University of Saint Francis Online

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks Ülikooli Saint Francis?

Kasum potentsiaal: USF ridadesse 5. parima kasumi potentsiaali suhtes kõigi Indiana koolid. Tulemused: 93% 2015. aasta lõpetajate töötas, õpib haridusprogramme, sõjalise või vabatahtlike. Edetabelid: USF auastmed top 100 hulgast Regional ülikoolid (Midwest) vastavalt US News & World Report. Väärtus: Washington Monthly loetleb USF nagu # 40 rahvas "Parim bang teie Buck" hariduses.

"See oli väga oluline, et kooli missiooni ja väärtuste peegel minu oma. Ma oleks võinud valida mitmete teiste koolidega, kuid armastas USF programmi. Ma armastasin oma ASN kogemus, nii et loomulikult valisin USF minu kraad. "

Mike GeRue, bakalaureus Nursing '99 & Master of Nursing Administration '09

Chief Operating Officer, Parkview Heart Institute

Mugavuse Uuring kodus - või kus iganes mujal teil juhtub olema! Paindlikkus õppida oma tempos. Teeni oma kraad nii vähe kui 12 kuud. Taskukohasus Naudi märkimisväärset kokkuhoidu võrreldes kulude traditsiooniline, on-campus programm. Kvaliteet USF pakub väga järjestatud programmid on suurepärane, mõõdetavaid tulemusi.

Tööandjad ütlevad:

"Õed, et tulevad meile Ülikool Saint Francis tõesti väärtused, mida me tahame. Nad annavad rõõmsa teenust. Nad annavad austus elu. Nad hoolivad meie patsientidele. Sa ei saa minna õendusabi lihtsalt otsin head tasustatud tööd, sa pead olema kirglik eest hoolitsemine teised. Pead olema valmis ohverdama, ja kui olete, siis õendusabi on karjääri teile. "

Carol Schuster, BSN, MBA, RN

VP haiglaravi teenused, Chief hooldaja, frantsiskaani Health-Crown Point

USF Sissepääs protsessi

Rakendades ülikooli Saint Francis online koolilõpetaja programm on nii lihtne ja kiire. Kui vastate kraadi ja kumulatiivne GPA nõuded, siis täitke online-avaldus sissepääs, sealhulgas järgmised:

Koopia oma ametliku ärakirja kooli andmise oma bakalaureuse- või suurem Lühidalt kirjas taotluse väljendada oma isiklikku ja tööalast põhjused jälitavad kraad alates USF Sinu CV

Pärast teie taotlus on esitatud, võite pöörduda igal ajal sisse logida ja kontrollida oma vastuvõtu staatus. Kui olete vastu, saab uurida rahalise abi võimalusi. Õppemaksu tagatisraha tuleb järgmisena, ja siis Registreerida ja hakata klasse.

Karjäär Kasu

Suurim kasu on see, et sa ei pea panna oma karjääri ootele õpid võrgus meid. Muud karjääri kasu on järgmised:

Sul saada teadmisi ja oskusi top tööandjad ihkan top taotlejad, suurendades oma likviidsuse ja teenimisvõimalusi. Sul on võimalik panna mida sa õppida jõustus töö - sageli niipea, kui sa seda õppima. Te õpite uusi ühistöö võimalusi ja meeskonnatöö Saades uut võrku kontaktid.

Asukohad

Fort Wayne

Address
2701 Spring Street

46808 Fort Wayne, Indiana, Ameerika Ühendriigid

Programmid

See ülikool pakub ka: