University of Florida Levin College of Law

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Florida ülikooli Levin College of Law on pikaajaline traditsioon riigijuhid ja on üks rahvas parimaid väärtusi juriidiline haridus.

Training Leaders

UF seadus on pikaajaline traditsioon valmistada oma lõpetajate jaoks olulise juhirolli. Panime esimene Florida, neljas hulgas riigikoolid, ja kaheksas üldiselt "toodang", st kaliibriga kooli lõpetajatele.

See pingereas alt neljas avalik-õiguslikud koolid 2013 (seotud seitsmendat üldine) arvu oma lõpetajatele olles föderaalringkond ja ringkonnakohtu kohtunikud; rohkem kui 250 lõpetajatele olla riigi apellatsiooni-ja kohtuprotsessi kohtunikke Florida, ja palju teenida neid rolle teistes riikides samuti.

Ükski teine ​​seadus kool on toodetud nii palju presidendid Ameerika Advokatuuri liige alates 1973; viis, sealhulgas 2010-11 president Steve Zack (pildil). Lõpetajad on ka esindatud enamik Florida Bar presidendid, sealhulgas praegune president Eugene Pettis (JD 85) Gwynne Young (JD 74), Scott Hawkins (JD 83) Mayanne Downs (JD 87) ja John G. White III (JD 79). Neli Florida juhatajate ja sadu riigi senaatorit, esindajate ja kabineti liikmed rahe UF seadus. Kaksteist lõpetajate sai ka kolledži presidendid, ja rohkem kui tosin on olnud dekaanid õiguse koolides.

Mitmekesisuse juhtimine

Oleme eriti uhked oma kogemus toodavad erinevaid juhte juristidele. Eugene K. Pettis (JD 85) sai esimene afroameerika president Florida Baar 2013. Stephen N. Zack (JD 71), tuli USA, Kuuba 1961 ja sai esimene Hispanic president nii Florida Baar ja American Bar Association. Martha Barnett (JD 72) sai ühe esimese naissoost ABA presidentide 2000.

UF Law oli kohal 2012 on üks top kuus kooli jaoks mustad South by On Being Black Jurist ajakiri.

Edetabelid ja akrediteerimine

US News & World Report auastmed UF Law 24. hulgas avaliku õiguse koolide ja 49. üldine; tema Maksu Program esimene seas publics ja teine ​​üldine; Environmental Law auastmed 14. üldine. UF seadus ka jätkuvalt kõrgelt hinnatud nii maine - 16. hulgas publics ja 38. üldine hindamisel praktiseerivad advokaadid ja kohtunikud, ja 14. vahel publics ja 35. üldine hindamisel õppejõududele.

UF Law akrediteeriti 1925 American Bar Association ja liige Association of American Law koolid. Suuremeelsust oma truu vilistlased ja sõbrad, sealhulgas kolledži nimekaim Fredric G. Levin, tuntud kohtuprotsess advokaadi, teeb kolleegium ühe rahva parimad õnnistatud avaliku õiguse koolide Ameerika Ühendriigid.

2012 Journal õigushariduse artikli pealkirjaga "Kust partnerid on?" Leidis, et UF Law 11. kohal seas publics ja 29. üldine arv vilistlased lõpetas 1986 kuni käesoleva olles partnerid National Law Journal 100 advokaadibüroodes.

Üks rahva parimaid väärtusi õigushariduse

UF seadus on neljas kõige odavamad seas rahva top 50 õiguses koolid põhineb American Bar Association andmed õppemaksu ja tasude pluss iga-aastane kulu. Umbes 50 ametiaeg / omandisuhet-track õppejõud ja 80-pluss muud õppejõud, kes toetab kolledži läbi kliiniline-, teadus-, oskuste arendamine ja haldus programmid töötavad harida üle 1000 õpilast. Üliõpilased saavad spetsialiseeruda: Keskkonnakaitse ja maakasutus seaduse Estates ja usub Practice, perekonnaseadus, Intellectual Property Law, ning rahvusvahelise ja võrdleva õiguse. Tärkavas valdkonnas e-avastus kasvab ka UF seadus, kus õpilased puutuvad tarkvara haldamine ja praktilist koolitust.

