Loe ametlikku kirjeldust

"Meie 11 ülikooli on nii erinevad kui teie eesmärgid."
UNC International esindab Põhja-Carolina Ülikooli 11 kõrgetasemelise ülikooli rühma. Meie institutsioonid ulatuvad riigist mägedest rannikuni. Need ulatuvad väikestest ja isiklikest, millel on 3500 üliõpilast, suured ja teadustööga tegelevad 35 000 õpilast. Õppurite ja õppeprogrammidega bakalaureuseõppeks doktoriõppekavadele, pakume tõesti igale õpilasele midagi.

"Taskukohane. Juurdepääsetav Tunnustatud Üksteist suurt ülikooli, mis on teie jaoks õige? "
Nii paljude valikutega saame aru, et õigete ülikoolide ja õppekavade valimine rahvusvahelistele üliõpilastele võib osutuda ülekaalukaks ja meie eesmärk on teie jaoks protsessi täiustada. UNC International teeb seda, teenides keskus üliõpilastele, kes soovivad õppida ühes meie liikmes koolis - 11 suurepärast ülikooli - üks peatus!

Me oleme siin, et aidata!
Meie teadlikud töötajad on teie jaoks esialgsed teadusuuringud läbi viinud, kogudes teavet, mida soovite teada saada - pingeread, märkimisväärsed õppekavad, karjäärivõimalused, taotluste esitamise tähtajad ja nõuded ning veelgi rohkem - kõigile meie ülikoolidele ühes mugavas kohas. Võtke meiega ühendust ja aitame teil leida UNC-i rahvusvahelise ülikooli, mis vastab kõige paremini teie professionaalsetele ja isiklikele eesmärkidele.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

UNC System International Recruitment Consortium

Kui olete huvitatud CPA litsentsi saamisest ja töötama avalikus arvepidamises või tööstuses, võib Bryani kooli MS raamatupidamine (MSA) olla teie jaoks õige programm. ... [+]

Seadke end eraldi

Kui olete huvitatud CPA litsentsi saamisest ja töötama avalikus arvepidamises või tööstuses, võib Bryani kooli MS raamatupidamine (MSA) olla teie jaoks õige programm.

Me võtame õpilased meie programmis erineva akadeemilise ja erialase taustaga. Sa ei pea teenima bakalaureuseõppe raamatupidamises enne sissepääsu. Kui kaalute karjääri muutumist ja kõrge nõudluse arvestusvaldkonna sisenemist, pakub UNCG MSA paindlikkust ja vajalikke karjäärivõimalusi.

MSA programmi eesmärk on anda õpilastele võimalus jätkata intensiivseid uuringuid raamatupidamises ja sellega seotud teemadel. Meie eksklusiivse praktikaprogrammi, karjäärinõustamistegevuse ja praktilise õppimise kaudu klassiruumis pakub see programm õpilastele vundament edukaks karjääriks avaliku sektori raamatupidamises ja tööstuses.... [-]

Ameerika Ühendriigid Kabelimägi
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles