University of San Francisco - School of Education

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

School of Education tähistab nelja aastakümne kaasatud õpetajad, pühendunud juhid ja hooliv nõuandjaid.

Meie õppejõud ja õpilased on teadlased ja sotsiaalse õigluse kaitsjad tegelevad jooksul mitmekesine San Francisco Bay piirkonnas ja kaugemalgi. Üle kahekümne magistri-ja doktoriõppesse, sealhulgas programmide meie filiaali ülikoolilinnakud ja online, me tervitame üliõpilastele, kes soovivad teha mõju ja kes on pühendunud teenivad enim vajavad.

Dean tervitus

Tervitused University of San Francisco School of Education Nagu dekaan, olen kirglik luua keskkond, kus tulevikus kasvatajad, juhid ja nõustajad saavad pühendada oma teenust ja uuringute otsene mõju meie ühiskonnas.

Nagu endine õpetaja ja hariduse aktivist, tunnen kodus USF School of Education, kus õppejõud, üliõpilased ja töötajad on huvitatud loomisel muutus. Ma kutsun teid üles uurima meie SOE kogukond ja kui teil on küsimusi või vajate rohkem informatsiooni meie programme, ärge kartke meiega ühendust võtta. Nimel õppejõud ja töötajad USF School of Education, ma tänan teid, arvestades meie programmid ja ma loodan, et te ühinevad selle sotsiaalse õigluse keskendunud kogukonnas.

Lugupidamisega,

Kevin K. Kumashiro, Dean

USF School of Education

Asukohad

San Francisco

University of San Francisco

Address
USF School of Education
2130 Fulton Street

94117-1071 San Francisco, Californias, Ameerika Ühendriigid
Telefon
415-422-5467

San Jose

Address
San Jose, Californias, Ameerika Ühendriigid

Sacramento

Address
Sacramento, Californias, Ameerika Ühendriigid

Santa Rosa

Address
Santa Rosa, Californias, Ameerika Ühendriigid