Universal Arts School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

HISPAANIA BEST ANIMATSIOONI KOOL

15 # KÕIGE MAAILMA ANALIMAALSED KOOLID


1994. aastal asutatud keskus, mis on spetsialiseerunud CGI-le - infotehnoloogia, 3D-animatsioon, videomängud, kino, reklaam ja eriefektid - ja digitaalne pilt (graafiline disain, post-production, viral video, lühifilm, moodfilmid ja veebi). Meie metoodika, mis on rahvusvahelisel tasandil pioneer rohkem kui 3 miljoni koolitundega, võimaldab meil leida tööd kõige olulisemates planeedi tippstundides.

Puudusid Interneti- või videoõpetused või PDF-failid, kirjutasime ANAYA toimetuse jaoks raamatud ja 3D-tarkvara. Oleme arhailistes arvutites moodustanud kõige rangemad virtuaalsed hulknurgad. Me õpetasime primitiivseid tehnikaid Simulatsioon, Animatsioon ja FX. See oli 90ndate alguses.


Metoodika haridus

Võiksime öelda, et hoolimata omandatud koolituse tüübist on inimesi, kellel on suur professionaalne või isiklik edu. See tähendab, et meil kõigil on meie käsutuses "kliki", mida me võime klõpsata alati, kui tahame. Autentne koosseis peab põhinema atmosfääri tekitamisel, milles inimene ärkab oma sisemise mina. Tuleb luua sõnavabaduse ja usalduse õhkkond. Kui üks on ühendatud, saab õppimine tõusta.

See on kunsti ja elukutse õppimine tervikuna. Praegu on uus revolutsioon teadmistes ja luureandmes. Me võtame arvesse selliseid mõisteid nagu emotsionaalne intelligentsus, 9 mitmekordne intelligents, sotsiaalne intelligentsus, sünesthesia, neurolingvistiline programmeerimine, külgne mõtlemine jne. Nüüd on teada, et õppimiseks on vaja avada mitu samaaegset põikisuunalist ja ühenduvat rada kus inimene tunneb, et ta kasutab kõiki oma võimeid, mitte ainult kognitiivseid.


Auhinnad ja mainimised

Auhinna võitmine võib olla keeruline, kuna paljudes erinevates riiklikes ja rahvusvahelistes võistlustes ja festivalidel esitatud teoste kogus ja kvaliteet. Oluline on edendada oma tööd kõigi võimalike vahenditega, kus ettevõtted tavaliselt otsivad, samuti professionaalne turg ise. Edendamine on oluline, et ühendada tööjõu maailmaga tõeline tööalane vahetamine, samuti saate jälgida Digital Worldi ja selle edukaimate töövaldkondade praeguseid suundumusi. Projektid on alati mõeldud selleks, et keegi näeks neid enda hajutamiseks oma töö liigutamiseks kandidaadi kutsealase profiili vahetamiseks, kus 80% maailma tööpakkumistest ei avaldata kusagil. Sa pead tegeliku palkamise kanali.

Ameerika asutuse ANIMATSIOONI KARRAONI ÜLEVAADE on meile viidanud ühele 100 parimast rahvusvahelisest koolist, mis on maailmas 15. kohal.


Sertifitseeritud rahvusvaheline tagatis

Hiljutised uuringud näitavad, et värbamise ajal otsivad ettevõtted kuni 70% kandidaadi isiklikest omadustest, võrreldes 30% -ga nende akadeemilisele koolitusele ja jätkamisele, mis juhtub üha sagedamini ja eriti selles valdkonnas. Nad otsivad, mida saate neile ettevõtetes teha, mitte seda, mida olete õppinud. Me oleme ainus Hispaania keskus ja Euroopas on selle sektori neli heakskiitu: NewTeki volitatud koolituskeskus, Luxology / sertifitseeritud volitatud koolituskeskus, Houdini volitatud koolituskeskus ja EPIC GAMESi ametlik partner akadeemiline, õpetamaks tugevad NewTeki tarkvara LightWave3D, Luxology Mode, SideEffects, Houdini tarkvara ja videomängude Unreal Engine render-Engine'i võimas mootor. Techimage sai meile samuti volituse tarnida Pixarilt renderdamise tarkvara RenderMan. Me oleme Autodeski ja Avidi poolt heaks kiidetud keskus, kes õpetavad vastavalt Maya, 3D Studio Maxi ja Avidi. Kõik need on kõigi kasutajate jaoks teenuses oleva rahvusvahelise tagatisega sertifikaadid.


Stipendiumid ja rahastamine

Me võime teid aidata, jagades tasud. Võite taotleda isikliku makseplaani koostamist. Me saame kohandada vastavalt teie valitud väljaõppele sobiva igakuise abonementplaani.

Samuti võime aidata pankade finantseerimisel (erinevate üksustega) juba mitu kuud ja aidata töötlemisel ja paberimajandustel. Te saate väiksemaid kulusid rohkemate kuude rahastamiseks ja see võib olla huvitav koolitusele ligipääsemiseks.

Leidke oma koolitustoetust erinevates avalik-õiguslikes ja eraõiguslikes üksustes, riiklikul, piirkondlikul või rahvusvahelisel tasandil ning küsige nõutud dokumente, aitame teid menetlustes. Praegu on meie magistri- ja kursuste eriprogramm. Selle juurde pääsemise nõue on saada töötushüvitist.

Koolitusel, nagu mis tahes muu toote või teenuse puhul, võib olla kimbud koolitusrühmadele ja / või rohkem koolitust sama eelarvega. Kui jõuate sõprade, pereliikmete jne juurde, võime teile kohandatud rühma jaoks pakkuda eripakkumist.


Töötage tööstuses

Selle koolituse abil avanev eriala on väga mitmekesine ja elujõuline, kus turgude globaalne nõudlus tulevaste spetsialistidega on tõesti seotud. Teie demo rull võimaldab teil näidata oma võimeid hoolimata teie vanusest, kogemustest või õpingute tasemest, kui oluline on kvaliteet, mida nende tehtud töö võib tõestada.

Meie õpilased seisavad silmitsi professionaalse turuga, kes töötavad mitmel viisil:

  • Kohalikud ja riiklikud ettevõtted, stuudiod ja tootmisettevõtted
  • Suurettevõtted, suureformaadilised uuringud ja rahvusvahelised tootjad
  • Audiovisuaalsete teenuste ja graafikaettevõtete loomine
  • Vabakutselises töörežiimis iseseisev töö, mis töötab erinevatel klientidel nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil.

Viisad välismaalastele

Kui olete välisõppur, aitame teid VISA-ga. Teil tuleb meil ainult töödelda paberimajandust meile. Igas riigis töötab see sarnaselt, ehkki mõnede erinevustega. Kõige huvitavam on see, et lähened oma päritoluriigi saatkonnale või konsulaadile ja küsisite nõutavat paberimajandust.

Üldiselt võib enamik õpilasi Hispaanias viibida kuni 90 päeva viisa puudumiseni, kuigi mõned riigid peavad seda töötlema olenemata Hispaanias viibimise kestusest.

Hispaanias õppimiseks on vaja üliõpilasviisa, kui need on pikemad kui 90 päeva.

Teatud riikidest tulevatel inimestel on vaja õpilasviisa, olenemata sellest, millised päevad asuvad Hispaanias.

Nõuded, protseduurid ja kestus erinevad riigiti erinevalt. Sellepärast on oluline eelnevalt ennast teavitada lähimas Hispaania saatkonnas või konsulaadis. Samuti on vajalik, et veenduksite, et teil on kogu vajalik teave teie konkreetses olukorras. Need oleks järgmised sammud:

  1. Külastage Hispaania saatkonda või konsulaati päritoluriigis. Nad annavad teile kogu teabe õpilase viisa taotlemise ja saamise nõuete kohta. Tähtis on saatkonnaga ühendust võtta vähemalt 60 päeva enne kavandatud alguskuupäeva, kuna viisataotluste töötlemiseks on teatud aeg.
  2. Taotlege vajalikud dokumendid, uudiskirjad ja vormid.
  3. Registreeru valitud kursuse või magistriprogrammi.

Kui registreerimine on tehtud, taotled e-posti teel registreerimisdokumendi, et saada üliõpilasviisa ja selle esitamine saatkonnas või konsulaadis.

Asukohad

Los Angeles

Address
gower Street 1627
Los Angeles, Californias, Ameerika Ühendriigid

Valencia

Address
Hernández Lázaro, 29
46015 Valencia, Valencia kogukond, Hispaania

Valencia

Address
Riba-roja de Túria, 15
46394 Valencia, Valencia kogukond, Hispaania

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega