College of Engineering and Mathematical Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

College of Engineering ja matemaatikakandidaat (CEMS) koosneb tähtkujus särav ja elav osakonnad ja programme. Meie interdistsiplinaarne lähenemine valmistab lõpetajate juhirolli ajal kultiveerimismaterjali mitmekesine kogukonna teadlased. See on meie missiooniks pakkuda riigi Vermont intellektuaalset ressurssi tehnoloogiale keskendunud majanduskasvu ja edendada inseneri-, infotehnoloogia ja matemaatika kutsealade teenust inimkonnale.

College Mission + Profiil

CEMS on koduks üks kool - School of Engineering - ja kaks osakonda - Department of Computer Science and Matemaatika ja statistika. CEMS õppejõud ja üliõpilased on aktiivselt tegelenud on-campus transdistsiplinaarse programme, sealhulgas Vermont Complex Systems Center, Vermont Advanced Computing Core (VACC) ja Integrative Graduate Haridus ja koolitus (IGERT) programmi. Meie statewide teavitustegevust programmid jõuavad K-12 õpetajatele ja õpilastele ning sisaldavad presidendi Institute of Vermont ja esimese Robootika.

Tere Dean Luis Garcia

Tere tulemast College of Engineering ja matemaatikakandidaat (CEMS) on UVM. Oled valinud eriala, mis võimaldab teil kujundada tulevikku meie maailma ühiskonna ees üha suuremaid väljakutseid, näiteks kasutades meie piiratud ressursse tõhusamalt, vähendades inimkonna jalajälg planeedi kohta ning arendades uusi ja võimsamad computing vahendeid, mis võimaldavad meil lahendada probleeme kiiremini ja tõhusamalt. Nagu liige CEMS kogukonna õpid oskusi, mis aitavad teil areneda Tipptasemel STEM mõtleja ja professionaalne.

CEMS on tihedalt seotud kogukonda, kus õpilased saavad üksteist tundma ja nende professorid. Meie STEM orienteeritud koolist terviklik ülikooli seade annab õpilastele võimaluse ära terviklik lõpetaja ja bakalaureuseõppe kogemus. Lisaks meie kraadi programmid pakume ka uuenduslike tunnistuse programmid, mis pakuvad volikirja, et ehitada isiku kvalifikatsioonist ja toetama tema soov teha karjääri muudatusi, eelnevalt jooksul valdkonnas või avada kõrgemini tasustatud tööd.

Risttolmlemise ideid on võimalik ainult seade nagu CEMS, kus õpilastel on võimalus omandada teadmisi toetada erialade ja väljaspool kõrgkooli. Meie eesmärk on pakkuda Teile unikaalne kogemus, mis võimaldab teil maksimeerida oma individuaalse potentsiaali kui teile pakkuda maailmatasemel haridus ja oskuste kogumi. Jällegi teretulnud CEMS.

Asukohad

Burlington

University of Vermont - School of Engineering and Mathematical Sciences

Address
College of Engineering and Mathematical Sciences,
109 Votey Hall,
33 Colchester Avenue
,

05405-0156 Burlington, Vermont, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 802-656-3131

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: