University of San Francisco - College of Arts & Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kolledži kohta

Kunsti- ja teaduskolledž on üks riigi premier-jesuiitide katoliiklikud ülikoolid, mis ühendavad linnade ja globaalse perspektiiviga ranget akadeemilist õppekava. Kolledži nägemus edust hõlmab nii head kui ka südant, kus on silmapaistvad õppejõud, kes annavad õpilastele oskusi ja kaastunde, et moodustada õiglasem ja humaansem maailm.

Viimastel aastatel on meie õpetaja-teadlased saavutanud enneolematu rahvusliku tunnustuse: võitnud riiklikke auhindu, saanud suuri uusi toetusi ja prestiižseid Fulbrighti stipendiume ning preemiaid suurtes kunstipäevadel ja filmifestivalidel kogu maailmas.

Meie üliõpilased on oma teaduskonna kõrval avaldanud oma teadustööd, võitnud auhindu nende kirjutamise eest, said väga konkurentsivõimelisi stipendiume ja olid aktsepteeritud tippspetsialistide koolides. Nad osalevad ka kogukonnas ja teevad vahet. Alates tänapäeva lasteaia raamatukogu loomist Sambis Peruu digitaalse lõhe ületamiseks tänapäeva orjuse vastu võitlemiseks siin USAs, meie õpilased muudavad maailma paremaks.

Kunsti- ja teaduskolledž pakub erinevaid haridusvõimalusi, mis on läbinud ülesande pakkuda mitte ainult teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud inimeste ja spetsialistide õnnestumiseks, vaid ka väärtused ja tundlikkus, mis peavad olema mehed ja naised teistele.


Marcelo Camperi, kunsti- ja teaduskolledži dekaan

Meie programmid

Üle 60-liikmelised peamised ja alaealised, kellel on spetsialiseerunud kontsentratsioon, on USF-i bakalaureuseeksami keskuseks kunsti- ja teaduskolledž.

Selles innovatsiooni-, ettevõtlus- ja kultuurilinnas pakub USF kunsti- ja teaduskolledžis 16 ainulaadset magistriõppesse.

Lõpetab Numbers

Taotle USF-ile

USF-i haridus ei puuduta ainult raamatut, vaid tõelist erinevust.

Asukohad

San Francisco

University of San Francisco

Address
2130 Fulton Street
San Francisco, California, United States94117 San Francisco, Californias, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 415.422.5101