University of Tampa - Sykes College of Business

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tampa ülikooli Sykese ärikolledž on juhtiv eraõiguslik asutus, mis keskendub homsete globaalsete liidrite arendamisele. Meie pühendumus tipptasemele on kajastatud meie AACSB akrediteerimises - tunnustus, mis asetab meid 5 protsendi hulgas kogu maailmas lõpetanud ärikoolidest.

Meie uuenduslikud programmid hõlmavad uusimaid tööriistu ja tehnikaid, varustades õpilasi arenenud probleemide lahendamise ja analüüsioskustega, mis on vajalikud, et paista silma ülemaailmselt konkureerival turul. Kolledžil on erksad sidemed äriringkondadega ja meie tudengid saavad kasu tohututest kogemuslikest õppimis- ja koostöövõimalustest. Meie MBA ja MS programmides pakutakse arvukalt kontsentreerumisvõimalusi, mis võimaldavad õpilastel uurida oma andeid ja isikupärastada õppekursusi.

Meie õppejõud kiidelda muljetavaldav kombinatsioon arenenud akadeemiliste volituste ja praktilise ärikogemuse. Nad mitte ainult ei tee silmapaistvat tööd õpetamisel ja juhendamisel, vaid tegelevad ka asjakohaste akadeemiliste ja tööstuspõhiste uuringutega. See uurimistöö hoiab meid kaasatud uute teooriate väljatöötamisse ja aitab kaasa meie pedagoogilisele missioonile.

Sykesi ärikool

Sykesi ärikolledž on Tampa südames asuva 100 aakri suuruse ülikoolilinnaku lahutamatu osa. Tervikliku institutsioonina pakub Tampa ülikool kõiki ressursse, kvalifitseeritud õppejõude ja kaasaegseid võimalusi.
Sykesi ärikolledž on üks Kagu eliidi erakoolidest, mille AACSB rahvusvaheline ühing on akrediteerinud nii magistrantuuris kui ka bakalaureuseõppes, et edendada ettevõtluskõrgkoolide tegevust. AACSB International on juhtiv äri akrediteeriv organisatsioon, mis edendab tipptasemel ja pidevat täiustamist bakalaureuse ja magistriõppe alal.

Mis seab meid peale

Florida ühe elujõulisema äriringkonna südames pakub Tampa ülikooli Sykesi ärikolledž maailmatasemel haridust, millel on edu saavutamiseks rahvusvaheline maine.

Sykesi ärikoolis oleme uhked omaduste üle, mis eristavad meid maailma parimate äriprogrammide seas:

  • Kõrgeim akrediteering
  • Uuenduslik õppekava
  • Silmapaistev teaduskond
  • Kogemuslik õpe
  • Kõrgtehnoloogilised rajatised

Sykese ärikolledž on koht, kuhu homme tulevad ärijuhid - otse nurga tagant kuni maakera kaugemate servadeni - õppima, arenema ja võrgustuma. Erinevas vanuses ja erineva taustaga kõrge kvalifikatsiooniga üliõpilased saavad õppejõududelt täiendõppe mitmesuguste erialade alal, millel on äriringkondadele impulss.

Asukohad

Tampa

The University of Tampa - Sykes College of Business

Address
401 W. Kennedy Blvd.
Fairgrounds Building

33606 Tampa, Florida, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 (813) 253-3333

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud

AACSB Accredited