Lisaks JD kolledž pakub LL.M. on maksustamine, rahvusvahelise maksustamise, keskkonna-ja maakasutuse seaduse ja võrdleva õiguse, samuti üks riigi mõne SJD on maksustamine. UF Law pakub JD tunnistuse programmid keskkonna ja maakasutuse seaduse Estates ja usub Practice, perekonnaseadus, Intellectual Property Law, ning rahvusvahelise ja võrdleva õiguse; Ulatuslik array ühiskraad programmid; spetsialiseeritud keskused, instituudid ja programmi piirkondades; ja tugev kliiniline pakkumisi.

Võimalused kodus ja välismaal

Gainesville võõrustab üks suurimaid ülikoolilinnakus värbamisel programmide Southeast, õiguslike tööandjate küsitlemine kogu sügisel ja kevadel. Lisaks UF seadus juhib eristada külastajate campus igal aastal rääkima õpilastele.

UF seadus on olnud kaheksa riigikohtunik külastusi viimase kaheksa aasta jooksul. Paljud ettekanded on kättesaadavad veebiaadressil oma mugavuse meie webcast lehel.

UF Law tugeva rahvusvahelise programmi ja teaduskonna teadmised rahvusvahelise õiguse küsimustes laiendada kooli õppekava ja rahvusvahelise pakkumise ja tugevdada sidemeid programmide ja teadlasi kogu maailmast.

State-of-the-art rajatiste

Viimased uuendused oma võimalusi UF Law premier õpikeskkonna. 25000000 $ laiendamise ja renoveerimise projekt 2005 tehtud UF Law raamatukogu üks suurimaid Kagu ja seas top 20 riigis.

Uus mitme miljoni dollari propageerimise keskus, mis avati sügisel 2009 pakkuda õpilastele state-of-the-art uuring rajatised.

Kaunis ümbrus

UF Law asub North Central Florida on üks riigi kõige soovitavam piirkondades. Gainesville on esikohal 400 linnad Ameerika Ühendriigid ja Kanada mahuvad ja hinnatud, Second Edition ja on kõrgelt hinnatud sellised väljaanded nagu Money Magazine, Forbes ja Popular Mechanics.

VISION

Õiguse kooli pühendatud edendavatele inimväärikuse, sotsiaalse heaolu ja õiglus teadmiste abil õigusega.

Missioon

Missioon University of Florida Fredric G. Levin College of Law on tipptaseme saavutamiseks harida spetsialistid, edendada õigusliku stipendiumi, avalikkuse teenindamine ning edendades õiglust. Soovime valmistada advokaadid teenida oma klientidele, et kohtusüsteemi ja avaliku kõrge taseme saavutamine ja pühendumist kõrgeimal ideaale juristidele. Püüame pakkuda õpilastele Muodokas juriidiline haridus. Meie õppekava on mõeldud õpetada õpilasi umbes põhimõtteid ning aidata neil arendada vajalikke oskusi kasutada neid teadmisi praktikas rakendada. Meie eesmärk on, et meie lõpetanutel olema põhioskuste oluline alustada praktika õigusega. Need põhioskuste hulka:

Õiguslik analüüs (sealhulgas teadmised seaduste ja eeskirjadega, võime rakendada seadusi ja eeskirju, et erinevad faktilised seaded ja võimet osaleda juriidiline argumentatsioon); Legal teadusuuringute ja kirjutamine (sealhulgas võime teha iseseisvaid õiguslikke viivad ja õiguskirjanduses professionaalse kvaliteediga); Alused klienditeenindus (sh küsitlemine ja nõustamine oskused); Alused vaidluste Processing and Legal probleemide lahendamine (sh kohtuvaidluste lahendamise ja tehingud); ja Alused Professional Vastutus ja Identity (sealhulgas teadmised ühised väärtused juriste ja eetiliste küsimuste lahendamine, oskus luua professionaalse identiteedi ja oskused töötada inimestega erineva taustaga).

Asukohad

Gainesville

Address
University of Florida Levin College of Law, 309 Village Drive
FL 32611 Gainesville, Florida, Ameerika Ühendriigid

Programmid

See ülikool pakub ka: