Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast GPS, tõeline globaalne kogukond pühendatud teadmiste kaudu õpetamist, uurimis- ja kaasamine.

Kool on rahvusvaheliselt tunnustatud oma teadmisi Vaikse-Ameerikas ja Aasias-ja püüame olla kodus õpilased, vilistlased, teadlased ja juhid üle kogu maailma, kes hindavad ülemaailmsete ja Vaikse ookeani väljakutsed hoolikas analüüs ja kirg probleemi lahendamine.

Võimendamine meie West Coast asukoha ja UC San Diego tuntud programmide teaduse ja tehnoloogia, GPS arendab uut analüütiliste vahendite praktiliste rakenduste, samas rangelt koolitus järgmise põlvkonna maailma liidrite. Me kinnistada meie õppekava arenenud meetodid kavandada, katsetada, hinnata ja täiustada lahendusi globaalsetele ühiskondades 21. sajandil, õpetavad väga küsimustele silmitsi maailma ja valmistada meie õpilastel selgitada, mis tulemused on tõenäolisem, et töötada. Meie vilistlased on positsioone juhtpositsiooni ettevõtete, valitsuste ja mittetulundusühingute rohkem kui 80 riigis üle maailma.

banner_about_900X300

Kes me oleme

Oleme tõelist globaalset ühiskonda õppejõud, töötajad, üliõpilased ja kogukonna partnerid pühendatud teadmiste kaudu hariduse ja teaduse - kõik koos silma peal hoone Pacific kogukonnas. Kool on ankrus maine ja edu UC San Diego ja University of California süsteemi. Me juhindume isikud, kes püüavad säilitada kliima õigluse, koostöö ja professionaalsus, mis on olemas meie eetilised põhimõtted. Veelgi enam, me usume, et mitmekesisus, võrdsus ja kaasamine on tähtsad koostisosad akadeemilise kvaliteedi.

.

Teaduskond

Õpilased on tasakaalustamata juurdepääsu rahvusvaheliselt tuntud õppejõud, kes integreerivad range stipendiumi entusiasmi õpetamise ja aktiivset tegutsemist ja klassiruumist välja. Nad on liidrid teadus- alates resolutsiooni kodusõjad, et mõju muutuva rahvusvahelise kaubanduse struktuuri; alates sisepoliitikas rahastamisele ja äri Vaikse ookeani piirkonna riigid; ja välispoliitika Hiina hindamise vaesusvastaste, rahvatervise ja keskkonna programmide areneva majandusega. Lisateave vahemikus ja sügavus nende suur teadusuuringute huvid täna.

banner_diversity

Kohustus Equity, mitmekesisus ja sotsiaalne kaasatus

Equity, mitmekesisuse ja kaasamise määratlevad omadused koolis, UC San Diego ja kogu University of California süsteemi. Nad on kriitilised elemendid produktiivne ja uuenduslikku keskkonda, ja me omaks neid kõiki allikaid tugevust.

Meie erinevused - rassi, rahvuse, etnilise päritolu, usutunnistuse, seksuaalse sättumuse, soolise identiteedi, vanuse, sotsiaalmajandusliku staatuse, võimeid, kogemusi ja rohkem - suurendada meie võimet saavutada meie põhiülesandele avalike teenuste, õppe-ja teadustöö. Ootame õppejõud, töötajad ja taustaga tudengite ja tahan kõigile tunda tunnustatakse ja hinnatakse.

Lisaks UC San Diego on palju ressursse, et toetada värbamine ja hoidmine ajalooliselt alakoormatud elanikkonna süvendada arusaamist ja väljakutse väärarusaamu ümbruskonna mitmekesisuse ja arendada ennetav juhid, kes pooldavad kandmiseks.

Õpilased Pühendatud kaasatus

Meet kaks vastloodud õpperühm koolis pühendatud kaasatuse. Lisaks juhib Pacific International Affairs Student Organization (PIASO), on mitmeid teisi regionaalselt ja professionaalselt keskendunud õpperühm, mis rikastavad ülikooli kliima.

QuIRPS

Missioon QuIRPS on edendada kogukonna seas pede ja mitte-pede liikmed School ja tõsta teadlikkust unikaalse väljakutseid lesbide, geide, biseksuaalide, transseksuaalide ja pede inimesed üle kogu maailma, samuti erialast arengut queer õpilast ja liitlased.

Naised Going Global

Missioon Naised Going Global on suurendada teadlikkust ja arendamise naiste tulevikus juhirolli rahvusvahelise professionaalse ja akadeemilise maailmades. Rühm annab võimaluse õpilastele, õppejõud, töötajad ja suurem San Diego kogukond vahetada diskursuse, mis edendab naiste probleeme ülemaailmsel tasandil.

Olete teretulnud meiega otse telefoni teel (858-534-5914) või e-posti (gps-apply@ucsd.edu)

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

See erialane kraad võimaldab üliõpilastel ühendada UC San Diego ranget erialast koolitust spetsialisti huviga Hiinasse. Õpilasi õpetatakse kasutama valdkondadevahelisi tö ... [+]

GPS on uhke pakkuma uut, uuenduslikku, kaheaastast täistööajaga kraadi: Hiina majandus- ja poliitikateaduste magister. Alates 2017. aasta sügisest õpivad õpilased UC San Diego maailmaklassi Hiina teadlaste kogukonnaga, et uurida põhjalikumalt kõige olulisemaid tänapäeva Hiina probleeme.

See erialane kraad võimaldab üliõpilastel ühendada UC San Diego ranget erialast koolitust spetsialisti huviga Hiinasse. Õpilasi õpetatakse kasutama valdkondadevahelisi tööriistu, et süvendada Hiina majanduse ja poliitika süvendamist, samuti kaaluda oma asukohta Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas ja selle suhet USAga

Kraadi põhiosakonna teadmised, mis hõlmavad majandust, juhtimist, politoloogiat ja poliitikaanalüütikat, täiendavad teised UC San Diego teadlased, kes on spetsialiseerunud Hiina poliitikale, ühiskonnale, ajaloo ja keele arengule. Tulemuseks on akadeemiline ja erialane ettevalmistus, mis valmistab ette kõrgharidusega akadeemilisi, äri-, diplomaatilisi ja valitsusasutusi.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Diego
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

MPP on kaheaastane täistööajaga kutsekraadiprogramm. MPP-i kriitiline komponent on tellingute rajamine poliitika kujundamiseks globaalses kontekstis. See valmistab ette õ ... [+]

MPP on kaheaastane täistööajaga kutsekraadiprogramm. MPP-i kriitiline komponent on tellingute rajamine poliitika kujundamiseks globaalses kontekstis. See valmistab ette õpilasi, kellel on vajalikud oskused, et võrrelda USA, Ladina-Ameerika, Aasia ja teiste riikide parimaid tavasid.

Meie õppejõud on avalike, era- ja valitsustevaheliste sektorite eksperdid, kes loovad kogu maailmas avaliku poliitika kujunduse ja hindamise metoodika. MPP kraad ühendab selle sotsiaalteadusliku poliitika teadmised meie campus tugevaid külgi STEM ja tervishoid.

Programmi ülevaade

MPP-l on vaja 92 ühikut. Kõik üliõpilased võtavad esimesel aastal kaheksa nõutavat põhikursust ja teine ​​on teise põlvkonna teadustöö seminar. Õpilased peavad valima vähemalt ühe spetsialiseerumissuuna. Kuigi võõrkeeleoskust ei nõuta, võib 24 astme võrra arvestada kraadiga, kui keelel on valikuline piirkondlik või riigi eriala.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Diego
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Rahvusvaheliste suhete magistriõppesse (MAS-IA) on meie juhtiv rahvusvaheliste suhete kraad. Sissetulevad üliõpilased on kogenud spetsialistid, kellel on vähemalt viis aa ... [+]

Rahvusvaheliste suhete magistriõppesse (MAS-IA) on meie juhtiv rahvusvaheliste suhete kraad. Sissetulevad üliõpilased on kogenud spetsialistid, kellel on vähemalt viis aastat töökogemust, ja meie õppekava nende väljakutsetega põhjalikult uurida rahvusvaheliste suhete, rahvusvahelise poliitilise majanduse, avaliku korra, keskkonna jätkusuutlikkuse ja Aasia ja Vaikse ookeani piirkonna julgeoleku uurimisse.

Pakume paindlikkust nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga kandideerimisel, võimaldades üliõpilastel säilitada töökohad, järgides samal ajal oma eriala. GPS-üliõpilased elavad Ameerika kõige uuenduslikumate linnade mitmekesises, kosmopoliitses atmosfääris, samal ajal kui neil on lähedus laiemale Vaikse ookeani piirkonnale, mis mängib tänapäeva maailmamajanduses ja geopoliitikas sellist otsustavat rolli.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Diego
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
9 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Rahvusvaheliste suhete magister (MIA) on kaheaastane täistööajaga kraadiõppe programm, mis keskendub Ameerikas ja Aasias. GPS-üliõpilased töötavad välja hindamatuks ülema ... [+]

Rahvusvaheliste suhete magister (MIA) on kaheaastane täistööajaga kraadiõppe programm, mis keskendub Ameerikas ja Aasias.

GPS-üliõpilased töötavad välja hindamatuks ülemaailmseks perspektiiviks, kaasates erinevaid inimesi ja ideoloogiaid, kujundades oskusi ja tundeid, mis kujundavad tulevasi poliitilisi ja majanduslikke poliitikaid ja strateegiaid.

Meie teaduskond koosneb avaliku poliitika, globaalse poliitika, rahvusvahelise julgeoleku, äri- ja ökonoomika ning keskkonna jätkusuutlikkuse juhtidest.

Meie suure jõudlusega üliõpilased, kes on huvitatud koolist kogu maailmast, uurivad GPS-i mitmesuguseid karjäärivõimalusi, kasutades dünaamilisi juhtumianalüüse, mille on välja töötanud tööstusharu juhtivad teadlased, reaalmaailma väljakutsete kvantitatiivsed analüüsid ja professionaalsed praktikakogud.... [-]

Ameerika Ühendriigid San Diego
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

School of Global Policy and Strategy
Address
9500 Gilman Dr. #0519
92093 San Diego, Californias, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
858-534-5914 or gps-apply@ucs