University of East-West Medicine

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ÜLIKOOLI ARUANNE

Missioon Ülikooli Ida-Lääne meditsiin on valmistada kvalifitseeritud lõpetajatele tunnistus ja kraadi programmid täiendavad tervise ja Ida meditsiini valdkonnas, mis võimaldab lõpetajate arendada oma teadmisi ja siseneda või suurendada oma karjääri valikuid ametikohtadel, mis võimendab traditsiooniline American tervist hooldusteenuste pakkudes võimalusi heaolu kliendid või patsiendid.

Põhioskuste

Institutsionaalne Kompetentsid avaldused on kohustus õpilastele ja üldsusele, et õppejõud ja töötajad töötavad õpilased nii, et nende tunnistus või diplom University of East-West Medicine esindab teadmised, oskused ja hoiakud kajastuvad tuumarelva teadmisi aladel. Põhioskuste on tulemused, kui täidetud, viib realiseerimise institutsiooni ülesanne.

Näidata esemega ekspertiis

Õpilased näitavad teadmiste omandamist ja oskusi oma valitud erialal, mis sobivad nende kraadi või tunnistuse tasemel, mis valmistab neid töösuhe või suurendab oma erialaseid teadmisi, oskusi ja võimeid. Mõõtmine: tööhõive andmed.

Mõtle kriitiliselt

Õpilased analüüsida ja lahendada probleeme, hinnata ideid ja meetodeid, hinnata ja ennustada tulemusi põhineb aluspõhimõtteid võrreldes konkreetse eriala; ja edasijõudnud tasanditel, õpilased tõlgendada teaduslikke uuringuid, kontrollida mõistlikkuse järeldused, uurida alternatiive, tunnistavad erinevaid vaatenurki, ja kohandada ideid ja meetodeid uute olukordadega. Mõõtmine: edukas kursuste ja / või kliinikus, kus juhtumiuuringud ja probleemide lahendamise harjutusi.

Tulemuslikult suhtlema

Õpilased väljendada end selgelt ja mõtlikult arutelu klientidega või patsientidele, kolleegidele ja teistele tervishoiutöötajatele. Mõõtmine: edukas kursuste ja kliinikus.

Praktika Elukestev õpe

Õpilased näitavad tunnustust elukestva õppe määratlemise ja kes kasutavad ressursse ja võimalusi töö- või erialane parandamiseks. Mõõtmine: Self aruanded õpilased; käimist UEWM sündmusi; jätkates DAOM programmi

Kiire globaalne teadlikkus

Õpilased tunnevad nad kuuluvad kohalikele ja globaalses kogukonnas. Nad austavad ja kohaneda sotsiaalsete, keeleliste ja kultuuriliste erinevuste kolleegid, patsientide või klientidele. Mõõtmine: edukat lõpetamist kliinikus ja kohanemine UEWM keskkond.

Vastutustundlikult käituda ja eetiliselt

Õpilased valida käitumist ja otsuseid teha viisil, mis peegeldab nende tunnustust ja arusaamist nende õiguslikud ja eetilised kohustused töökeskkonda. Mõõtmine: edukat lõpetamist kliinikus.

Ülikooli tugevused

Meil on otsustanud toetada meie õpilased jõuda oma eesmärkideni ja realiseerida oma unistused. Me mõistame, kui tähtis ja väärtust säilimises puutumatusele administratiivsel tasandil, säilitades samas sõbralik ja meeldiv õpikeskkond.

UEWM pakub tugeva hariduse TCM valides väga kogenud ja asjatundlikud juhendajad, kes on pühendunud oma õpetajakutse ja õpilaste õppimist. Meie ülikooli pakub kombinatsiooni loeng ja kliinilise praktika õpilastele kapten ja luua oma õppimise. Meie õppejõud on valitud nende erialast haridust, kliiniliste ja õpetamise kogemus ja pühendumus hariduse ja arengu TCM. Academic klasside TCM tuumarelva programmi ja kliinilise koolituse tavaliselt õpetanud praktiseerivad spetsialistid, kes on keskmiselt kakskümmend aastat kliiniline kogemus.

Meie intensiivse didaktiline ja kliinilise koolituse tagab kõrge kompetentsuse tase ja usaldus meie lõpetajad on vaja. UEWM lõpetajate saavutada kõrge möödaminnes hinded nii California State Licensing eksam ja riikliku sertifitseerimise eksami.

UEWM pakub välismaal õppimise programmi ja vahetab tegevust Beijing University of Chinese Medicine, Anhui College of Chinese Medicine ning Hei Long Jiang Hiina meditsiin Ülikool. Meie välismaal õppimise programm nende ülikoolide pakub võimalust õppida koos meistri südames kultuur, mis andis seda ravimit sündi. Ülikool on seotud Alliance International Tervis ja Healing edendada tervist ja paranemist.

UEWM pakub sertifikaat eriala programmi Aasia Kere tervendaja ja täiendõppe kursused (CEU) poolt kinnitatud California Nõelravi Board. CEU võimaldab lõpetanutel ja litsentseeritud praktikud kursis viimaste suundumuste ja praeguse teadusuuringute valdkonnas.

Pakume ka paindlik õppemaksu tasumise plaani, kus maksed on intressivaba ja laenude programm on saadaval ka taotluse.

Pakume paindlikku ajakava päeval, õhtul ja nädalavahetusel klassid nii inglise ja hiina kas täis- või osalise tööajaga üliõpilased. Täistööajaga programm kestab umbes 3 aastat ja osalise tööajaga programm kestab umbes 8 aastat valmimise. Paljud õpilased võivad võtta klassid mitte-programm, kus saab õppida teadmisi ja oskusi, et parandada tervist teile ja teie perele. Meie kool pakub jooksvalt vastuvõtukomisjon poliitika, mis algab kuu jaanuaris, mais ja septembris igal aastal.

Me võrgustik haiglates ja meditsiini keskused nõelravi programme tööhõive võimalusi meie lõpetajatele. Meie lõpetajad saavad pidevalt kasu näiteks kliinikus ravi ja täiendõppe seminaridel nõutud California Nõelravi juhatuse litsentseeritud praktikud.

Meie üliõpilaskonna koosneb üliõpilaste igas vanuses ja erineva kultuurilise ja etnilise taustaga. Meie üliõpilaskonna koosneb arstid, kiropraktik, õed, füsioterapeudid, massaaž terapeudid, insenerid, õpetajad, kunstnikud, suuhügienist, advokaadid, farmatseudid, kelnerid, nagu ka inimesi, kes just lõpetanud kaks aastat kolledži ilma meditsiinilise tausta.

Meie klassi suurus on piisavalt väike, et sa saaksid individuaalset tähelepanu, aidates teil assimileerida teema, kuid piisavalt suur, et võimaldada stimuleerides grupi interaktsiooni.

Ülikool on professionaalselt feng shui-eesmärk on anda vaikne ja keskendunud uuring keskkond. Ülikool on kergesti kättesaadavad suuremate kiirteid, maanteede ja ühistransporti; Parkimine University palju on tasuta.

Asume kesklinna lähedal Sunnyvale, California, südames Silicon Valley. Sunnyvale on üks turvalisemaid linnu USAs aastaringselt päikest ja kvaliteetseid naabruses keskkondades. Sunnyvale on lähedal suur rannad ja kaunis mägede. Vastavalt KTSF / Channel 26 ja WorldJournal ajalehes, Sunnyvale on üks esikümnesse linnade rahvas tuntud oma kauni ümbrusega.

Asukohad

Sunnyvale

Address
595 Lawrence Expressway
94085 Sunnyvale, Californias, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega