University of West Georgia

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of West Georgia tegutseme elu muutmise ja perspektiivide muutmise alal. Alates edusammudest klassiruumis ja valitud karjääriväljadest edule sportlikus valdkonnas ja kogu kolledži kogemusel on UWG l rohkem kui 1100 täistööajaga õppejõudu ja personali liikmeid, kes on pühendunud edukale tööle.

UWG registreerub igal aastal üle 12 000 üliõpilase, kes jätkavad bakalaureuse- ja magistrikraadi. Õpilased naudivad täielikku kolledži elukogemust Carrolltoni ülikoolilinnakus, sealhulgas elukoha saalis elavat elukeskkonda, vahekokkuvõttes toimuvaid kergejõustikuvõistlusi ja võimalusi osaleda rohkem kui 150 üliõpilasorganisatsioonis.

University of West Georgia nimetab Princetoni ülevaadet üheks parimaks Kagu-kolledžiks ja üheks Ameerika parimaks kolledžiks, pakkudes erakordset akadeemilist kvaliteeti. Selle 86 õppekava sisaldab 43 bakalaureuseõppe tasemel, 29 magistri- ja erialatasandil, neli doktoriõppe tasemel ja kaheksa tunnistuse tasemel. Online-kursused on kättesaadavad nii bakalaureuse- kui ka kraadiõppuritele, kes otsivad aega ja asukohta.

UWG on koduks riigi esimesele auhinnakolleegiumile, kus on õppekava. Ülikooli arenenud Akadeemia Gruusias on üks umbes 12 USA programmist, mis võimaldavad andekatel keskkooliõpilastel teenida ülikoolilinnakus täiskoormusega elamumajandusprogrammis samaaegset keskkooli ja kolledži krediiti.

UWG on akrediteeritud Kolledžite ja Koolide Lõuna Assotsiatsiooni kolleegiumide poolt (1866 Lõuna Lane, Decatur, Gruusia 30033-4097; 404-679-4501) ning paljud akadeemilised programmid on akrediteeritud teistelt mainekatelt asutustelt.

114896__SB_0121.jpg

Missiooni kirjeldus

University of West Georgia ( UWG ) missioon on võimaldada üliõpilastel, õppejõududel ja personalil oma täielikku potentsiaali akadeemilise kaasamise, toetavate teenuste, professionaalse arengu ja hooliva, üliõpilaskeskse kogukonna kaudu realiseerida. UWG on pühendunud akadeemilisele tipptasemele ja kogukonna kaasamisele, pakkudes kõrgkvaliteedilisi bakalaureuse-, magistri- ja kogukonnaprogramme ülikoolilinnakus, ülikoolilinnakus ja võrgus.

Gruusia ülikoolisüsteemi (USG) harta liige UWG on terviklik, SACSCOCi VI tasand, avalik-õiguslik ülikool, mis asub Lääne-Gruusias, kus on mitu õppekohta ja tugev virtuaalne kohalolek. UWG toetab üliõpilasi nende püüdlustes viia kraadi vastavates programmides läbi, hinnates vabakunsti ja professionaalset ettevalmistust. Läbi tõhusa ja uuendusliku õpetamise, kogemusõppe, stipendiumi, uurimistöö, loomingulise püüdluse ja avalike teenustega varustab UWG lõpetajatele teadmisi. UWG on pühendunud olemasolevatele tugevatele UWG tuginedes ning välja töötamas eristavaid akadeemilisi, teaduslikke ja õppekavade programme ja teenuseid, mis vastavad majandusarengule ning tuvastavad piirkondlikud, riiklikud ja globaalsed vajadused, andes seega vilistlastele vastutustundlikult ja loovalt panuse 21. sajandi globaalsesse kompleksi. ühiskonnas.

Visioon

University of West Georgia püüab olla parim terviklik ülikool Ameerikas - see on parim töökoht, õppida ja õnnestuda!

Väärtused

University of West Georgia institutsionaalne missioon ja igapäevane tegevus juhinduvad meie väärtustest, mis toetavad meie visiooni, et olla parim koht tööks, õppimiseks ja õnnestumiseks.

Saavutamise väärtus on ilmne meie pühendumuses meie õpilaste, töötajate ja õppejõudude akadeemilisele ja sotsiaalsele edule.

Hooldamise väärtus on ilmselge meie järjepidevates muredes ja austuses meie õpilaste, töötajate ja õppejõudude, samuti suuremate kogukondade pärast, kus me elame ja keda me teenime.

Koostöö väärtus on ilmne meie pühendumises ühisele juhtimisele, meeskonnatööle ja koostöövaimusele, mis kujundavad meie suhtlemist õpilaste, personali ja õppejõudude ning kogukondadega, mida me teenime.

