Union University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Union University saab ümber

Õppige rangete õppejõudude kaudu. Õitseda Kristuse-keskne kogukond. Edu oma elus ja karjääris.

Union University saab ümber.

Teostage oma unistusi õpilastega kogu rahvast ja kogu maailmast. Uuring teaduskonna all, kes toovad parimaid akadeemilisi ettevalmistusi ja kristlikke stipendiume.

Liit pakub oma põhilinnas Campusis, Tennessee osariigis, USA-s, enam kui 100 õppeprogrammi, lisaks mitmetele kraadiõppe- ja täiskasvanuõppeprogrammidele, millest paljud saab täielikult läbi viia veebis.

Meie missioon

Union University pakub Kristusele suunatud haridust, mis edendab tipptaset ja iseloomu arengut kirikus ja ühiskonnas.

Meie põhiväärtused

  • Tipptasemel juhitud
  • Kristuse keskele
  • Inimestele keskendunud
  • Tulevikku suunatud

Kristusekeskne akadeemiline tipptase

Mõistame, et soovite mitte ainult õppida uusi oskusi ja teadmisi, vaid olla ka suurepärased ja maailmas midagi muuta. Me soovime teha kõik Jumala auks - olgu see siis akadeemikud või teenimine. Kuna Jumal hoolib meie tööst ja on kaasatud kõigesse, mida teeme, ei jää me keskpärasusega rahule.

Pole tähtis, millise programmi valite, saate aru oma rollist selles valdkonnas piibelliku usu kontekstis. Liit integreerib kõrgema astme akadeemikud kristliku usuga igasse õppeprogrammi.

Tihedalt seotud kogukond

Mõistame, et iga õpilase vajadused on erinevad, ja pühendume teie edule ning vaimsele, intellektuaalsele ja füüsilisele heaolule. Liidus väärtustame üksteist ja näitame seda oma sõnade ja tegude kaudu.

Professorid ja töötajad tunnevad teid nimepidi ja hoolivad teie tulevikust. Teid toetavad tervise- ja nõustamisteenused ning ühised õppimisvõimalused. Veetke sisukalt aega teiste õpilaste ja õppejõududega väljaspool klassiruumi.

Karjääri ettevalmistus

Liidus olete valmis jätkuvaks eduks. Liidu lõpetajad paistavad silma tipptasemel koolides ja karjääris kogu maailmas. Meil on suurepärane ajalugu ja pärand, mis ulatub tagasi peaaegu 200 aastasse, kuid keskendume endiselt tulevikule.

117680_UUataglance.jpg

Asukohad

Jackson

Address
Union University Drive,1050
38305 Jackson, Tennessee, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega