UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast GPS, tõeline globaalne kogukond pühendatud teadmiste kaudu õpetamist, uurimis- ja kaasamine.

Kool on rahvusvaheliselt tunnustatud oma teadmisi Vaikse-Ameerikas ja Aasias-ja püüame olla kodus õpilased, vilistlased, teadlased ja juhid üle kogu maailma, kes hindavad ülemaailmsete ja Vaikse ookeani väljakutsed hoolikas analüüs ja kirg probleemi lahendamine.

Võimendamine meie West Coast asukoha ja UC San Diego tuntud programmide teaduse ja tehnoloogia, GPS arendab uut analüütiliste vahendite praktiliste rakenduste, samas rangelt koolitus järgmise põlvkonna maailma liidrite. Me kinnistada meie õppekava arenenud meetodid kavandada, katsetada, hinnata ja täiustada lahendusi globaalsetele ühiskondades 21. sajandil, õpetavad väga küsimustele silmitsi maailma ja valmistada meie õpilastel selgitada, mis tulemused on tõenäolisem, et töötada. Meie vilistlased on positsioone juhtpositsiooni ettevõtete, valitsuste ja mittetulundusühingute rohkem kui 80 riigis üle maailma.

banner_about_900X300

Kes me oleme

Oleme tõelist globaalset ühiskonda õppejõud, töötajad, üliõpilased ja kogukonna partnerid pühendatud teadmiste kaudu hariduse ja teaduse - kõik koos silma peal hoone Pacific kogukonnas. Kool on ankrus maine ja edu UC San Diego ja University of California süsteemi. Me juhindume isikud, kes püüavad säilitada kliima õigluse, koostöö ja professionaalsus, mis on olemas meie eetilised põhimõtted. Veelgi enam, me usume, et mitmekesisus, võrdsus ja kaasamine on tähtsad koostisosad akadeemilise kvaliteedi.

.

Teaduskond

Õpilased on tasakaalustamata juurdepääsu rahvusvaheliselt tuntud õppejõud, kes integreerivad range stipendiumi entusiasmi õpetamise ja aktiivset tegutsemist ja klassiruumist välja. Nad on liidrid teadus- alates resolutsiooni kodusõjad, et mõju muutuva rahvusvahelise kaubanduse struktuuri; alates sisepoliitikas rahastamisele ja äri Vaikse ookeani piirkonna riigid; ja välispoliitika Hiina hindamise vaesusvastaste, rahvatervise ja keskkonna programmide areneva majandusega. Lisateave vahemikus ja sügavus nende suur teadusuuringute huvid täna.

banner_diversity

Kohustus Equity, mitmekesisus ja sotsiaalne kaasatus

Equity, mitmekesisuse ja kaasamise määratlevad omadused koolis, UC San Diego ja kogu University of California süsteemi. Nad on kriitilised elemendid produktiivne ja uuenduslikku keskkonda, ja me omaks neid kõiki allikaid tugevust.

Meie erinevused - rassi, rahvuse, etnilise päritolu, usutunnistuse, seksuaalse sättumuse, soolise identiteedi, vanuse, sotsiaalmajandusliku staatuse, võimeid, kogemusi ja rohkem - suurendada meie võimet saavutada meie põhiülesandele avalike teenuste, õppe-ja teadustöö. Ootame õppejõud, töötajad ja taustaga tudengite ja tahan kõigile tunda tunnustatakse ja hinnatakse.

Lisaks UC San Diego on palju ressursse, et toetada värbamine ja hoidmine ajalooliselt alakoormatud elanikkonna süvendada arusaamist ja väljakutse väärarusaamu ümbruskonna mitmekesisuse ja arendada ennetav juhid, kes pooldavad kandmiseks.

Õpilased Pühendatud kaasatus

Meet kaks vastloodud õpperühm koolis pühendatud kaasatuse. Lisaks juhib Pacific International Affairs Student Organization (PIASO), on mitmeid teisi regionaalselt ja professionaalselt keskendunud õpperühm, mis rikastavad ülikooli kliima.

QuIRPS

Missioon QuIRPS on edendada kogukonna seas pede ja mitte-pede liikmed School ja tõsta teadlikkust unikaalse väljakutseid lesbide, geide, biseksuaalide, transseksuaalide ja pede inimesed üle kogu maailma, samuti erialast arengut queer õpilast ja liitlased.

Naised Going Global

Missioon Naised Going Global on suurendada teadlikkust ja arendamise naiste tulevikus juhirolli rahvusvahelise professionaalse ja akadeemilise maailmades. Rühm annab võimaluse õpilastele, õppejõud, töötajad ja suurem San Diego kogukond vahetada diskursuse, mis edendab naiste probleeme ülemaailmsel tasandil.

Olete teretulnud meiega otse telefoni teel (858-534-5914) või e-posti (gps-apply@ucsd.edu)

See kool pakub järgmisi programme:
  • Inglise

Vaata magistriõppe programme »

Programmid

See ülikool pakub ka:

Magister

Magister arenenud uuringud rahvusvahelistes suhetes

ülikoolis Täisajaga õpe Osaajaga 9 - 18 kuud September 2019 Ameerika Ühendriigid San Diego + 1 veel

Master of Advanced Studies in International Affairs (MAS-IA) on meie juhtiv kommenteeritud rahvusvaheliste suhete kraadi. Välisüliõpilastele maitsestatakse spetsialistide viis või rohkem aastat töökogemust ja meie õppekava vaidlustab need kaevamine sügavale uuring rahvusvaheliste suhete, rahvusvahelise poliitökonoomia, avaliku korra, keskkonnasäästlikkus ja Aasia-Vaikse ookeani turvalisust. Kas otsite edendada oma globaalse karjääri või alustada uuega, MAS-IA pakub kõiki vahendeid peate paista. [+]

Master of Advanced Studies in International Affairs (MAS-IA) on meie juhtiv kommenteeritud rahvusvaheliste suhete kraadi. Välisüliõpilastele maitsestatakse spetsialistide viis või rohkem aastat töökogemust ja meie õppekava vaidlustab need kaevamine sügavale uuring rahvusvaheliste suhete, rahvusvahelise poliitökonoomia, avaliku korra, keskkonnasäästlikkus ja Aasia-Vaikse ookeani turvalisust.

Pakume paindlikkust nii täis-ja osalise tööajaga registreerumise, mis võimaldab õpilastel võimalus säilitada tööhõivet järgides oma kraadi. GPS õpilast läbilöömiseks mitmekesine kosmopoliitne õhkkond üks Ameerika kõige uuenduslikumaid linnad, nautides lähedus laiem Vaikse ookeani piirkonnas, mis mängib nagu otsustavat rolli tänapäeva globaalses majanduses ja geopoliitika.... [-]


Magister avaliku korra (MPP)

ülikoolis Täisajaga õpe 2 kuud September 2019 Ameerika Ühendriigid San Diego

MPP on kahe aasta täistööajaga kutsekraad programm. Ehitamine tellingud poliitika kujundamiseks globaalses kontekstis on kriitiline osa MPP. See valmistab õpilastele oskusi vaja võrrelda heade tavade USA, Ladina-Ameerika, Aasia ja mujal. Meie õppejõud on go-to eksperdid avaliku, era- ja valitsustevahelise tegevuse, luues ja hindamise metoodika avaliku korra üle maailma. MPP määral ühendab see ühiskonnaõpetus valdkonnateadmisi meie campus tugevate STEM ja tervishoiu valdkonnas. [+]

MPP on kahe aasta täistööajaga kutsekraad programm. Ehitamine tellingud poliitika kujundamiseks globaalses kontekstis on kriitiline osa MPP. See valmistab õpilastele oskusi vaja võrrelda heade tavade USA, Ladina-Ameerika, Aasia ja mujal.

Meie õppejõud on go-to eksperdid avaliku, era- ja valitsustevahelise tegevuse, luues ja hindamise metoodika avaliku korra üle maailma. MPP määral ühendab see ühiskonnaõpetus valdkonnateadmisi meie campus tugevate STEM ja tervishoiu valdkonnas.

Programmi ülevaade

MPP nõuab 92 ühikut lõpetamist. Kõik õpilased võtavad kaheksa vaja põhilisi kursusi oma esimesel aastal ja nurgakiviks teadus seminar teises. Õpilased peavad valima vähemalt ühe ala erialasid. Kuigi oskuse võõrkeeles ei nõuta, 24 ühikut võib arvestada poole kraadi niikaua keel sobib valikainete piirkondliku või riigi spetsialiseerumine. ... [-]


Magister Hiina majandusliku ja poliitilise küsimused (mcepa)

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2019 Ameerika Ühendriigid San Diego

See professionaalne tase võimaldab õpilastel ühendada UC San Diego karmi professionaalse koolituse spetsialist huvi Hiina. Õpilased on koolitatud kasutama valdkondade vahendeid kaevama sügavale majanduses ja poliitikas Hiina, samuti kaaluda selle asemel Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas ja selle suhted USAga [+]

GPS on uhke, et pakkuda uusi, uuenduslikke, kahe aasta täistööajaga kraadi: Master Hiina Majandus- ja poliitikakomitee. Alates sügisel 2017 õpilast töötab UC San Diego maailmatasemel kogukond Hiina teadlased uurida põhjalikult tähtsamaid küsimusi, mis on seotud kaasaegse Hiina.

See professionaalne tase võimaldab õpilastel ühendada UC San Diego karmi professionaalse koolituse spetsialist huvi Hiina. Õpilasi õpetatakse kasutama valdkondadevahelisi tööriistu, et süvendada Hiina majanduse ja poliitika süvendamist, samuti kaaluda oma asukohta Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas ja selle suhteid USAga. Eksamiteaduste põhiosakonnad, mis hõlmavad ökonoomika, juhtimise, politoloogiat ja poliitikaanalüütikat täiendavad teised UC San Diego teadlased, kes on spetsialiseerunud Hiina poliitikale, ühiskonnale, ajaloo ja keele arengule. Tulemuseks on akadeemilise ja erialase koolituse, mis valmistab ette kõrgharidusega massiivi akadeemilist, äri-, diplomaatiline ja valitsuse seisukohti.... [-]


Master of International Affairs

ülikoolis Täisajaga õpe 2 aastat September 2019 Ameerika Ühendriigid San Diego

Master of International Affairs (MIA) on kahe aasta täistööajaga programm, mis keskendub Ameerika ja Aasia. GPS õpilastel arendada hindamatu globaalseid perspektiive läbi kaasates erinevaid inimesi ja ideoloogiaid, skulptuuri oskusi ja tundeid, mis kujundavad tulevasi poliitilisi ja majanduslikke poliitikaid ja strateegiaid. [+]

Master of International Affairs (MIA) on kahe aasta täistööajaga programm, mis keskendub Ameerika ja Aasia.

GPS õpilastel arendada hindamatu globaalseid perspektiive läbi kaasates erinevaid inimesi ja ideoloogiaid, skulptuuri oskusi ja tundeid, mis kujundavad tulevasi poliitilisi ja majanduslikke poliitikaid ja strateegiaid.

Meie teaduskonna koosneb liidrid avaliku korra, maailma poliitikat, rahvusvahelise julgeoleku, äri ja majandus ja keskkonnasäästlikkus.

Meie suure jõudlusega õpilaste-meelitas Kooli kogu maailmast-uurida erinevaid karjäärivõimalusi GPS dünaamilisi juhtumiuuringud määratud juhtivad teadlased, kvantitatiivseid analüüse reaalse väljakutsed ja professionaalne praktikakohti.... [-]


Kontakt

School of Global Policy and Strategy

Aadress, rida 1 9500 Gilman Dr. #0519
92093 San Diego, California, Ameerika Ühendriigid
Koduleht http://gps.ucsd.edu/
Telefon 858-534-5914 or gps-apply@ucs