The University of Findlay

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Findli ülikool on paindlik ja tulevikku suunatud asutus, kes otsib pidevalt võimalusi õpilaste ja kogukonna paremaks teenimiseks. Tänapäeva kiirelt arenevas maailmas on Findlay pidevalt kohandanud programme ja õpetamismeetodeid, et rahuldada tänapäeva karjääri ettevalmistavatele õpilastele mõeldud vajadusi.

Findli ülikoolis pakutakse väljaõppe formaate, mis võtavad arvesse igas vanuses õppijaid ja nende ajapõhist elustiili. Lisaks traditsioonilistele tööpäevade klassidele pakub Findlay õpinguid öösel, nädalavahetustel ja veebis.

Findli ülikoolil on ligi 60 peamist äriühingut, mis viivad bakalaureuse kraadi ja pakub kaheksa magistri kraadi, apteekriarsti ja füsioteraapiaarsti. Ebatavalised ja hästi tuntud programmid hõlmavad ratsutamist, veterinaarmeditsiini (loomade / veterinaarmeditsiini võimalus), tuumameditsiini tehnoloogiat, tööteraapiat ja füsioteraapiat ning keskkonna-, ohutus- ja töötervishoiu juhtimist.

Pakutavate kõrgharidusprogrammide hulka kuuluvad hariduse kunstide magister, inglise keele kui teise keele (TESOL) ja kakskeelse hariduse õpetamise kunstide magister, ärijuhtimise magister, spordivõistluste meister, tööteraapia meister, kapten arstiabi, tervishoiu informaatikateaduste magister ja keskkonna-, ohutus- ja tervisejuhtimise teaduse magister, samuti apteegiarst ja füsioteraapiaarst.

Kaksastmeline lõpetusprogrammid, mille tulemuseks on bakalaureusekraadi teaduse kraadi, pakutakse täiesti veebipõhiselt: ärijuhtimine ja keskkonna-, ohutus- ja tervisejuhtimine. MBA, magistriõppesse keskkonna-, ohutus- ja tervisejuhtimise ning kunstihariduse magistrikraadi pakutakse ka täiesti veebipõhiselt lisaks ülikoolilinnakule kuuluvatele klassidele.

.

Findliinis on õppima ligikaudu 3700 üliõpilast, kellel on üle 2700 üliõpilase ja ligi 1000 üliõpilast. Ülikooli elamutes on ülikoolilinnakus umbes 1300 üliõpilast.

Ligikaudu 340 täistööajaga ja osalise tööajaga õppejõudu õpetavad regulaarseid ja veebikursuseid, mille õpilastevaheline suhe on 15: 1.

Findli ülikool hõlmab rohkem kui 388 aakrit, sealhulgas 73 aakri peamine ülikoolilinnak ja kuus off-campus rajatisi. Ülikooli rajatiste täieliku loetelu leiate siit.

Juhtimisoskuste ja isiklike oskuste omandamise võimalused on väljaspool õppetunde. Õpilased võivad osaleda ühelgi ligi 100 üliõpilasorganisatsioonilt, sealhulgas erihuvide klubid, üliõpilaste meediumid, üliõpilasvalitsus, etenduskunstide rühmad, teenindusklubid, akadeemilised aukonsulandid, vaimulikud rühmitused ja Kreeka ühingud ja vürstiriigid. Klubi spordialad ja 28 sisearhitektuuri hoiavad ülikoolilinnakus võistlusvaimu.

Kunstiteos õitsevad ülikoolilinnakus mitmesuguste teatrifestivalide, kunstiteoste ning vokaalsete ja instrumentaalmuusika kontsertidega, mis pakuvad loomingulisi müügikohti ja koolitust üliõpilastele ning on kogukonna kultuurilise rikastamise allikaks.

Findli ülikool osaleb 24 meeleavalduses spordis: 10 meest (pesapall, korvpall, murdmaastik, jalgpall, golf, siseruumide ja väljasõit, jalgpall, ujumine ja sukeldumine, tennis ja maadlus); 12 naisi (korvpall, kerelaad, ristmikud, tantsimeeskond, golf, lakroos, pehmeball, jalgpall, ujumine ja sukeldumine, tennis, sise- ja välistingimustes rajatised ja võrkpall); ja kaks segatud spordiala, lääne ja inglise ratsutamine.

Findli ülikool on National College of Athletic Association (NCAA) II osakonna liige ja konkureerib Suurte järvede ülikoolide ülikoolide konverentsil (GLIAC). Mõlemad ratsavõistkonnad on Intercollegiate Horse Show Liidu liige.

Findli ülikool asub Findlinis, Ohio, väikeses linnas, mis on meeldiv ja progresseeruv. "Findlay" on Demographics Daily poolt määratud "unistusteks linnaks" ja seda on korduvalt nimega üks top 10 "mikropolli" piirkondadest (väikelinnad) USA-s ajakirjas Site Selection. Findlay on ainus Ohio linnas asuv linn Colin Powelli poolt asutatud organisatsioonilt American Promise Alliance kolmest järjestikust nime saanud üheks 100 parimaks noorte kogukondadeks.

UF on akrediteeritud Kõrgema Õppekomisjoni ja riiklike akrediteerimisorganisatsioonide poolt spordialase väljaõppe, keskkonna terviseteaduse ja -kaitse, tuumameditsiini tehnoloogia, tööteraapia, farmaatsia, füsioteraapia, arsti assistendi, sotsiaaltöö ja õpetajakoolituse valdkonnas. UF-i programmid on volitatud Ohio Regentsi juhatusel.

Asukohad

Findlay

The University of Findlay

Address
1000 North Main Street
45840 Findlay, Ohio, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 419-434-5507