Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Võtta vastutus oma tulevikku. Hakka Bull.

Kell USF Sarasota-manaati usume, personaliseeritud lähenemine õppimisele on suur erinevus. Kui liitute meie kogukonnas, sa oled rohkem kui lihtsalt üks õpilane. Meie tähelepanu keskmes on teil igal sammul: oma avastusi, oma kasvu, oma unistusi.

Huviväärsused Pride

92 protsenti meie lõpetajad on "väga rahul" või "rahul" oma kogemusi. Seal on üle 30 õpilase klubid ja organisatsioonid, sealhulgas sõudmine. Meie õpilased nautida personaalset haridus õpilane-to-teaduskonna suhe 13: 1. Seal on üle 17000 vilistlased valdkonnas. Siesta Key, rahva arv 1 rand on vaid lühikese autosõidu kaugusel ülikoolilinnaku. 8 10 USFSM teaduskonna hoida kõrgeimat oma valdkonnas. USFSM pakub üle 100 internatuuri ja teadustöö võimalusi üliõpilastele. USF Sarasota-manaati on üle 300 töötaja, mis aitavad teenida registreerumise kohta 2041.

Leia oma kirg.

See võib olla Bulls riik, kuid me ei ole teie tüüpiline karja. Me kohandada haridustee iga õpilase eesmärgid ja huvid. Me teame nimepidi ja meil on loodud tugisüsteem pühendatud oma edu - isegi pärast algust lõpeb.

Kõnni Bulls.

Pakume teile otseses mõttes kohas maalilise campus mööda Sarasota Bay. Aga ei ole lihtsalt võtta oma sõna - rääkida oma eakaaslastega Avatud uste või campus tour! Tutvuge meie saali, pildi ise meie klassis ja täita praeguste ja üliõpilasi, miks nii paljud armuda USFSM.

Avasta piirkonnas.

Oleme asub südames Sarasota ja manaati maakondades, kus pole kunagi puudus asju teha või kohti uurida. Aastatel maailmakuulsad rannad, riiklikult tunnustatud organisatsioonid, harrasteita, rikkaliku ööelu ja parimad kunsti ja meelelahutuse - kõik mõne miili kaugusel ülikoolilinnaku - USFSM pakub palju rohkem kui oma traditsioonilise kodulinna ülikooli.

Alusta oma teadus.

USFSM Biology programm kasutab väljapoole laborid asuvad Mote Marine Laboratory. Õppige professionaalne teadlastele saada reaalse maailma, õpitegevusse.

Ole uuenduslik.

Lootes, et lüüa külalislahkuse tööstus? Liidripositsioon külalislahkuse ja turismi, kasutades ära USFSM kulinaarne Innovation Lab, state-of-the-art õpetamise rajatise Lakewood Ranch.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of South Florida Sarasota–Manatee

Master of Education (MEd) haridusliku juhtimise pakub õpilastele kolme kontsentratsiooni valida: õppekava juhtimine, K-12 avaliku kooli juhtimine ja mitteavalik / harta k ... [+]

Kas haridusjuhtimise programm on teie jaoks õige?

Kas sulle meeldib teha koos teistega koostööd? Kas olete keegi, kes armastab juhtivaid üliõpilasi ja on pühendunud nende edule? Kas tunned, et olete inspireeritud tulevaste põlvkondade mentorist? Kui jah, siis võib haridusjuhtide karjäär olla teie jaoks õige elukutse!

Master of Education (MEd) haridusliku juhtimise pakub õpilastele kolme kontsentratsiooni valida: õppekava juhtimine, K-12 avaliku kooli juhtimine ja mitteavalik / harta kooli juhtimine . Kõik programmid on riiklikult heaks kiidetud ja nende eesmärk on välja töötada Florida ja kogu riigi koolide silmapaistvad juhid, juhendajad ja administraatorid.

Selle programmi eesmärk on anda soovijatele koolijuhid 21. sajandil juhtimise jaoks vajalikke vahendeid. Õppekava on praegune, teaduslikel alustel ja keskendunud rakendustele haridusasutustes kõigil tasanditel. Kursusi õpetavad ka õppejõud, kellel on mitmekesised haridusalased kogemused, sealhulgas koolijuhtimine, ringkonnavalitsus ja ülikoolide õpetamine ja teadustöö. Pidades silmas paindlikkust ja toetust, on need kursused mõeldud töötavatele spetsialistidele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Sarasota
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
5 semestrid
Ülikool
Online
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

MA

University of South Florida Sarasota–Manatee

Kas sulle meeldib teha koos teistega koostööd? Kas olete keegi, kes armastab lapsi ja on pühendunud nende edule? Kas tunnete end innustust noorte meeste juhendamiseks ja ... [+]

Kas põhiharidusprogramm on teie jaoks õige?

Kas teile meeldib teha koostööd teistega? Kas olete keegi, kes armastab lapsi ja pühendub nende edule? Kas tunnete inspiratsiooni noorte meelte juhendamiseks ja juhendamiseks? Kui jah, siis võib põhikooli karjäär olla teie jaoks õige karjääritee!

Õpetajad on motiveeritud õppida, juhtima ja inspireerima tulevaste põlvkondade kõrval haridusvaldkonna ümberkujundamist. Nad tunnevad pühendumist nooremate põlvkondade edukuse arendamisele ning elukestva õppe, koostöö ja mõtteviisi väärtustamisele nii professionaalse kui ka isikliku kasvu oluliste komponentidega.

Magistrikraad õpetamisel (MAT), põhikooli haridusprogramm USFSM is on ette nähtud silmapaistvate põhikooliõpetajate ettevalmistamiseks. Põhikooliprogramm on riiklikult ja piirkondlikult akrediteeritud õppekavaga, mis on praegune, teaduspõhine ja standardipõhine.... [-]

Ameerika Ühendriigid Sarasota
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of South Florida Sarasota–Manatee

Kas soovite mängida olulist rolli külalislahkuse tööstuse muutuste ja väljakutsetega tegelemisel? Kas soovite oma strateegilisi ja kontseptuaalseid oskusi, tehnoloogilisi ... [+]

Kas külalislahkuse juhtimise programm on teie jaoks õige?

Kas soovite mängida olulist rolli külalislahkuse muutuste ja väljakutsetega tegelemisel? Kas soovite lihvida oma strateegilisi ja kontseptuaalseid oskusi, tehnoloogilisi võimeid ja saada veelgi efektiivsemaks suhtlejaks? Kui jah, pakub külalislahkuse juhtimise kraad MS-i teile erinevaid õpikogemusi juhtumianalüüside, kogemusõppe, teadusprojektide ning avaliku, era- ja institutsionaalse partnerluse kaudu, mis aitab teil saavutada oma karjäärieesmärke.

Viige oma kirg turismitööstuse üle järgmisele tasemele, saades praktilisi kogemusi, et saada juhiks Florida (ja kaugemalgi) tipphotellide, restoranide, kuurortide või majutusettevõtete organisatsioonis. Saate osaleda tundides ülikoolilinnakus või hübriidides veebis, mis on segu traditsioonilistest veebitundidest ja reaalajas toimuvatest vestlustest kaugõppe kaudu. USFSM peavad looma lingi USFSM ülikoolilinnakus õpetatava reaalajas klassiga, et osaleda reaalajas professori ja kaasõpilastega näost näkku.... [-]

Ameerika Ühendriigid Sarasota
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

How to Apply

University of South Florida Sarasota–Manatee

USF Sarasota-Manatee
Address
8350 N. Tamiami Trail
FL 34243 Sarasota, Florida, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
941-359-4330