Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Nägemine

Ülikooli Kesk-Arkansase püüab olla premier õppijale suunatud avaliku terviklik ülikooli riiklikult tunnustatud liider oma pidevad tipptase bakalaureuse ja kraadiõppe, teaduslikud ja loovatel ja koostööd kohaliku, riikliku ja globaalses ühiskonnas.

Missioon ja põhiväärtused

Ülikooli Kesk-Arkansas, liider 21. sajandi kõrghariduses on pühendunud tipptaset läbi kohaletoimetamise tasumata bakalaureuse ja kraadiõppe, mis jääb praeguse ja reageerivad erinevatele vajadustele neist teenib. Ülikooli õppejõud ja töötajad edendada intellektuaalset, professionaalset, sotsiaalse ja isikliku arengu oma õpilasi uuendusi õppimise stipendium ja loovatel. Üliõpilased, õppejõud ja töötajad partner luua tugev kaasamine kohalikul, riiklikul ja globaalsel kogukonnad. Ülikooli Kesk-Arkansase pühendub akadeemilise elujõudu, terviklikkust ja mitmekesisust.

Täites seda missiooni, ülikooli juhindub järgmistest põhiväärtustest:

intellektuaalne Excellence

Me usume elukestva intellektuaalset arengut üliõpilased, õppejõud ja töötajad. Me oleme pühendunud vaba tegevuse teadmiste ja pideva kasvu õppimise ja õpetamise.

Haritud inimesed: Me usume õpilase edu ja valmistada õpilasi osalema keerulisi küsimusi ja väljendada informeeritud arvamust läbi kriitilise mõtlemise, kirjutamise ja kõne. Arvestades meie institutsiooni ajaloolised juured õpetajakoolituse see alus inspireerib kõik meie kõrgkoolid tegema koostööd, et tagada meie õppejõud ja üliõpilased edendada õpetamise kvaliteedi ja elukestva õppe.

Stipendium: Me usume, et üliõpilased ja õppejõud peaks alustama erialast arengut ja teaduslikes püüdlustes, et edendada loomist ja teadmiste rakendamist kõikidel erialadel.

Kultuuri pädevus: Me usume, et õpilased peaksid kogeda kultuuritegevuse, kuna nad kasvavad oma tunnustust mitmekesisust ideid ja rahvaste, nii seest kui ka väljaspool klassiruumi.

Õpikeskkond: Me usume, et tasumata füüsilise infrastruktuuri koos tippkultuuri meie kõigi püüdluste pakub keskkonda, kus meie üliõpilased ja õppejõud saavad edukalt isiklikult ja intellektuaalselt. Veel usume, pakkudes state-of-the-art õppe ruumi.

ÜHENDUSE

Me hindame ja austust meie suurim vara inimesed, kes moodustavad meie kogukonnas-üliõpilased, õppejõud ja töötajad, samuti inimesi ühendada meid läbi sidemed meie kohaliku kogukonna ja piirkonna riik, Arkansas, meie rahva ja maailma. See tähendab, et me usume, inimesed on keskenduda meie institutsioon.

kollegiaalsuse: Me usume protsesside jagatud otsuse tegemises, mis põhineb produktiivne sünergiline koostoime meie üliõpilased, õppejõud ja töötajad ning erialade tegutsemiseks institutsionaalsed eesmärgid.

Partnerlus: Me oleme pühendunud edendada teavitustegevust, kogukonna hariduse ja koostöö ümbruskonna üksuste. Me usume koostööd kodanike meie regiooni, riigi, rahva ja maailma kui ka nende organisatsioonide ja koostisosad kellega me töötame.

Turvaline ja tervislik elukeskkond: Me edendada ohutu, tervisliku ja jätkusuutliku keskkonna, kus meie ühenduse liikmed saavad areneda isiklikult ja sotsiaalselt kui terviku olendid kohustusi oma elukeskkonda parandada.

Teenindus: Me usume jagada meie akadeemilise ja kultuurilise ressursse ja teadmisi avaliku, haridusasutused, ettevõtted, kultuurikeskused, ning avaliku ja mittetulundusühingud, kui see on asjakohane. Me töötame võimaldada õpilastel lõimuda maailma edendada pühendumist avaliku teenuse kaudu kogemusliku haridus. Õppejõud ja töötajad teenivad meie riigi ja kohaliku koostisosade jagades oma energiat, võimeid ja kogemusi.

Mitmekesisus

Me oleme pühendunud meelitades ligi ja toetades mitmekesise üliõpilaskonna, õppejõud ja töötajad elanikkonnast ja täiustatud mitmekultuurilise õppe võimalusi. Me hindame võimalus töötada, õppida ja areneda kogukond, mis hõlmab mitmekesisust inimeste ja ideede, sealhulgas rassi, rahvuse, usu, vaimne uskumused, rahvusliku päritolu, vanuse, soo, perekonnaseisu, sotsiaalmajanduslik taust, seksuaalse sättumuse, füüsilise võime, poliitilistest vaadetest ja intellektuaalse perspektiivi.

Värbamine ja hoidmine: Me aktiivselt tegutsema ja püüab säilitada mitmekesise üliõpilaskonna, õppejõud ja töötajad.

Toetus: Hoiame kõrgeima akadeemilise taseme ja tagada, et meie programmid jäävad uuenduslik ja reageerib pidevalt muutuvate ja erinevaid vajadusi, keda me teenime.

Teadmised: Meie eesmärk on parandada suhtlemist ja mõistmist erinevate rühmade ja kasvatada rikastatud õppimisvõimalusi globaalses ühiskonnas.

Integrity

Me oleme pühendunud eetilise ja vastutustundliku käitumise meie endi tegudest ja arendamisele ja sama kohustuse meie õpilased, soodustades seega inimesed, kes on oskusi, teadmisi ja võimet osaleda positiivselt mitmekesise ja muutuva maailma. Meie kohustus laieneb kõigil meie campus soodustaks eetilise käitumise, austus, vastutus ja usaldus.

Eetika: Me usume tegutseb ausalt, julgust ja usaldusväärsust.

Austus: Toetame kogukond ja kliima suhtes ja tähelepanelikkus õpilaste seas, õppejõud, töötajad ja inimesed meie ühiskonnale, riigile, rahvale ja maailmale.

Vastutus: Me kohustume olema vastutama oma tegevuse kõikidel tasanditel institutsiooni, sealhulgas pidev hindamine meie akadeemilisi programme ja läbipaistvuse meie eelarve ja tegevuse käigus.

Trust: Me hindame ja otsivad pidevalt teenida avalikkuse usaldust meie kõigi Sõnad ja teod.

-Adopted Poolt UCA hoolekogu, 6. mai 2011

Kinnitav tegevus

Jaatavalt Action ametnik vaatab reklaami kõikide töötajate seisukohtade sõnastamiseks ja avaldamine paigutuse. See ohvitser vaadeldakse ka otsingu- ja sõelumise enne tööpakkumine tehakse. Kuulutused teaduskonna ja mitte salastatud positsioonid on paigutatud Chronicle of Higher Education tavapäraseks ja kõige osakondade reklaamida trükiseid akadeemilise distsipliini või sellega seotud seadme funktsiooni. Kuulutused salastatud positsioonid paigutatakse kohalikku ja statewide väljaanded. Positsioonid reklaamitakse palkmaja demokraat ja Arkansas Democrat Gazette, kui see on asjakohane. Positsioon teated on üleval nii sobiva veebilehtede. Lisaks iga klassifitseeritud positsiooni vabade mis tekib UCA campus on loetletud koos tööga kindlustatusega osakonna Arkansas.

Majandusliku mõju uuringu

See uuring näitab mõju UCA on majanduse arengule, õpilaste karjääri ja elukvaliteedi kodanikele ülikooli teeninduspiirkonnas.

Aruande koostas Iowa põhinev ettevõte EMSI, juhtiv sotsiaal-majanduslikku mõju ja strateegilise planeerimise vahendeid, et kõrgkoolides ja ülikoolides USAs ja Kanadas. Ettevõte kasutas kaks suurt analüüsid uuringu läbiviimine - investeeringute ja majanduskasvu.

Mõned olulisemad aruandes on:

  • Maksumaksjate näha tootlus 7,9 protsenti oma investeeringuid UCA.
  • UCA aitab kokku $ 96.600.000 aasta sissetuleku UCA teenindusala majanduses igal aastal.
  • Iga dollari õpilased investeerida UCA, nad saavad kumulatiivne $ 5,30 kõrgema tulevase sissetuleku.
  • Aasta keskmine lisatakse sissetuleku tõttu tegevuse UCA ja tema endised õpilased võrdub $ 426.100.000.

Tõuse, mine ja lüüa!

Üliõpilaselu pakub õppimisvõimalusi, juhtimise, kogukonna hoone, loominguline väljendus, vabatahtlikkust, juhendamist ja palju, palju rohkem.

UCA pakub üle 200 üliõpilasorganisatsioonid, klubid ja huvitegevus, et aidata õpilastel tegeleda ülikooli elu ja saada aktiivsed liikmed UCA kogukonnas.

Mis on Karu Den?

Karu Den on üliõpilane juhitud spordi edendamiseks ja kooli vaim organisatsioon. Korraldame Pep-rallidel, tagaluugid, Midnight Madness, Jalgpall Yell Juhid, Homecoming Tegevused, perepäev Tegevused ja palju, palju rohkem!

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Central Arkansas

Magistrikraadi Advanced Studies in Teacher Leadership (ASTL) on 30-krediidi tunnise online Õppekava eesmärk on edendada ja laiendada oma olemasolevaid teadmisi, oskusi ja ... [+]

ASTL koolilõpetaja Õppekava Magistrikraadi Advanced Studies in Teacher Leadership (ASTL) on 30-krediidi tunnise online Õppekava eesmärk on edendada ja laiendada oma olemasolevaid teadmisi, oskusi ja kalduvusi samas arendada edasi põhioskuste oodata arenenud õpetajatega. ASTL Õppekava valmistab lõpetajate võimaluse näidata teadmisi, oskusi ja kalduvusi vajalik ja kasulik: Jaatavalt klassis tavasid, mis parandab õppimist. Kriitiliselt analüüsida klassis tavasid ja asjakohaselt reageerida järeldusi. Liikuv põhjendus otsused kutsetegevus, auditoorset ja klassis / koolis poliitika ja menetlused. Teha teadlikke otsuseid, kajastades kogemusi nii minevikus ja olevikus, et parandada õpetamise tavasid, et parandada õpilaste õppimist. Saades muutus juhid parandamiseks oma kooli. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
30 tunde
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

UCA Master arvestus (MACC) pakub täiustatud, põhjalikku koolitust raamatupidamise, äri ja juhtimise neile, kes tegelevad või otsib professionaalset karjääri raamatupidami ... [+]

Arendamine raamatupidamise spetsialistid läbi stipendiumi, juhtimine, side ja Teadusministeerium. UCA Master arvestus (MACC) pakub täiustatud, põhjalikku koolitust raamatupidamise, äri ja juhtimise neile, kes tegelevad või otsib professionaalset karjääri raamatupidamises. Tänu pidev muutumine ülemaailmset majanduskeskkonda, raamatupidajad vaja sügavam ja laiem teadmisi kui kunagi varem. MACC programm aitab anda õpilasele vajalikud oskused, et olla edukas kiiresti muutuvas ärikeskkonnas. Programm on terviklik ja arendab õpilaste kontseptuaalseid ja tehnilisi raamatupidamise pädevusse, suhtlemisoskus, teadusuuringute ja analüütilised võimed ja juhtimisoskust.

American Institute of Certified Public Accountants soovitab alustavate isikute raamatupidamise eriala on viis aastat kollegiaalne ettevalmistamisel. Vastates sellele vajadusele, Arkansas State Board of Public arvestus eeldab, et kõik isikud, kes saavad Certified Public Accountants litsentsi on saja viiskümmend (150) semester tundi kolledži krediiti. Saamine MACC on üks viis, et saada vajalik 150 tundi CPA litsentsi, omandada põhjalikke teadmisi raamatupidamise ja juhtimist. Lõpetajad MACC programm on hästi ette valmistatud karjääri avaliku sektori raamatupidamise, tööstuse ja valitsuse või jätkata Ph.D. programmi või õiguse kooli. ... [-]

Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
30 tunde
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Master of Geographic Information Systems (MGIS) aste on modelleeritud pärast online MBA programmid. Üliõpilased, kes registreeruda kraadi ideaalis pidanud eelmise GIS kur ... [+]

Master of GIS kraadi (See on online kraadi) Master of Geographic Information Systems (MGIS) aste on modelleeritud pärast online MBA programmid. Üliõpilased, kes registreeruda kraadi ideaalis pidanud eelmise GIS kursuste (võtnud vähemalt ühe GIS kursuse bakalaureuse-või magistriõppe tasemel) või praegu töötab ametikohal, mis nõuab kasutamise GIS või GIS-põhine informatsioon teenuseid (st kas GIS professionaalne soovivad rohkem koolitust või keegi, kes peab hakkama GIS töötajate või kes vajab teavet GIS täita oma / tema töö).

Minimaalne Vastuvõtutingimused Registreeruda Master of GIS programm, õpilased peavad vastama, et olla laskmiseks UCA Graduate School kirjeldatud Graduate bülletään, sealhulgas: 1) bakalaureusekraad, 2) GPA 3,0 ja 3) Iga õpilane peab on edukalt läbinud vähemalt ühe kolledži tasandil GIS loomulikult või töötab praegu selts / äri, kus GIS kasutatakse sageli üliõpilase poolt. Konsulteerides Dr. Jeff Allender, osakonna juhataja geograafia erandeid # 3 loetakse. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
30 - 36 tunde
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Master 's programmi Eripedagoogika on 30 krediidi tund on-line programmi eesmärk on täita tulemuslikkuse standardid riikliku nõukogu akrediteerimine Õpetajahariduse (NCAT ... [+]

MSE Eripedagoogika / SPED kinnitamine Master 's programmi Eripedagoogika on 30 krediidi tund on-line programmi eesmärk on täita tulemuslikkuse standardid riikliku nõukogu akrediteerimine Õpetajahariduse (NCATE) nõukogu erakorralised Lapsed (CEC), Interstate õpetaja hindamiseks ja tugi Consortium (InTASC ) ja Õpetajate hindamine Systems (TESS).

Special Education Program Flyer

Õppekava K-12 Eripedagoogika Eripedagoogika kraadiõppe programmi, mis viib MSE asub Department of Elementary, kirjaoskuse ja Special Education. Selle peamine eesmärk on valmistada koostööl eripedagoogid oskavad pakkuda kvaliteetset õpet õpilastele esindavad laia ulatuse võimeid. (koolilõpetaja Bulletin) Programm pakub laia valikut võimalusi kandidaatide õppida eripedagoogika kohtuvaidlused ja õigusaktide hindamine, käitumise juhised, käitumise juhised, õpetamismeetoditest ja parimaid tavasid teenindavad puuetega inimestele ja nende peredele. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
30 tunde
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Instructional Technology on kasvav valdkond haridus, äri ja valitsuse keskkondades. Juhendavad tehnoloogia ühendab õpidisain ja kasutab tehnoloogiat kui vahendit, et saav ... [+]

Instructional Technology on kasvav valdkond haridus, äri ja valitsuse keskkondades. Juhendavad tehnoloogia ühendab õpidisain ja kasutab tehnoloogiat kui vahendit, et saavutada õpetamise eesmärke. Karjäär Instructional Technology hulka õpidisainerid, multimeedia disainerid, tehnoloogia spetsialist, ettevõtete koolitajatele ja tehnilise toe hulgas. Sellel leheküljel leiad General Program Info, samuti teavet tulevaste ja praeguste õpilaste.

Programmi üldinfo Master of Science in Instructional Technology (ITEC) eesmärk on anda kandidaatidele, kellel on teadmised ja oskused saada tehnoloogia juhid ja praktikud oma professionaalse Arenas (nt haridus, äri, valitsus, mitte mittetulunduslikke organisatsioone). Oma disaini, programm pakub laia vaatenurga valdkonnas juhendava tehnoloogia (nt ajalugu, teooria, tehnoloogia, juhtimine) veel on piisavalt paindlik, et võimaldada kandidaatidele valida ala kontsentratsioon peegeldab nende kutsealast huvi. Need valdkonnad kontsentratsioon, mis annab erikoolituse kolm tehnoloogiliselt iseloomulik väljad on: Kaugõpe, Meedia Design & Development, ja Tehniline tugi juhendmaterjalide Technologies. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
36 tunde
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles

MA

University of Central Arkansas

Master of Fine Arts Digital Filmitegemine on kolme aasta, 60 krediidi tund terminal kraadi. Lõpetamisel MFA programm, lõpetanu on täielikult kvalifitseeritud õpetada ülik ... [+]

Master of Fine Arts Digital Filmitegemine on kolme aasta, 60 krediidi tund terminal kraadi. Lõpetamisel MFA programm, lõpetanu on täielikult kvalifitseeritud õpetada ülikooli tasemel või konkureerida üha muutuvas maastik filmitööstuses. Programm rõhutab tootmise oskusi nii sarja tootmise seminarid ja doktoritöö projekt. Lisaks õpilastele on kohustatud võtma kursused kirjalikult, ajalugu ja teooria, et luua rohkem ümarad haridus. Õpilasi oodatakse registreeruda täistööajaga ja võtavad üheksa krediiti semestris. Õpilased täielik kahe aasta täistööajaga muidugi töö. Oma kolmandal aastal, õpilased kirjutada, otsesed, toota ja muuta väitekirja film (umbes 30 minutit).... [-]

Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Meie eesmärgiks on pakkuda kraadiõppurid võimaluse keskenduda uuring, praktika ja õpetamise Creative Writing on väga keskendunud kirjalikult programmi õpetatakse peamisel ... [+]

Täname teid huvi Arkansas Kirjanike MFA programm. Ole kindlasti vaadata läbi muud seosed selles kodulehel rohkem teada meie programmi. Allpool on lühike kirjeldus meie programm ja mida me loodame, et see suudab teha.

Arkansas Kirjanike MFA on kirjalikult intensiivne stuudio programm Creative Writing, mis unikaalselt valmistab ette kõrgharidusega karjääri kirjalikult pedagoogika ja kirjastamine.

Meie eesmärgiks on pakkuda kraadiõppurid võimaluse keskenduda uuring, praktika ja õpetamise Creative Writing on väga keskendunud kirjalikult programmi õpetatakse peamiselt kirjanikud kirjanikud. Kell 60 tundi, see kolmeaastane programm tagab, et lõpetajate ehitada mitme žanri taustaga populaarne distsipliini Loovkirjutamise läbi töötubade, moodustab kursusi, teemasid kursused, mitmesuguseid valikaineid, ja spetsialiseeritud õppe- ja toimetamine praktikumid. Selleks, et tagada individuaalne tähelepanu on programmis tunnistama 5 kuni 8 üliõpilased igal aastal. Kolmanda aasta programm säilitab registreerumise umbes 15 kraadiõppurid. Pärast õpetatud, mõned õpilased pakutakse juhendas magistriõppe praktikat õpetamiseks sissejuhatav bakalaureuse klasside kirjutamine; teised saavad osakondade toetust lõpetanud assistendid kirjutamine Center. Sponsorite programmid ja Torreyson Raamatukogu UCA on ka lubanud oma toetust tööd kraadiõppurid kavandatud MFA programm Creative Writing. Kõik õpilased viiakse lõpule väitekirja projekti.... [-]

Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Department of History on Kesk-Arkansase ülikool on uhke, et pakkuda range põhjalik magistriõppesse, mis on pidevalt kohal üks parimaid rahvas. Meie seminari õppekava anna ... [+]

Department of History on Kesk-Arkansase ülikool on uhke, et pakkuda range põhjalik magistriõppesse, mis on pidevalt kohal üks parimaid rahvas. Meie seminari õppekava annab kohtades laiendamiseks sisu teadmisi, kehtestades historiograafia ja harjutamiseks uurimismeetodeid kursuste eesmärk on toota algupäraseid teadusuuringuid.

Oleme uhked koolitus õpilasi teadlased ja õpetajad kõikidel tasanditel hariduse ja karjääri väljaspool ülikooli. Meie õpilased on immatrikuleeritud PhD programmid nagu Chicago ülikooli ja ülikooli Arkansas, Fayetteville. Nad on käivitanud, või jätkata, täites karjääri Clinton Presidential Center, on Old State House Museum ja erinevate avaliku ja tellimuslennud koolides.... [-]

Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
30 tunde
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Magistritöö inglise programmi UCA uhke tähe õppejõud, kolm lugu lõpetamise määral ainulaadsed võimalused väljaspool klassiruumi (magistriõppe praktikat, praktikume, jne), ... [+]

Magistritöö inglise programmi UCA uhke tähe õppejõud, kolm lugu lõpetamise määral ainulaadsed võimalused väljaspool klassiruumi (magistriõppe praktikat, praktikume, jne), ja väike programm suure teaduskonna-to-õpilase suhe. Me armastame, mida me teeme ja oleme põnevil, et töötada koos kraadiõppurid.

Magistriõppe praktikat, praktikume, ja kordumatu õppimisvõimaluste: Praegu pakume kolme osakonna magistriõppe praktikat igal aastal, mis pakuvad väärtuslikke kogemusi järgmistes kohtades: abistamine tootmise luule ajakirja Slant; töötavad õppejõud teadusprojektide; hõlbustada tegevuse bakalaureuse inglise Society; ja koordineerimine College of Liberal Arts Student Research Symposium. (Graduate abilisena tulla tagasihoidlik stipend- $ 9333 makstud jooksul üheksa kuud.) Aeg-ajalt pakume edasijõudnutele võimalus õpetada oma sissejuhatavas kirjanduse kursuse. (Graduate õpilased, kes õpetavad muidugi makstakse $ 2600 eest semestris.) Koos abilisena ja õpetamise võimalusi, saame ka aidata õpilastel turvaline praktikakohti. Osakonna praktika koordinaator tööd kraadiõppurid individuaalselt luua unikaalne õppimisvõimalusi lõpetanud krediidiasutuste tuleb välja teenida töötades ühenduses. Viimane, kuid abilisena ja praktikume rikastada kraadiõppe, kraadiõppe kursuste ise võimaldab õpilastel ära vahendeid riigi. Uurimismeetodite muidugi näiteks regulaarselt tutvustab õpilastele arhiiviuuringud juures Sequoyah National Research Center Little Rock, suurim varamu indiaani Prindi kultuur maailmas. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
30 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Lõpetaja töö muusika eesmärk on anda arenenud erialast koolitust. Master of muusikahariduses programm pakub täiustatud uuring muusika õpetamise elementaarne ja gümnaasium ... [+]

Lõpetaja töö muusika eesmärk on anda arenenud erialast koolitust. Master of muusikahariduses programm pakub täiustatud uuring muusika õpetamise elementaarne ja gümnaasiumid ja erialane ettevalmistus neile, kes juba omavad esmase sertifitseerimise. Muud Master of Music kontsentratsioon annab spetsialiseerunud uuringu tulemusi, läbiviimine ja muusikateooriat. Magistriõppe praktikat on saadaval kõigis valdkondades ning antakse teenete alusel. Sest teooria, skoor 75% või parem UCA muusikateooria Sisseastumiseksamist on vaja. Jõudluse ja läbiviimisel valdkondades, esinemisproov, mille pindala õppejõud on vaja. Läbiviimiseks ja hariduse valdkondades, teibitud täitmiseks taotleja ansambel on vaja.... [-]

Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
31 - 34 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Kõik lõpetajad saavutama vähemalt arenenud kõrge taseme oskuse neli oskusi (rääkimine, kuulamine, lugemine ja kirjutamine) vastavalt kehtestatud standarditele American nõ ... [+]

Mõeldud õpilastele bakalaureuse kraadi hispaania, see programm laiendada oma teadmisi hispaania keele, kultuuri ja kirjanduse samas toob sulle kursis jooksvaid küsimusi hispaanlastest uuringud.

Kõik lõpetajad saavutama vähemalt arenenud kõrge taseme oskuse neli oskusi (rääkimine, kuulamine, lugemine ja kirjutamine) vastavalt kehtestatud standarditele American nõukogu Õpetajate võõrkeeled (ACTFL). Lõpetajad omandada kultuuridevaheline oskusi, mis aitab neid erinevaid karjäärivõimalusi, sealhulgas haridus-, äri- ja avalikus teenistuses.

Kraadiõppurid, kes on teeninud õpetaja sertifitseerimine võib ära oma kraadiõppe lisada ESL ja / või P-8 kinnitamiseks oma tunnistuse.... [-]

Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
30 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Loodud College of Education at University of Central Arkansas, MAT programm valmistab kvalifitseeritud keskel karjääri spetsialistide ja hiljuti kooli lõpetanud kõrgharid ... [+]

Loodud College of Education at University of Central Arkansas, MAT programm valmistab kvalifitseeritud keskel karjääri spetsialistide ja hiljuti kooli lõpetanud kõrghariduse olla Arkansas klassiruumis õpetajatele.

MAT koolilõpetaja Õppekava on:

Mõeldud inimestele ilma õpetamise volikirja, kuid kes on edukalt läbinud bakalaureusekraadi kraadi ning soovivad saada õpetajaks kiireloomuliseks mood. Eesmärk on aidata tulevaste õpetajate, need, millel on bakalaureusekraadi diplomi sisu ala, et saada harjutamiseks õpetajatega. 36-kontsentratsioon 39 tunni kraad programmi kahte suunda: 4-8 Lähis-Level (39 tundi) ja teisene (K-12, 4-12, ja 7-12). Alates Fall 2017 MAT programm on 3 lood: K-6, keskastme ja teisene (K-12, 4-12 ja 7-12). Kõik lood on 39-tunnise magistriõppekavade. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
36 - 39 tunde
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Master of Arts (MA) matemaatika hariduse funktsioonid matemaatika kursusi arenenud suurendada matemaatiline sisu tundmine teisese õpetajad ja valmistab kandidaadid õpetam ... [+]

[1. Sissejuhatus Master of Arts (MA) matemaatika hariduse funktsioonid matemaatika kursusi arenenud suurendada matemaatiline sisu tundmine teisese õpetajad ja valmistab kandidaadid õpetamise kogukonna kolledži või edasiste õpinguid. Programm on kavandatud nii, et õpetaja suudaks nõutud kursuste osaledes kahel järjestikusel suvel ja registreerimisega õhtuses ajal vahelduva sügisel ja kevadel semestrit või käivad täiskohaga aastas, sealhulgas nii suvel tingimustel. Sest need kandidaadid, arvestades rohkem arenenud kraadiõppe, väitekirja võimalus on ka olemas, et paljastada kandidaatide uurimismeetodeid matemaatika haridus.

[2] Program Vastuvõtutingimused Tuleb tunnistada, et MA Õppekava matemaatika haridus üks peab olema Küpsustunnistuse kraadi akrediteeritud asutus; Piisav ettevalmistus matemaatikas; Vähemalt 2,70 GPA; ja Saavutada rahuldavaid tulemusi General Test Graduate Record eksam. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
30 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Central Arkansas

Ülikooli Kesk-Arkansase pakub magistri of Science (MS) in Professional School Nõustamine. Õppetöö koosneb 48 semester tundi sealhulgas praktika ja praktika valdkonnas kog ... [+]

Programmi üldinfo Ülikooli Kesk-Arkansase pakub magistri of Science (MS) in Professional School Nõustamine. Õppetöö koosneb 48 semester tundi sealhulgas praktika ja praktika valdkonnas kogemusi. Programmi pakutakse online-formaadis, mis sisaldab peamiselt sünkroonne klassi istungid ajalt asünkroonne ja näost-näkku istungiteks UCA peamine ülikooli Conway, AR. Käesoleva programmi eesmärk on valmistada professionaalse Koolinõunikud loomisel, rakendamisel ja täpset arengulised kooli nõustamise programmid põhinevad riigile ja riiklikele standarditele. Programmi õppekava joondub American School nõuandja Association, National Mudel ning Arkansas Department of Higher Education Standards. Esmane eesmärk programm on koolitada professionaalsed Koolinõunikud juhtpositsiooni, kaastöötajate ja toetab oma kooli, kogukonna ja elukutse kooli nõustamine. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
48 tunde
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Paiknevate psühholoogia osakond ja nõustamine College of Health ja käitumisteadused, programm rõhutab professionaalne identiteet koolipsühholoogid laiemas valdkonnas psüh ... [+]

Programmi kirjeldus Missioon 60-tunnise spetsialisti tasemel NASP heakskiidetud koolipsühholoogia MS Program Kesk-Arkansase ülikool on valmistada algtaseme koolipsühholoogid kohaldada teaduslikult põhjendatud psühholoogiline ja hariduslik põhimõtteid ja tavasid kõigis dimensioonides oma erialase töö. Lõpetajad programmi oodatakse olema läbimõeldud ja pädevad spetsialistid pühendunud suurenenud mõista inimeste käitumist, pidevat erialast arengut, head tavad koolis psühholoogia, kultuuri suhtes ja mitmekesisus ning eetiliste standardite kutsepraktika nii liigendatud American Psychological Association ( APA) ja National Association of Koolipsühholoogide (NASP).

Paiknevate psühholoogia osakond ja nõustamine College of Health ja käitumisteadused, programm rõhutab professionaalne identiteet koolipsühholoogid laiemas valdkonnas psühholoogia, laius ja sügavus erialase koolituse, mis valmistab kandidaatide asjatundlikult täita erinevaid kooli psühholoogia funktsioonid ja haridust, mis väärtustab ja austab kultuurilist mitmekesisust kandidaatide hulgast, õppejõud ja teenuse saajatele.... [-]

Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
60 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Kraadiõppe programmi Pere ja Consumer Sciences viib Master of Science kraadiga. Programm on mõeldud teenima kvalifitseeritud õpilased valmistuvad Pere ja Consumer Science ... [+]

Kraadiõppe programmi Pere ja Consumer Sciences viib Master of Science kraadiga. Programm on mõeldud teenima kvalifitseeritud õpilased valmistuvad Pere ja Consumer Sciences karjääri äri, haridus, haiglad, tööstuse, valitsuse ühenduse ametite ja sisenemiseks adoctoralprograminFamily ja Consumer Sciences või seotud distsipliini.

Vastuvõtutingimused Sissepääs MS kraadi Pere ja Consumer Sciences nõuab üliõpilaselt olema bakalaureusekraadi diplomi Pere ja Consumer Sciences või sellega seotud valdkonnas ning täita sissepääs nõuded lõpetanud kooli. Lisaks sissepääsu nõuded Graduate School, rahuldav hinded üldosa Graduate Record Eksamid (GRE) tuleb esitada. KONKREETSE... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
30 - 36 tunde
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Department of Sport ja Sport Science pakub Master of Science lõputöö / mitte-väitekirja võimalus. MS kraadi eesmärk on arendada kõrge tase teadmisi ja oskusi paljudes eri ... [+]

MS Sport Teadus Department of Sport ja Sport Science pakub Master of Science lõputöö / mitte-väitekirja võimalus. MS kraadi eesmärk on arendada kõrge tase teadmisi ja oskusi paljudes erinevatest programmidest, mis on seotud distsipliini-pedagoogika, fitness, sport juhtimist. Aste on mitmeotstarbeline määral, et võib valmistada kandidaadi õpetamise või teenuse ala väljaspool hariduse valdkonnas. See aste, eriti väitekirja võimalus, võib olla ka ettevalmistus tööks doktoriõppe tasemel.

Program Vastuvõtutingimused ja säilitamisnõuded Sissepääs kraadiõppe ja sissepääs kandidatuuri Master of Science kraadiga Exercise Science on sama nagu praeguses koolilõpetaja Bulletin. Skoor aruande Graduate Record Eksamid (GRE) üldosa tuleb esitada enne vastuvõtmist. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
36 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Master of Science in Applied Computing eesmärk on anda intensiivne ettevalmistamisel nii kontseptsioone ja meetodeid, mis on seotud rakendused arvutisüsteemidele. ... [+]

Eesmärgid ja tulemused Master of Science in Applied Computing eesmärk on anda intensiivne ettevalmistamisel nii kontseptsioone ja meetodeid, mis on seotud rakendused arvutisüsteemidele. Programmi eesmärgid lõpetajad on: Peaks olema võimalik tuvastada sisukas Applied Computing probleeme ning viia läbi taotluse orienteeritud uurimistöö iseseisvalt või sees akadeemilise, äri, tööstus või muud keskkonna professionaalne, õiguslikke ja eetilisi raames; Olema võimalik kohaldada teooriaid, põhimõtteid ja kontseptsioone tehnoloogia loovalt kujundada, arendada ja kontrollida arvutuslikke lahendusi, mis integreerivad saadaval tarkvara ja riistvara süsteemid lahendada probleeme erinevate kasutusvaldkondade jaoks üksikisikud, grupid ja organisatsioonid; Kasvavad nagu küps professionaalne ja olla valmis ja võimeline võtma juhirolli arenenud teadmised infotehnoloogia ja rakendused inter- ja erinevate teadusharude valdkondades; Hoidke end kursis selles valdkonnas läbi jätkuva ja professionaalset arengut edendada enda valitud karjääris ning aidata kaasa ühiskonnas. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
34 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Master of Science (MS) programmi kohaldatakse matemaatika funktsioone matemaatika kursusi arenenud valmistada kandidaadid töötab äri või valitsusasutused või edasiste õpi ... [+]

[1. Sissejuhatus Master of Science (MS) programmi kohaldatakse matemaatika funktsioone matemaatika kursusi arenenud valmistada kandidaadid töötab äri või valitsusasutused või edasiste õpinguid. Võtetega õpetatakse neid kursusi äri, tehnika, planeerimise ja teistes valdkondades märkimisväärseid probleeme saab uurida kasutades analüütilist, statistilist ja numbrilised meetodid. Et lõpetanud kandidaadid peavad läbima kaks põhjalikku eksamid oma viimase semestri. Sest need kandidaadid, arvestades rohkem arenenud kraadiõppe, väitekirja valik on saadaval asemel põhjalik eksamid, et paljastada kandidaatide uurimismeetodeid rakendada matemaatikas.

[2] Program Vastuvõtutingimused Tuleb tunnistada, et MS Õppekava kohaldatakse matemaatika üks peab olema Küpsustunnistuse kraadi akrediteeritud asutus; Piisav ettevalmistus matemaatikas; Vähemalt 2,70 GPA; ja Saavutada rahuldavaid tulemusi General Test Graduate Record eksam. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
30 - 33 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Täpsem teadmised bioloogiliste põhimõtete ja uurimismetoodika on sageli vaja positsioone tööstuse, teadusuuringute ja haridusasutused või lubamist doktoriõppe või kutsete ... [+]

Eesmärk Täpsem teadmised bioloogiliste põhimõtete ja uurimismetoodika on sageli vaja positsioone tööstuse, teadusuuringute ja haridusasutused või lubamist doktoriõppe või kutsetegevuse programmid. Õpilased Master of Science programmi pakutakse õpetust laius bioloogia sub-erialadel ja on võimalus teostada teadusuuringuprojekti juhindub lõpetanud teaduskonna ala oma valik. Eesmärgid Master of Science programm on arendada üliõpilase iseseisva uurimistöö oskused, et tugevdada õpilase teadusliku kommunikatsiooni võimeid ja suurendada õpilase tõenäosus saada tööd bioloogiline valdkonnas või edukas sissepääsuks doktoriõppe ja professionaalsed programmid. Vastuvõtmise, õpilased peavad esitama järgmised: Taotlus Graduate School Bioloogia saadetud taotlusele Bioloogia koolilõpetaja koordinaator. Kõik taotlejad on tungivalt võtta ühendust bioloogia teaduskonna tuvastada tulevane nõunik (s). Taotlejad, kes ei ole teatanud õppejõud on ebatõenäoline, tuleb tunnistada. Hinded GRE General Test saadetakse Graduate School. Samuti aru oma skoori otse Bioloogia koolilõpetaja koordinaator. Sest õpetamise praktikaperioodil, õpilased peavad esitama järgmised: Taotlus õpetamise praktikaperioodil saadetakse Graduate School. Soovitused ja tähtajad saamise õpetamise praktikaperioodil võib leida järgmise faili. Vähemalt kaks soovituskirja saadetud Bioloogia koolilõpetaja koordinaator. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
30 - 34 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Department of Elementary, kirjaoskuse ja Special Education College of Education on uhke, et pakkuda MSE Reading programm. See NCATE / ILA akrediteeritud programm pakub ko ... [+]

Department of Elementary, kirjaoskuse ja Special Education College of Education on uhke, et pakkuda MSE Reading programm. See NCATE / ILA akrediteeritud programm pakub koolilõpetaja kandidaatidele võimalus laiendada nende piirkondade licensure ajades koolilõpetaja kraadi. Kõik lõpetanud õppejõud on pühendatud tipptasemel oma eriala ja saanud auhindu ja tunnustust juhtimine, stipendium, ja teenuse valdkondades, kus nad õpetavad.

Esmane Käesolevas programmis on: 1) valmistada lugemise spetsialistid / kirjaoskus treenerid / arenenud teadmised, strateegiad, juhtimise oskusi ja professionaalset kalduvusi, mis võimaldab neil töötada hädas lugejaid ja kirjanikke, aidata teisi klassiruumis õpetajatele erinevaid aspekte õpetamise, ja viia lugemine / kirjaoskuse programmi avalik õppeasutustega; 2) abi klassiruumis õpetajatele parandada oma lugemise / kirjaoskus juhendamine. Programmi eesmärk on täita tulemuslikkuse standardid riikliku nõukogu akrediteerimine Õpetajahariduse (NCATE / CAPE), Rahvusvahelise Kirjaoskus Assotsiatsiooni (ILA) ja International Society for Technology in Education (ISTE).... [-]

Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
30 tunde
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Master of Science kraadiga School Leadership, Management, ja Administration (SLMA) peegeldab College of Education ajalooline missioon ja pühendumine valmistada juhte P-12 ... [+]

Programmi üldinfo Master of Science kraadiga School Leadership, Management, ja Administration (SLMA) peegeldab College of Education ajalooline missioon ja pühendumine valmistada juhte P-12 kooli. Department of Leadership Studies pakub tulemustele orienteeritud, 34 krediidi tund programm hoone ja õppekava / programmi administraatorid. Õppeprogrammide on olemas inimesi, kellel on asjakohane magistrikraadi. Programm kasutab erinevaid 21. sajandi tehnoloogia, autentsed hinnanguid ning personaalset praktikakohti.

SLMA programm kasutab hübriid jaotussüsteem kombinatsiooniga tahvel, Tahvel Kaas (VoIP virtuaalne klassiruum), ja / või näost-näkku klassi koosolekud. Kandidaadid nautida otsene ja individualiseeritud kontakti oma professorid väikeste klassi seaded. SLMA naudib keskmine klassi suurus suhe 15: 1.... [-]

Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
48 tunde
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Eesmärk kraadiõppe programmi raamatukogu meedia ja infotehnoloogia on valmistada inimeste professionaalse positsioone erinevaid andmeid ja haridusasutustes. Raamatukogu m ... [+]

Tere tulemast Masters of Library Meedia ja infotehnoloogia programm UCA. Raamatukogu meedia ja infotehnoloogia programm on riiklikult tunnustatud American Association of School Raamatukoguhoidjate näitliku School Library programm meile 99% PRAXIS II sisu liigu määr School Library Meedia on libm programm on üks suurimaid kraadiõppe programmid School Raamatukoguhoidjate seisundis Arkansas.

Programmi üldinfo Eesmärk kraadiõppe programmi raamatukogu meedia ja infotehnoloogia on valmistada inimeste professionaalse positsioone erinevaid andmeid ja haridusasutustes. Raamatukogu meedia ja infotehnoloogia programm, mis asuvad Department of Leadership Studies on mõeldud inimestele, kes võivad olla (1) planeerimine karjääri kooliraamatukogu meedia keskustes elementaarne, keskmine ja sekundaarne linnaosa tasanditel ja piirkondlike haridusasutuste ühistud või (2) planeerimise karjääri laste ja noorte raamatukoguhoidjad avalikult, kolledži ja eriline infokeskused. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
36 tunde
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

College Student Töötajad Teenused ja Administration (CSPA) programm pakub erialane ettevalmistus õpilased otsivad üliõpilane teenused positsioon kahe aasta ja nelja-aasta ... [+]

College Student Töötajad Teenused ja Administration (CSPA) programm pakub erialane ettevalmistus õpilased otsivad üliõpilane teenused positsioon kahe aasta ja nelja-aastase Tallinna Tehnikakõrgkool institutsioonid. Programm on interdistsiplinaarne valmistada üliõpilane teenused administraatoreid erinevates valdkondades vastutuse, sealhulgas ülikooli kliima ja mitmekesisust, rahanduse, eelarve, anda kirjalikult, hindamise, juhtimise ja õigusliku / eetilisi küsimusi.

Kooskõlas standardid ja tõekspidamised märkis ACPA: College Student Õpetajad International, NASPA: Student Affairs Administraatorid kõrg- ja nõukogu Edendamise standardid (CAS), UCA on õpingud pakub võimalusi kogeda põnev suhet teooria ja praktikas. Õpilasi oodatakse täitma intellektuaalse väljakutseid kursuste, praktikat ja professionaalse kaasamise, osalemise ajal õpikogemuste juhtiv mõistmiseks tudeng areng, kollegiaalne subkultuurid, organisatsiooni dünaamika ja iseloomu kõrgharidust.... [-]

Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of Central Arkansas

Psühhiaatrilise Nõustamine programm on mõeldud nii, et see võib olla terminal kraadi või alusena potentsiaalsetele doktorantidele. Paljud lõpetajate see programm luua era ... [+]

Programmi kirjeldus Psühhiaatrilise Nõustamine programm on mõeldud nii, et see võib olla terminal kraadi või alusena potentsiaalsetele doktorantidele. Paljud lõpetajate see programm luua erapraksiseid või töötada erinevate vaimse tervise keskused, ühenduse ametite ja haiglad. Programm koosneb kuuekümne (60) semester tundi muidugi töö, sealhulgas ühe semestri internatuuri. Lõpetajad võivad muutuda Litsentseeritud professionaalsed nõustajad läbi Arkansas eksamikomisjon nõustamises.

Student Õppija tulemused Lõpetajad programm on teadmised erinevatest nõustamise teooriad ja terapeutilised tehnikad ja suutma tõendada, kas neid kasutatakse erinevate populatsioonide. Lõpetajad programm on saanud piisavalt teadmisi eetiline ja kutsestandardid hooldus tõhusalt tegeleda terapeutilise suhte jooksul nõustamine seade. Lõpetajad programm on saanud piisava väljaõppe, mis võimaldab neil saada tegevusluba professionaalsed nõustajad seisundis Arkansas. Lõpetajad programm on edukalt siseneda vaimse tervise elukutse. ... [-]
Ameerika Ühendriigid Conway
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
60 tunde
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Go Here. Go Anywhere.

Central Arkansas