Loe ametlikku kirjeldust

Findli ülikool on paindlik ja tulevikku suunatud asutus, kes otsib pidevalt võimalusi õpilaste ja kogukonna paremaks teenimiseks. Tänapäeva kiirelt arenevas maailmas on Findlay pidevalt kohandanud programme ja õpetamismeetodeid, et rahuldada tänapäeva karjääri ettevalmistavatele õpilastele mõeldud vajadusi.

Findli ülikoolis pakutakse väljaõppe formaate, mis võtavad arvesse igas vanuses õppijaid ja nende ajapõhist elustiili. Lisaks traditsioonilistele tööpäevade klassidele pakub Findlay õpinguid öösel, nädalavahetustel ja veebis.

Findli ülikoolil on ligi 60 peamist äriühingut, mis viivad bakalaureuse kraadi ja pakub kaheksa magistri kraadi, apteekriarsti ja füsioteraapiaarsti. Ebatavalised ja hästi tuntud programmid hõlmavad ratsutamist, veterinaarmeditsiini (loomade / veterinaarmeditsiini võimalus), tuumameditsiini tehnoloogiat, tööteraapiat ja füsioteraapiat ning keskkonna-, ohutus- ja töötervishoiu juhtimist.

Pakutavate kõrgharidusprogrammide hulka kuuluvad hariduse kunstide magister, inglise keele kui teise keele (TESOL) ja kakskeelse hariduse õpetamise kunstide magister, ärijuhtimise magister, spordivõistluste meister, tööteraapia meister, kapten arstiabi, tervishoiu informaatikateaduste magister ja keskkonna-, ohutus- ja tervisejuhtimise teaduse magister, samuti apteegiarst ja füsioteraapiaarst.

Kaksastmeline lõpetusprogrammid, mille tulemuseks on bakalaureusekraadi teaduse kraadi, pakutakse täiesti veebipõhiselt: ärijuhtimine ja keskkonna-, ohutus- ja tervisejuhtimine. MBA, magistriõppesse keskkonna-, ohutus- ja tervisejuhtimise ning kunstihariduse magistrikraadi pakutakse ka täiesti veebipõhiselt lisaks ülikoolilinnakule kuuluvatele klassidele.

.

Findliinis on õppima ligikaudu 3700 üliõpilast, kellel on üle 2700 üliõpilase ja ligi 1000 üliõpilast. Ülikooli elamutes on ülikoolilinnakus umbes 1300 üliõpilast.

Ligikaudu 340 täistööajaga ja osalise tööajaga õppejõudu õpetavad regulaarseid ja veebikursuseid, mille õpilastevaheline suhe on 15: 1.

Findli ülikool hõlmab rohkem kui 388 aakrit, sealhulgas 73 aakri peamine ülikoolilinnak ja kuus off-campus rajatisi. Ülikooli rajatiste täieliku loetelu leiate siit.

Juhtimisoskuste ja isiklike oskuste omandamise võimalused on väljaspool õppetunde. Õpilased võivad osaleda ühelgi ligi 100 üliõpilasorganisatsioonilt, sealhulgas erihuvide klubid, üliõpilaste meediumid, üliõpilasvalitsus, etenduskunstide rühmad, teenindusklubid, akadeemilised aukonsulandid, vaimulikud rühmitused ja Kreeka ühingud ja vürstiriigid. Klubi spordialad ja 28 sisearhitektuuri hoiavad ülikoolilinnakus võistlusvaimu.

Kunstiteos õitsevad ülikoolilinnakus mitmesuguste teatrifestivalide, kunstiteoste ning vokaalsete ja instrumentaalmuusika kontsertidega, mis pakuvad loomingulisi müügikohti ja koolitust üliõpilastele ning on kogukonna kultuurilise rikastamise allikaks.

Findli ülikool osaleb 24 meeleavalduses spordis: 10 meest (pesapall, korvpall, murdmaastik, jalgpall, golf, siseruumide ja väljasõit, jalgpall, ujumine ja sukeldumine, tennis ja maadlus); 12 naisi (korvpall, kerelaad, ristmikud, tantsimeeskond, golf, lakroos, pehmeball, jalgpall, ujumine ja sukeldumine, tennis, sise- ja välistingimustes rajatised ja võrkpall); ja kaks segatud spordiala, lääne ja inglise ratsutamine.

Findli ülikool on National College of Athletic Association (NCAA) II osakonna liige ja konkureerib Suurte järvede ülikoolide ülikoolide konverentsil (GLIAC). Mõlemad ratsavõistkonnad on Intercollegiate Horse Show Liidu liige.

Findli ülikool asub Findlinis, Ohio, väikeses linnas, mis on meeldiv ja progresseeruv. "Findlay" on Demographics Daily poolt määratud "unistusteks linnaks" ja seda on korduvalt nimega üks top 10 "mikropolli" piirkondadest (väikelinnad) USA-s ajakirjas Site Selection. Findlay on ainus Ohio linnas asuv linn Colin Powelli poolt asutatud organisatsioonilt American Promise Alliance kolmest järjestikust nime saanud üheks 100 parimaks noorte kogukondadeks.

UF on akrediteeritud Kõrgema Õppekomisjoni ja riiklike akrediteerimisorganisatsioonide poolt spordialase väljaõppe, keskkonna terviseteaduse ja -kaitse, tuumameditsiini tehnoloogia, tööteraapia, farmaatsia, füsioteraapia, arsti assistendi, sotsiaaltöö ja õpetajakoolituse valdkonnas. UF-i programmid on volitatud Ohio Regentsi juhatusel.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

The University of Findlay

Internetis Magistrikraad töötervishoiu teabeprogramm Ülikooli Findlay põhineb teaduse taga elektroonilised terviseandmed. ... [+]

Magistrikraad Tervis Informaatika

&nbsp

Internetis Magistrikraad töötervishoiu teabeprogramm Ülikooli Findlay põhineb teaduse taga elektroonilised terviseandmed. Health informaatika on valdkond, mis määrab, kuidas tervis teave on tehniliselt pildistatud, edastada ja kasutada. Health informaatika keskendub infosüsteemide, informaatika põhimõtete ja infotehnoloogia seda kohaldatakse katkematu tervishoidu. See on integreeritud distsipliin eriala valdkondades, mis hõlmavad:

Juhtimisteaduse Juhtimise inseneritöö põhimõtteid Tervishoiu kättesaadavuse ja rahvatervise Patsiendi ohutus Infoteadus Arvutitehnika

Ülikooli Findlay, võite teenida magistrikraadi sellel kiiresti kasvaval alal vaid kaks aastat. Meie programm saab täita internetis ja taotlejad ei pea võtma Graduate Record eksam (GRE). Programm on läbi kombinatsiooni abil live, online klassid ja muidugi ülesandeid, mida on võimalik lõpule õpilaste mugavuse. Lisaks peavad kõik õpilased on kohustatud osalema kaheksatunnise, in-isik klassi istungjärguks iga poolaasta lõpuks nõukogule. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Findlay
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

MA

The University of Findlay

Findlay'i kunstikeskuse TESOL-i (inglise keele õpetamine muude keelte kõnelejatele) abil saate saada eksperdiks keeleõpetaja / praktikuna. ... [+]

TESOL / kakskeelse hariduse magister

Findli ülikoolide TESOLi (inglise keele oskus teiste keelte kõneleja) kunstiteoste magistrikraad aitab teil saada eksperdiks keeleõpetaja / praktikuna ning valmistub haridusjuhtide ametikohtadeks teise või võõrkeele ja kakskeelsete haridusprogrammide raames.

Findli ülikool pakub kindlat alust:

keeleteadus Teise keele omandamine Pedagoogika Metoodika Õppekava disain Hindamine Mitmekeelne / mitmekultuuriline haridus

Meie lõpetajad ei ole mitte ainult hästi ettevalmistunud tänapäeva tööturule ja / või TESOLi / kakskeelse hariduse omandamiseks, vaid ka piirkondlike, riiklike või rahvusvaheliste TESOLi organisatsioonide liikmetena. Teie eesmärk on töötada laste või täiskasvanutega (riigisiseselt või välismaal) või kui teie plaan on teie kõrghariduse omandamine kõrgemal tasemel, on meil teie vajadustele vastav programm.... [-]

Ameerika Ühendriigid Findlay
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

The University of Findlay

Magistrikraad keskkonna, ohutuse ja tervishoiu juhtimine (ESH) kraad eesmärk on anda lõpetajale vajalikud oskused teha juhtkonna ... [+]

Magistrikraadi keskkonna, ohutuse ja tervishoiu korraldus

&nbsp

Kas olete töö professionaalne või hiljuti kolledži lõpetaja? Otsustaja teie organisatsioonis? Poliitilise suunitlusega ja analüütilised? Vajad online klassid vastavalt oma ajakava?

Magistrikraad keskkonna, ohutuse ja tervishoiu juhtimine (ESH) kraad eesmärk on anda lõpetajale vajalikud oskused teha juhtkonna otsuseid ja anda juhtimist keskkonna, ohutuse ja töötervishoiu (ESH) karjääri. Programm ühendab teaduse, tehnika, poliitika ja äri mõisted valmistada üliõpilasi viies valdkonnas:

1. Business Knowledge: mõistmise kommenteeritud, strateegiline ja operatiivne ettevõtte äritegevusest, mida võidakse kohaldada ESH küsimustes; ... [-]

Ameerika Ühendriigid Findlay
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Findlay

Ülikooli Findlay 's Master of Science in Applied Turvalisus ja Analytics keskendub arenenud kursuste juhtimise ja tehnoloogia, eriti suur andmed ja küberturvalisuse ja sa ... [+]

Valmistada ette juhirolli tehnoloogia Master of Science in Applied Turvalisus ja Analytics Ülikooli Findlay.

Ülikooli Findlay 's Master of Science in Applied Turvalisus ja Analytics keskendub arenenud kursuste juhtimise ja tehnoloogia, eriti suur andmed ja küberturvalisuse ja saab valmis kaks aastat.

Kuidas Master of Science in Applied Turvalisus ja Analytics suurendada oma karjääri? See aste eesmärk on parandada oma praeguse IT teadmisi aladel, turvalisuse ja suur andmete analüüsi ning laiendada oma äri oskusi raamatupidamise, rahanduse, projektijuhtimise ja üldise juhtimise ja juhtimise ja infotehnoloogia.

Meet 21. sajandi nõudlus! Hakka tehnoloogialiider valdavad suured andmete ja küberturvalisuse Ettevõtted kõigis sektorites otsivad infotehnoloogia spetsialistid, kes suudavad töötada spetsialisti valdkondades turvaline tarkvaraarendus ja suur andmete analüüsi nii tehniline ja juhtimisalane juhid. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Findlay
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Overview of The University of Findlay

Dr. Ahmed El Zayaty - MBA

John Guagenti - Business Major/MBA

Graduate TESOL/Bilingual Education

Nkiru Georgiana Ujomu - Master of Environmental Safety and Health Management

Environmental, Safety and Occupational Health

Dr. Tim Murphy - Associate Professor and Chair of Environmental, Safety, and Health Management

UF International Discussion

The University of Findlay
Address
1000 North Main Street
45840 Findlay, Ohio, Ameerika Ühendriigid
Koduleht
Telefon
+1 419-434-5507