Tulane University - Biomedical Sciences Graduate Program (School of Medicine)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

BIOMEDICAL SCIENCES (BMS) GRADUATE PROGRAMM

Biomeditsiiniteaduste eriala (BMS) kuulub Tulane Meditsiinikoolis. See on korraldatud interdistsiplinaarse, interdepartmental ja intercampus programmi, mis koosneb õppejõud aktiivselt tegelevad biomeditsiinilised uuringud. Programmi eesmärk on koolitada teadlasi teadlaskondades, kus käivad loovus ja innovatsioon. Tulane biomeditsiiniteaduste magistriprogramm ühendab maailma kõige andekamaid noori, kellel on riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud õpetajad ja teadustöötajad: kõik elujõulise linna kontekstis on täis võimalusi nii laboris kui ka klassiruumis.

BMS koosneb magistriõppeprogrammidest anatoomia (struktuuri- ja rakubioloogia), biokeemia ja molekulaarbioloogia, meditsiinilise geneetika ja genoomika, mikrobioloogia ja immunoloogia, patoloogia (molekulaarmeditsiini), farmakoloogia ja füsioloogia alal. Üheaastased MS programmid on mõeldud üliõpilaste akadeemiliste volituste rikastamiseks ja täiustamiseks ning nende akadeemilise aluse täiendamiseks intellektuaalseks arenguks, sealhulgas meditsiinikooli, hambaarsti või muude tervishoiutöötajate programmide või doktoriõppe programmide sissepääsuks. Äärmiselt suur protsent tulane MS lõpetanutest saavutab oma eesmärgi jätkuv haridus.

BMS-programm sisaldab ka biomeditsiini doktoriõppesse spetsialiseerumist mis tahes ülalmainitud magistriõppes. Doktoriõppe programm võimaldab õpilastel valida oma doktoritöö juhendajad ligikaudu 90 teaduskonna liikmetelt Meditsiinikooli ja Tulane National Primate Research Centeri baasteadustes ja kliinilistes osakondades.


TULANE RAVI KOOLITUS

Tulane ülikooli meditsiinikooli üks haruldaste rahvaste arstiabikeskus on elujõuline haridus-, teadus- ja avalike teenuste keskus. Tulane Meditsiinikool on oma 2009. aasta 175. aastapäeva tähistamisel Deep South'i teine ​​vanim meditsiinikool ja Ameerika Ühendriikide 15. vanim meditsiinikool.

Tulane Meditsiinikool võtab tööle ülemaailmsed õppejõud, teadlased ja üliõpilased üle kogu maailma ning surub meditsiini piirid läbi murrangulise meditsiinilise uurimistöö ja kirurgilise progressi. Binokulaarse mikroskoobi ja robot-operatsioonide leiutisest on Tulane Meditsiinikool jätkuvalt kaasaegse meditsiinilise innovatsiooni esirinnas. Tulane Meditsiinikool pakub järgmise põlvkonna meditsiinitöötajatele vahendeid, et edukad kiiresti muutuvas maailmas ja kujundada tervishoiu tulevikku. Iga päev püüame täita oma hariduse, teadusuuringute ja patsientide hoolduse missiooni: me heal kogukonnad.

Tulane Meditsiinikool on täielikult akrediteeritud meditsiinilise hariduse kontaktkomitee poolt.

Algus

Uus-Orléans, mis asub subtroopilises kliimas ja on maailma üks kõige aktiivsemaid rahvusvahelisi sadamaid, oli haavatav 1834. aasta kõigi virulentsete nakkushaiguste suhtes. Kui Louisiana Medical College avaldas oma prospekti samal aastal, oli tema eesmärkide hulgas üks peamisi "juhtida teaduse edendamist ja haiguste ratsionaalset ravi."

1845. aastaks tunnistas riigi seadusandja institutsiooni väärtust ja lubas New Orleansis täieõigusliku ülikooli. Meditsiiniline kompleks sai kiiresti üheks riigi suurimaks meditsiinikooliks. Aastaks 1860 oli registreerumine kasvanud üle 400 üliõpilase, paigutades selle neljanda suurima meditsiinilise hariduse programmi rahvas.

1882. aastal annetas Paul Tulane ulatusliku kinnisvara New Orleansis hariduse toetuseks. Tulane Hariduse Fondi juhatuse nõukogu otsustas toetada Louisiana ülikooli ja 1883. aastal võttis Louisiana seadusandlus vastu seaduseelnõu, millega loodi eraõiguslik, mitteühtekondlik ülikool Louisiana Tulaani ülikoolist. Tulane Ülikooli osana jätkas meditsiinikool jätkuvalt arenemist ja laienemist, liikudes 20. sajandisse Lõuna-Aafrika tipptasemel meditsiinikoolina ja üks parimaid rahvast.


Avastamine ja tõlkimine

Tulane Meditsiinikool eristas end avastamisel ja tõlkimisel, samuti hariduses. 1932. aastal lõpetas dr Michael E. DeBakey Tulane Meditsiinikooli ja alustas erilist karjääri südame-veresoonkonna kirurgias. Meditsiinitundjana uuris ja kujundas rullpumpa, mis sai südame-kopsu masina oluliseks komponendiks, mis viib avatud südameoperatsioonini.

Möödunud sajandi jooksul on meditsiinitööstuses püsinud edaspidised edusammud dr. Robert Heath psühhofarmakoloogias, dr. George E. Burch füsioloogias, dr Andrew V. Schally endokrinoloogia ja dr. Louis J. Ignarro farmakoloogias, kaks viimast Nobeli auhinda nende töö eest Tulane.


Orkaan Katrina

2005. aasta augusti lõpu seisuga oli Tulane Meditsiinikool suurte programmitööde laiendamise tagajärjel Ameerika Ühendriikide ajaloos halvim loodusõnnetus põhjustanud Uue Orléansi linna, selle rahva ja institutsioonide, sealhulgas Tulane'i ülikooli, hämmingut.

Tulane arstid jäid oma patsientide juurde Tulane haiglas, heategevushaiglas ja New Orleans VA haiglas kuni nad olid sunnitud evakueeruma. Need arstid, üliõpilased ja elanikud naasevad peagi linna, loovad kliinikud uutes asukohtades ja taastavad juurdepääsu nii arstiabile kui meditsiinilisele väljaõppele.

Tormide tagajärjel Tulane'i meditsiinikool evakueeriti Texase Bayliori meditsiinikoolis, kus meditsiinitöötajad jätkasid õpinguid. Tulane meditsiinikoolide administraatorid koordineerisid kooli tagasipöördumist New Orleansi juurde, mis algas 2005. aasta novembris ja hõlmas 98,5% Tulane meditsiinitundijatest, kes jäid Tulane pärast orkaani Katrina. Järgmise aasta jooksul pühendunud ja pühendunud õppejõud taaskasutasid jõulisi uurimis- ja õpetamisprogramme, kuna ruum muutus elamiskõlblikuks.


Edasi liikuma

Tulane meditsiinikool on ennast tõestanud kui olulise osa ühe Ameerika suurima linna uuenemisest. Me koolitame kõige sobivamaid õpilasi, kes oleksid võimelised, kaastundlikud arstid, kes pakuvad kohalikul, riiklikul ja ülemaailmsel tasandil kvaliteetset põhi- või erikohtlemist.

Asukohad

New Orleans

Address
1430 Tulane Avenue
70112 New Orleans, Louisiana, Ameerika Ühendriigid