Kaasavuse väärtus on ilmne meie pühendumuses tähistada oma mitmekesisust, koostöövaimu ja luua sõbralik ülikool, mis on kõigile emotsionaalselt ja füüsiliselt ohutu.

Innovatsiooni väärtus on ilmne meie pühendumuses edendada õpikeskkonda, kus austatakse ja tunnustatakse uusi nägemusele ja missioonile vastavaid uusi meetodeid ja ideid.

Usaldusväärsuse väärtus ilmneb meie pühendumuses rangetele eetilistele standarditele meie klassiruumides ja kontorites, meie käitumises üksteise vastu ja meie kogukondade teenistuses.

Jätkusuutlikkuse väärtus ilmneb meie kohustusest säilitada ökoloogiline tasakaal meie planeerimises ja tegevustes, mis võimaldavad tulevastele põlvkondadele samasuguse või parema kvaliteedi saavutamise võimalusi olemasolevatele töötajatele ja üliõpilastele.

Tarkuse väärtus on ilmne meie pühendumuses õpetamisele ja õppimisele, mis rõhutab teadmisi eesmärgiga positiivselt muuta meie töötajate ja üliõpilaste elu ning parandada maailma, kus me elame.

UWG ajalugu

University of West Georgia ajalugu on rikkalikult teadmistest ja majanduskasvust alates oma tagasihoidlikust algusest kui põllumajandus- ja mehaanikakoolist 1906. aastal juhtivale ülikoolile.

Carrolltoni neljanda ringkonna põllumajandus- ja mehaanikakool avas uksed vastuseks üleskutsele „realistlikumad haridusprogrammid maapiirkondade noortele” vanuses 13-21. .

Kuna ühiskond muutus, siis ka Gruusia ja rahva haridusalased prioriteedid. Aastaks 1933, seitse A

Areng jätkus, kui Lääne-Gruusiast sai nelja-aastane institutsioon 1957. aastal. Sel ajal registreeriti 589 õpilast. 1971. aastaks oli registreerumine kasvanud enam kui 6000 õpilaseni. 1996. aasta sügisel sai kolledžist University of West Georgia riiklik University of West Georgia . See sai 2005. aastal University of West Georgia ja andis oma esimese doktorikraadi. 2012. aastal.

Ülikooli füüsiline keskkond on samuti kasvanud. Hiljutised täiendused sisaldavad kaasaegset õendusmaja, Centre Pointe Suites'i ja East Commonsi elu- ja söögikompleksi. Ingrami raamatukogu on hiljuti renoveeritud ja 2015. aastal kolib UWG Newnan oma uude asukohta ajaloolises Newnani haigla hoones.

Täna registreerib UWG rohkem kui 12 000 üliõpilast ja pakub rohkem kui 85 õppeprogrammi kunstide ja humanitaarteaduste kolledži, sotsiaalteaduste kolledži, teaduse ja matemaatika kolledži, Richards'i ärikooli, hariduse ja kooli kolledži kaudu. Õendus. Auhinnakolledž jätkab intensiivsete õppimisvõimaluste pakkumist kõrge jõudlusega õpilastele. Gruusia arenenud akadeemia võimaldab erakorralistel keskkooli juunioritel ja eakatel elada ja õppida ülikoolilinnakus, lõpetades oma keskkooli lõpetamise nõuded. UWG Newnan pakub põhiklasse, täielikku bakalaureuse kraadi ja kraadiõpet. Douglasville'is on saadaval äriõpingud. Kursused on saadaval ka üliõpilastele, kes on lähedal ja kaugele UWG Online kaudu. Ülikool annab kraadi bakalaureuse-, magistri-, eriala- ja doktoriõppe tasemel.

Lääne-Georgia fond ja sellised programmid nagu iga-aastane fond, hüvitiste stipendiumid, teaduskonna areng, arenenud tehnoloogia ja muud. 2014. aastal välja töötatud strateegiline plaan näeb ette struktuuri ja teekaardi üliõpilaste õnnestumise, akadeemilise edu, partnerluse edu ja tegevuse edukuse saavutamiseks ning võimaldab ülikoolil mõõta selle tõhusust igas kriitilises valdkonnas. Missioon ja väärtused juhivad institutsionaalset kultuuri. UWG püüab mitte vähem saada parimaks terviklikuks ülikooliks rahvas, mis on parim töökoht, õppida ja õnnestuda.

Asukohad

Carrollton

University of West Georgia

Address
1601 Maple St, GA
30118 Carrollton, Gruusia, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 678-839-5000

Programmid

See ülikool pakub ka: