Loe ametlikku kirjeldust

Erinevuste ja mitmekesisuse ülikool

UCRi on ligi 1200 Scenic aakri sisemaal Lõuna-Californias ja seda iseloomustab rohkem kui 60 aastat suur mõju uuringutele. See on elav labor, mille abil uurida probleeme kasvavate kogukondade jaoks. Ülikoolis Californias asuvast ülikoolist on üks kõige mitmekesisemaid ja kaasavamaid institutsioone, UCR on uute teadmiste inkubaator, sotsiaalse mobiilsuse mootor ja majanduslik jõujaam.

UCRi kolm kolledžit pakuvad laias valikus akadeemilisi ja uurimuslikke teemasid: Marlan ja Rosemary Bourns'i inseneriteaduskond, kus on üheksa osakonda; Humanitaar-, kunsti- ja sotsiaalteaduste kolledž koos 20 osakonnaga; ja Loodus- ja Põllumajandusteaduste Kolledž, kus on 13 osakonda. Meil on koduks neli kutsekooli: Business School, Graduate School of Education, School of Medicine ja Public Policy School, samuti 23 interdistsiplinaarset uurimiskeskust.

Praegu on umbes 23 000 üliõpilast ja 1,100 institutsionaalset õppejõudu, ülikoolilinnak kasvab kiiresti. Selleks, et toetada sadade uute õppejõudude ja üliõpilaste lisamist, on esimene kahe multidistsiplinaarse teadustööga ehitist juba ehituses. Järgmise paari aasta jooksul lisatakse uus campus üliõpilaste eluase, söögituba, jaemüük ja puhkevõimalused. Uurige rohkem meie uusi arenguid.

UCR asub ka kümneid peamisi kultuuri- ja vaba aja veetmise kohti, samuti kõrbes, mägesid ja rannikualasid.

85390_85333_ProfilepageUCR.jpg

Missioon

California ülikool, Riverside muudab Californias, rahvas ja maailmas mitmekesiste inimeste elusid teadmiste avastamise, suhtlemise, tõlkimise, rakendamise ja säilitamise kaudu, rikastades seeläbi riigi majanduslikku, sotsiaalset, kultuurilist ja keskkonnaalast tulevik.

Mõned kiirfaktid

  • 101 bakalaureusekraad
  • 55 magistrikraadi
  • 42 Ph.D. Aerial view of California coast and Dana Point harbor in Orange County on a sunny day.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of California Riverside

UCR avaliku poliitika kooli avaliku poliitika magistriprogramm (MPP) on esimene selline kõrgharidusprogramm, mida pakub Põhja-Lõuna-Californias asuv uurimisülikool. ... [+]

Koondumised

Meie kaheaastase täiskoormusega programmi abil saate spetsialiseeruda paljudes valdkondades. Spetsialiseerumine võib kujuneda kontsentratsiooniks kursuste, nurgakivi projektis, oma internatuuris või nende mis tahes kombinatsioonis. Kontsentratsioonid on saadaval järgmistes valdkondades:

Keskkond ja ressurssTervisHaridusUrbanEbavõrdsus ja vaesusRass ja sisseränneRakenduse kontrollnimekiri

Praegu võime taotlusi vastu võtta nii riigisisestel kui rahvusvahelistel taotlejatel. Programm on avatud neile, kes on edukalt läbinud:

Bakalaureuseõppe kursused mikroökonoomika, statistika ja sissejuhatuse poliitika ja valitsuse või samaväärsete kursuste (õpilased võivad siiski lubada muidugi puudusi)Bakalaureusekraad (või kinnitatud samaväärne akrediteeritud asutus) vähemalt 3,0 GPA... [-]
Ameerika Ühendriigid Jõeäär
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of California Riverside

UC Riverside'i hariduskool annab koolile uuenduslikke lahendusi mõnede hariduse kõige kriitilisemate probleemide lahendamiseks. Kas see valmistab teid ette üha mitmekesis ... [+]

Magistriprogrammid hariduses

UC Riverside'i hariduskool annab koolile uuenduslikke lahendusi mõnede hariduse kõige kriitilisemate probleemide lahendamiseks. Kas see valmistab teid ette üha mitmekesisemate elanikkondade teenimiseks, õpilaste tulemuslikkuse tõhusate meetmete väljatöötamiseks või õpiraskustega inimeste õpetamise meetodite täiustamiseks, varustavad meie haridusprogrammid teid teadmiste, oskuste ja praktiliste kogemustega, et tegeleda reaalse maailmaga väljakutsetele, mida õpetajad täna silmitsi seisavad.

Võite teenida magistrikraadi ühes järgmistest erialadest:

Hariduse magister (M.Ed.) Rakendatud käitumise analüüsMitmekesisus ja võrdsusKõrghariduse haldamine ja poliitikaMaster of Arts (MA) Haridus, ühiskond ja kultuurHariduspsühholoogiaNeuroteadus ja haridusTeadusuuringud, hindamine, mõõtmine ja statistika (REMS)Eriharidus ja autism... [-]
Ameerika Ühendriigid Jõeäär
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
University Avenue,900
92521 Jõeäär, Californias, Ameerika Ühendriigid