalmistus mingid Christian ministri või akadeemilise juhtimisel, kõik kontekstis Trinity üldjoontes Evangeelse eetose.

Kust seda kraadi mind?

Master of Divinity peetakse standard kutsekraad ordineeritud pastoraaltöös, samuti annab suurepärase aluse edasiseks akadeemilise töö ja paljud teised unikaalne ministeeriumi kontekstis. MDiv vilistlased on läinud edasi mitmesuguseid kutse- ajaviidet, sealhulgas pastorid, denominatsioonilistest juhid, teadlased, autorid, kogukonna arengu juhid ja misjonitöö töötajate paljudes eri kontekstides kohalikul, riiklikul ja kogu maailmas. MDiv on eelduseks kraadi doktor ministeeriumi (Dmin) programme ja on soovitatav kraad neile, kes kavatsevad jätkata arenenud teoloogiastuudiumi (tavaliselt on THM või doktoriõppes).... [-]

Ameerika Ühendriigid Deerfield Dolton Davie Santa Ana  + 1 Rohkem
September 2019
Päevane õpe
3 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles