University Of Maryland Baltimore

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

UMB kohta

UMB on Marylandi ainus rahvatervise, õiguse ja inimteenuste ülikool. Kuus kutseõppeasutust ja kõrgkool annavad igal aastal Marylandis enamuse tervishoiu-, inim- ja õigusalastest kraadidest.

UMB kiireid fakte

Marylandi ülikool Baltimore (UMB) on avatud 1807. aastal Marylandi rahvatervise, õiguse ja inimressursside ülikoolile, mis on pühendatud hariduse, teadusuuringute, kliinilise hoolduse ja avaliku teenistuse tipptasemele.

UMB registreerib üle 6 700 üliõpilase kuues üleriigiliselt järjestatud kutseõppeasutuses - hambaravi, õigus, meditsiin, õendusabi, apteek ja sotsiaaltöö ning interdistsiplinaarne kõrgkool. Ülikool pakub 62 doktori-, magistri-, bakalaureusekraadi ja sertifikaadiprogrammi ning annab enamiku erialase praktika doktorikraadi Marylandis.

UMB on edukas akadeemiline tervisekeskus, mis ühendab tipptasemel biomeditsiinilised uuringud ja erakorralise patsiendihoolduse. UMB ekstreemiline rahastamine oli 2018. Aasta FY rekordilise 667,4 miljoni dollari suurune ning iga õppejõu / ametiastme õppejõu liige toob igal aastal UMB - sse keskmiselt 1,3 miljonit dollarit.

Marylandi Ülikool BioPark, Baltimore'i suurim biotehnoloogia klaster, kütab uute ravimite, ravimite ja seadmete turustamist, andes 1000 teadlasele ja ettevõtjale ruumi luua ja koostööd teha.

112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Missioon

Inimese seisundi parandamiseks ning Marylandi ja ühiskonna üldsuse heaolu teenimiseks hariduse, teaduse, kliinilise hoolduse ja teeninduse kaudu.

Visioon

Ülikool paistab silma silmapaistva institutsioonina oma missioonides, et harida spetsialiste, viia läbi uuringuid, mis tegelevad reaalsete probleemidega, mis mõjutavad inimese seisundit, tagavad suurepärase kliinilise hoolduse ja praktika ning teenivad avalikkust pühendumusega tervise, õiguse, ja avalikkuse hüve. Ülikoolist saab innovatsiooni, ettevõtluse, filantroopia ja interdistsiplinaarse ning interprofessionaalse meeskonnatöö kaudu piirkonna domineeriv majanduslik juht. Ülikool laieneb oma kohalikele ja ülemaailmsetele algatustele, mis muudavad positiivselt elu ja meie majandust. Ülikool on maailmamaja, mis on mitmekesisuses ja kaasamises rikas õppimise ja avastamise keskkond. Ülikooli professionaalsuse tugisambad on elujõulisus, vastutus, läbipaistvus ja tõhusus. Ülikool on elav kogukond, kus õpilased, õppejõud, töötajad, külastajad ja naabrid tegelevad intellektuaalselt, kultuuriliselt ja sotsiaalselt.112497_14731-20190320-185317-UMDGrid-e1544466529575.jpg

Asukohad

Baltimore

Address
West Lexington Street,620
21201 Baltimore, Maryland, Ameerika Ühendriigid