Loe ametlikku kirjeldust

Üliõpilaste ja teadlaste ühendus

New Hampshire'i ülikooli õigusteaduskond on intiimne ja innovaatiline õiguskool, mille eesmärk on arendada üliõpilasi, kes naudivad väljakutseid pakkuvat dialoogi esimestel hetkedel orienteerumisest, hõlmavad praktikapõhist õpet ja on valmis ühinema maailma juhtivate vilistlaste auastmetega intellektuaalomand, üldine praktika, avalikud huvid ja sotsiaalne õiglus ning kaubandus ja tehnoloogia.

Meie Õiguslik Residency programm võimaldab õpilastel töötada oma huvivaldkonnas kuni täiskoormusega ja saada krediiti ja meie Daniel Websteri Scholar programm on ainus praktika baas eksam alternatiiv rahvas. Meie asukoht Concordis, New Hampshirei pealinnas ja meie riigi ainus seaduste kooli staatus pakuvad arvukalt pro bono , externship'i ja föderaalse tööõppe kogemusi. UNH seadus ajakohastab oma tehnoloogiat ja programme pidevalt, et tagada, et lõpetajad on valmis praeguste seaduste rakendamiseks.

Meie teaduskond koosneb praktikudest, kes on kogenud oma huvivaldkonnas. Väike üliõpilaste / õppejõudude suhe edendab koostööd ja kollegiaalsust. Alates selle asutamisest 1973. aastal on Franklin Pierce'i õiguskeskus, nüüd New Hampshire'i õigusteaduskonna ülikool, olnud ülemaailmne innovatiivse õigushariduse juht. Meie fookusvaldkonnad aitavad teil kujundada oma tulevast praktikat: intellektuaalomandil on suurim täistööajaga õppejõud valdkonnas ja meie IP-raamatukogu on suurim rahvas; Kaubandus ja tehnoloogia hõlmab e-õigusest lähtuvat rästikute serva; samas kui avalikud huvid ja sotsiaalne õiglus õpivad üliõpilasi õigusteenuste osutamisel kõikidele inimestele kõigist elualast.

Õpilased õpivad tihedas koostöös keskkonnas. Õppekava rõhutab intensiivset praktikapõhist lähenemist, mis hõlmab paljusid praktilise õppe võimalusi. Meie ulatuslik vilistlaste võrgustik kogu Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas pakub piiramatuid võimalusi tööotsijaid lõpetajatele.

Ameerika advokatuuri poolt akrediteeritud UNH-i seadus asub Concordis, New Hampshireis, kus asub riigi seadusandlus, riiklikud bürood, samuti kohalikud, riiklikud ja USA föderaal kohused. Concord on vaid ühe tunni autosõidu kaugusel Bostonist ja me asume vähem kui tunni kaugusel mägedest, järvedest ja Atlandi ookeanist.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

UNH Franklin Pierce School of Law

UNH Law magistri kraad rahvusvahelises kriminaalõiguses ja õigusemõistmises on saadaval 100 protsenti internetist ja käsitleb kiiret arengut kaubanduse, terrorism, inimõi ... [+]

UNH Law magistri kraad rahvusvahelises kriminaalõiguses ja õigusemõistmises on saadaval 100 protsenti internetist ja käsitleb kiiret arengut kaubanduse, terrorism, inimõiguste ja kriminaalõiguse globaliseerumisel, eriti viimase 30 aasta jooksul.

Programm on ideaalne advokaatide, spetsialistide, üliõpilaste ja teadlaste praktiseerimiseks diplomaatilistes, kriminaalõiguslikes, sõjaväe- ja õiguskaitseorganites kogu maailmas. Õpilased saavad ülevaate programmi rahvusvahelisest lähenemisviisist ja rahvusvaheliste õigusemõistmiste kursustel, mis keskenduvad rahvusvahelistele mõjudele riigisiseseid kuritegusid, ning uurib ka riikide mõju, mis laiendavad oma koduriigi kriminaalseadustiku jõudmist, Rahvusvahelise Kriminaalkohtu ja erikohtute loomist ning ÜRO konventsioonid kahe- ja mitmepoolsete lepingutega.... [-]

Ameerika Ühendriigid Kooskõlas
September 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 60 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
UNH Franklin Pierce School of Law

Uued väljakutsed tekivad elektroonilise kaubanduse, uute toodete ja teenuste kasvu ning küberkuritegevuse kasvava levikuga iga päev. Meie tugev IP sihtasutus on võimaldan ... [+]

Kaubandus- ja tehnoloogiaprogramm , mida toetab UNH seaduse tugev IP-sihtasutus, on ehitatud äriringkondade ja seaduste ristmikul, et tulla toime uute äri- ja e-kaubandusega seotud õigusküsimustega globaalses infoajastu majanduses.

Ekspertöötajad kohandavad kursusi praegustele sündmustele ja arengutele ning programm pakub paindlikkust iga õpilase karjääri eesmärkide saavutamiseks. Kursuste raames käsitletakse kiiresti arenevaid seaduse valdkondi, nagu küberkuritegu ja tarbijate isiklikku teavet.

Programm on saadaval ainult elamudeli kujul.

Üldnõuded

Magistrikraadi soovitusel peavad kõik kandidaadid edukalt läbima minimaalse arvu ainepunkte, täitma nõutud kursuste, vastavad kooli residentsusele või pidevale registreerimisele, täidavad kõik rahalised kohustused UNH seaduse alusel ja järgivad UNH seaduse käitumiskoodeksit. Kui pole teisiti öeldud, kohaldatakse kõiki reegleid magistri kandidaatide suhtes, olenemata sellest, millises programmis nad on registreeritud.... [-]

Ameerika Ühendriigid Kooskõlas
September 2020
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

UNH Franklin Pierce School of Law

UNH College of Law
Koduleht
Telefon
603-513-5300