Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Miks Turneri kolledž?

Turner College valmistab ette äriüliõpilasi, et väärtustada oma kogukondi ja oma tööandjaid kogu maailmas konkurentsis keskkonnas. Meie äri kraadi programmid on professionaalselt akrediteeritud Assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business. Rahvusvahelise AACSB akrediteeritud liikmena pakub meie kolledž ärikursuseid, mis saavutavad nende kõrge kvaliteedi eristamise interdistsiplinaarse õppekava kaudu, pakkudes õpilastele laialdast arusaamist ettevõttest ja selle rollist ühiskonnas.

Turneri kolledži äri ja TSYSi informaatikakool asub majanduse keskuses (CCT). Koos Turneri kolledž pakub 8 lõpetajaprogrammi, 12 bakalaureuseõppe programmi ja mitmeid sertifikaate. Meil on koduks ülikoolide mitmekesised üliõpilasorganisatsioonid, sealhulgas raamatupidamise klubi, CSU Ameerika turundusassotsiatsioon, Enactuse, finantsinvesteeringute assotsiatsioon, sertifitseeritud pettuste kontrollijate assotsiatsioon, inimressursside haldamise ühendus (SHRM), arvutitehnoloogiaühendus (ACM) ja ülikool Nerds. Meie organisatsioonid pakuvad võimalusi reaalmaailma kogemuse saamiseks, professionaalsete kõnelejate kuulamiseks ja riigisisesteks võistlusteks.

Meist

Ettevõtte D. Abbott Turneri kolledži ülesanne on valmistada üliõpilasi ette oma kogukondadele ja nende tööandjatele, peamiselt kohalikele ja piirkondlikele ettevõtetele väärtustama. Kaubandus- ja tehnoloogiakeskus Peamise ülikoolilinnak asuv kaubandus- ja tehnoloogiakeskus (CCT) asutab Turneri kolledži dekaani kontorit ja kolm akadeemilist üksust:

 • Raamatupidamine
 • Juhtimine
 • TSYSi arvutiteaduskool.

Turner Collegei 2014. aastal oli õpilaste koguarv 1464, 1259 üliõpilasprogrammides ja 204 kraadiõppeprogrammides. Bakalaureuseõppe üliõpilaste keskmine klassi suurus on 33 ja 27 kraadiprogrammi jaoks. Meie väiksema keskmise klassi suurusega, meie pühendunud õppejõudude ja personali ning meie mõistliku õppetööga võime olla parimaks kõrghariduse omandamiseks selles piirkonnas. Ülikooli infotehnoloogia ja -teenused asuvad CCT esimesel korrusel.

Akrediteerimine

D. Abbott Turneri kolledži äritegevuse kraadi programmid on professionaalselt akrediteeritud läbi Assotsiatsiooni Advance Collegiate Schools of Business. Rahvusvahelise AACSB akrediteeritud liikmena pakub meie kolledž ärikursuseid, mis saavutavad nende kõrge kvaliteedi eristamise interdistsiplinaarse õppekava kaudu, pakkudes õpilastele laialdast arusaamist ettevõttest ja selle rollist ühiskonnas.

Miks on AACSB akrediteerimine tähtis?

Tulevane üliõpilane: Kolledžile on suur investeering. Sa lähed õppida tundides, kirjutades dokumente ja võttes eksameid. Te ka kulutate palju raha. Kõik see töö ja raha peaks andma teile selle, mida maksisite, eks? Mitte kõik koolid ei paku teile investeeringutasuvust. AACSB akrediteerimine tagab, et kool ei võta lihtsalt oma raha. AACSB-akrediteeritud koolid peavad läbima väga ranged kvaliteedistandardid. On tõestatud, et nad pakuvad parimat ärikoolitust kogu maailmas. AACSB-akrediteeritud koolid:

 • on ülemaailmsed tuntud tööandjad ja teised ülikoolid.
 • kellel on tööandjad, kes palgavad oma lõpetajaid ainult.
 • rohkem juurdepääsu värbajatele.
 • kellel on kõrgema tasemega ja konkurentsivõimelisemad palgad.
 • kui akrediteeritud on, parandab nende äriprogrammide kvaliteeti.
 • et nad on akrediteeritud, aitab neil palgata ja säilitada parimad professorid ja teadlased.
 • on üliõpilasi, kes on rohkem rahvusvahelised, on kõrgharidusega riiklikud partnerluslepingud ja tõenäoliselt teenivad nad kõrgemat haridust.
 • on väljakutsed ja õpetab teile parimaid oskusi, et anda teile reaalses maailmas selge eelis.

Tööandjana: tööandjad soovivad kvaliteetseid äri koolilõpetajaid. Lõppajad, mida nad teavad, täidavad esimesel päeval. Seetõttu on nii oluline valida äri kraadi programm, mis õpetab teile teadmisi ja oskusi, mida tööandjad vajavad. Tööandjad tunnevad head ärikooli sellest, mis ei too kaasa teadlikke lõpetajaid. Siin on faktid:

 • Paljud ülemaailmsed ettevõtted saavad AACSB-akrediteeritud koolidesse tööle asuda.
 • AACSB-akrediteeritud kooliõpetajatele pakutakse paremaid ja konkurentsivõimelisemaid palku.
 • AACSB-akrediteeritud koolide õpilastel on rohkem tööandjaid, kes on pärast lõpetamist huvitatud.

Ettevõtted on ka uurinud erinevusi töötajate vahel, kes on osalenud AACSB-akrediteeritud ärikoolides ja neil, kes seda ei teinud. Näiteks leidis üks ettevõte, et mitte-AACSB-akrediteeritud ärikoolide haridusega töötajad olid madalama jõudluse tasemega. Selle tulemusena maksab organisatsioon nüüd ainult AACSB-akrediteeritud ärikoolide õppemaksu.

Missioon

Visiooniaruanne

Laiendades kolledži tunnustamist tipptaseme keskusena äri- ja infotehnoloogia alal.

Turneri kolledži missioon

Turner College valmistab õpilasi lisama väärtust oma kogukondadele ja tööandjatele globaalses konkurentsis keskkonnas, pakkudes kvaliteetset, asjakohast äri- ja arvutiõpetust.

Strateegiline plaan

D. Abbott Turneri kolledži nägemus, missioon ja väärtused annavad meie strateegilise plaani juhtpõhimõtteid. Kolleegiumi administratsioon, õppejõud, üliõpilasgrupid ja ettevõtete nõuandekomitee vaatavad need tavaliselt viieaastase tsükli käigus läbi.

Turneri kolledži eesmärgid

Eesmärk 1: Parandada Turneri kolledži kvaliteeti ja profiili valitud kolleegiumina.

Eesmärk 2: saate registreeruda ja laiendada programmi kohaletoimetamise võimalusi.

Eesmärk 3: õpetamise ja uurimise eesmärgil tehnoloogia ja ressursside täiustamine.

4. eesmärk: suurendada sise- ja välispartnerlust.

5. eesmärk: suurendada rahastamist.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:


Turner College - Columbus State University

TSYS School of Computer Science pakub Master of Science in Applied Computer Science, kus kolme kontsentratsiooni: Information Assurance, modelleerimine ja simuleerimine j ... [+]

Programmi kirjeldus

TSYS School of Computer Science pakub Master of Science in Applied Computer Science, kus kolme kontsentratsiooni: Information Assurance, modelleerimine ja simuleerimine ja tarkvara arendamiseks. Et võimaldada õpilastele erineva taustaga saada ja olla edukas programm, õpilased võivad ka kujundada õppetöö ilma kontsentratsioon.

Aktuaalset

Meie lõpetajad võtavad tavaliselt töökohti:

Tarkvara insenerid / Arhitektid Arvuti Programmeerijad / Software Developers Web arendajad Mäng & Simulatsioon Programmeerijad Modelleerimine ja simuleerimine Arendajad Arvuti ja Network Security spetsialistid Network Managers Infoturbe spetsialistid Teave julgeolekuametnikud ... [-]
Ameerika Ühendriigid Columbus
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 4 semestrid
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
Turner College - Columbus State University

Master Organizational Leadership - Personalijuhtimine Track programm valmistab spetsialistide arendada ja rakendada HR planeerimine, värbamise, koolituse, hüvitiste, toet ... [+]

Programmi kirjeldus

Inimressursside jälgida Master of Science in Organizational Leadership programm valmistab spetsialistide arendada ja rakendada HR planeerimine, värbamine, koolitus, hüvitis, toetused, tulemuslikkuse juhtimise ja distsiplinaarvõimu süsteemide juriidiline ja eetiline mood. Rada on akadeemiliselt valmistada üliõpilasi sooritama Professional ja Senior Professional inimressurssi (PHR ja SPHR) eksamid. Msol Human Resources rada on viidud vastavusse Society for Human Resource Management HR Curriculum juhend ja mallid.

Msol on 36-tunnise programmi, nõudes õpilane täitma 12 magistriõppesse. Täistööajaga õpilased saavad täieliku programmi neli semestrit. Kõik Msol klassides õpitakse õhtul. Programmi saab kohandada õpilastele, kes soovivad osaleda osalise tööajaga ja programm lõpule 18-24 kuud.... [-]

Ameerika Ühendriigid Columbus
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Turner College - Columbus State University

Õpilased MA MA Organizational Leadership - Servant Leadership Track programm saavad spetsialiseeruda oma hariduse ja valige Servant Leadership lugu, mis on nii haruldased ... [+]

Programmi kirjeldus

Õpilased Msol programmi saavad spetsialiseeruda oma haridust ja valida Sulane Juhtimine rajal, mis on nii haruldane ja kohandatud nende sooviga harjutada Sulane Juhtimine oma organisatsiooni. Sulane Juhtimine rada valmistada spetsialiste, et täita juhtivatel vajadusi oma organisatsiooni, toetudes rikkuse ressursside asub siin Columbus, GA, ulatudes teadmisi juhtiv Sulane Juhtimine praktikud, arvukad kohaldatav juhtumiuuringud ja võimalusi praktilisi kogemusi. Columbus, GA, nimega rahva esimene "Sulane Juhtimine City", mille Greenleaf Keskus Sulane Leadership, on laialt levinud pühendumust teenistuja juhtimine Columbus-põhise ettevõtetele, MTÜ-organisatsioonid ja haridusasutused.... [-]

Ameerika Ühendriigid Columbus
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Turner College overview