Loe ametlikku kirjeldust

Trinity School of Natural Health pakub kõige täiuslikum looduslik tervisekasvatus, mis annab inimestele lootust, lahendusi ja tuge oma elu muuta ja parandada maailma.

Meie ajalugu

Dr Wendell Whitman oli väsimatu toetaja tervise vabaduse ja pioneer valdkonnas füüsiline tervis. Aastal 1991, millega tunnistatakse ebapiisavust ametliku tervisekasvatus väljaspool traditsioonilist meditsiini valdkonnas, asutas ta Trinity School of Natural Health.

Trinity School of Natural Health asutati eesmärgiga esitada alternatiivseid füüsiline tervis haridust kõigile. Täna Trinity repertuaari programmi on kujunenud võimas, haridus- protsess, mis võimaldab õpilastel parandada oma tervist, suurendada hea tervise nende peredele, sõpradele ja kogukondades ning oma erialase tegevuse.

meie filosoofia

Meie filosoofia on, et kui füüsilise, vaimse ja vaimseid aspekte terve inimene on arenenud, tõsi tervisele on võimalik saavutada. Oleme loonud meie kursused toetada integratsiooni kõik kolm.

Me usume, et Piibel olla suurepärane allikas õppimise ja lõpliku asutuse vaimne küsimustes. Nendel põhjustel me rõhutada teadmiste leitud Pühakirja luua vaimne alus. Kuna omane vaimne olemus igaühes meist, on vaja, et olla vaimselt maandatud ja asjatundlik analüüsimisel tahes tervise küsimus.

foundationalevent

Akrediteerimine

Akrediteeritud kolledžid ja koolid kogu Ameerika Ühendriikide heaks enamik kursustel läbi Trinity School of Natural Health. Akrediteerimine, mille teeb väljaspool akrediteerimise korraldamise on alati kompliment institutsioon. Kuid me peame meie suurim vara olema ka meie lõpetajate ja jätkuva panuse nad annavad tervise ja heaolu nende perekondade ja kogukondadega.

Trinity School of Natural Health on akrediteeritud ja tunnustatud Ameerika Naturopaatia Medical akrediteerimise nõukogu (ANMAB) Las Vegas, Nevada (www.anmab.org). Me ei ole, ega plaanime taotleda akrediteerimist läbi US Department of Education.

mhprogramDetailid
Programs taught in:
Inglise
Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree:

Trinity