Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Lerneri erinevusse.

100 aastat on Alfred Lerneri ärikool

Võimalus on integreeritud kõike, mida me teeme. Meie pühendumus on pakkuda Teile väga isikupärast klassiruumi, õppekava, rakendusuuringute, mentorluse, varjupaiga, praktika ja erialaste kogemuste kombinatsiooni, mis seab teile väljakutse leida, mida kõige inspireerivad ja täidavad

111678_Keystone_profile2.jpg

Miks Lerner

Õppimise valimine on üks teie elu suurimaid otsuseid. Kui soovite õppida, on sama tähtis.

Lerneril on võimalik ära kasutada võimalusi õppida, uuendada, uurida ja kogemusi saada ühes riigi kõige tähtsamates ärikeskustes. Võimalus on integreeritud kõike, mida me teeme.

On kümneid põhjuseid, miks valida oma äri kraadi jaoks Lerneri kolledž, kuid meie õpilased nõustuvad, et need viis asja otsustasid otsustavalt valida Lerneri:

1. Unikaalsed võimalused

Meie kogemusõppekeskustes on praktilisi õpikogemusi rohkesti, tippfirmade praktikakohtade ajal ja kui õpilased haldavad $ 2 miljoni sinise härja investeerimisfondi. Ja seal on rohkem kui 100 õpinguid välismaal kursused undergrads ja grads.

2. Meie maine

UD ja Lerneri kolledž on akrediteeritud Kesk-Ameerika kõrghariduse komisjoni poolt. Enamik Lerneri äri- ja raamatupidamisprogramme on akrediteeritud ka AACSB Internationali poolt.

3. Teostatud teaduskond

Lerneri teaduskond hoolitseb iga õpilase edu eest. Samuti on nad keskendunud oma valdkonna jaoks olulistele stipendiumitele ja teadusuuringutele ning ettevõtlusharidusele.

4. Ühendused

Te teete karjääri- ja võrgustikuühendusi edukate ärijuhtidega Lerneri 30 000-ndas tugevas vilistlaste võrgustikus ning osaledes praktikavõistlustel, üliõpilasklubides ja tööintervjuul tippfirmadega.

5. Asukoht

Rohkem kui 1 miljon ettevõtet, sealhulgas üle 50% kõigist USAs kaubeldavatest USA äriühingutest ja 64% Fortune 500-st, valivad oma seadusliku kodu Delaware'iks. Delaware'i kohtusüsteem seab pretsedendid kogu USA juhtimises

Kogemuslik õpe

Paljud ärikoolid tunnistavad intellektuaalselt, emotsionaalselt ja professionaalselt - nii klassiruumis kui ka väljaspool seda - arendamise tähtsust, kuid vähesed sobivad Lerneriga praktika, uurimistöö, teenuste õppimise ja muude kogemusõppevõimaluste jaoks.

Ärivõistlused

Lerneri õpilased on harjunud ületama ootusi, alates 2013. aastal PricewaterhouseCoopers'i (PwC) väljakutse võitmisest kuni Philadelphia piirkonna sertifitseeritud finantsanalüütiku instituudi teadusuuringute väljakutse võitmiseni. Hatchi käivitamise rahastamise võistlus ja Carol A. Ammoni konkurss.

Konverentsid

Kuna te teenite äri kraadi, siis loote ka Lerneri korraldatud konverentside, loengute ja seminaride kaudu võrgustiku ja saate perspektiivi. Sõnavõtjate hulka kuuluvad tuntud presidendid ja sageli tsiteeritud teadlased.111679_Keystone_profile1.jpg

Karjääri ettevalmistamine

Lerneri karjääriteenuste keskuse töötajad ja teenused aitavad teil planeerida tulevikku praktika- ja mentorlusprogrammidega bakalaureuse- ja kraadiõppuritele. Unikaalsed võimalused, nagu näiteks Global Enterprise Technology keelekümbluspraktika ja Graduate Internship Program, seavad Lerneri peale.

Välismaal õppima

Delaware'i ülikool õpib välismaal programmi on esikümnesse rahvas. Lerneri kolledži üliõpilased saavad kasu globaalsest vaatenurgast, kas nad osalevad bakalaureuseõppe programmis, ühe nädala lõpuõppes välismaal või rahvusvahelises praktikas.

Teadusuuringud

Tutvuge õppejõude mentoritena ja nõustajatena ning tehke nendega koostööd mõnes kõige uuenduslikumas ärivaldkonnas. Lerneri uurimiskeskused hõlmavad: rakenduskeskuse keskust

Nõustamine

Lerneri bakalaureuseõppe büroo nõustamine ja kraadiõppe nõustajad MBA ja MS, MS ja Ph.D. õpilased aitavad teil uurida palju võimalusi oma haridus- ja karjäärivõimaluste maksimaalseks kasutamiseks.

Üliõpilasorganisatsioonid

Valige hulgast organisatsioonidest, mis edendavad professionaalset arengut ja loovad teie võrku. Organisatsioonide hulka kuuluvad: Hospitality Club, Financial Management Association, Vähemusettevõtete Üliõpilaste Ühing, Riiklik Musta Raamatupidajate Assotsiatsioon (NABA), Naised ettevõtetes, Blue Hen Investment Club, MBA Student Association ja teised.

Rajatised

Olgu tegemist riskifondide strateegiate simuleerimisega või suurte hotelli konverentside personaliga, viib Lerner teid kaasaegseimate rajatiste keskmesse.

Mitmekesisus, võrdsus ja kaasatus

Lerner on pühendunud ühenduste loomisele ja dialoogide edendamisele, mis toetavad mitmekesisust ja võrdsust.

UD haridusülesanne on pakkuda õppimiskogemusi, mis valmistavad meie õpilasi elama üha mitmekesisemas ja globaalsemas maailmas.

Lerneris tervitame võimalust mõista ja mõista nii jagatud ja ainulaadset tausta kui ka andeid, mida me kõik pakume - õpilased, töötajad, õppejõud ja kogukond. Meie eesmärk on edendada mitmekesisust ja kaasatust kõigis Lerneri elu aspektides. Me liitume oma jõupingutustega, et mitmekesistada algatusi.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Raamatupidamispraktika kapten (MAP) on mõeldud üliõpilastele, kes ei ole üliõpilaste jaoks olulised raamatupidamises, kuid nüüd soovivad nad jätkata raamatupidamise erial ... [+]

Valmistage ette arvestuslik karjäär raamatupidamises.

Raamatupidamispraktika kapten (MAP) on mõeldud üliõpilastele, kes ei ole üliõpilaste jaoks olulised raamatupidamises, kuid nüüd soovivad nad jätkata raamatupidamise erialast praktikat kraadiõppe kaudu ja valmistuda istuma ühtse CPA eksami jaoks. Võite leida, et see programm on kasulik ka siis, kui teil on raamatupidamises akadeemiline ettevalmistus ja soovite oma raamatupidamisalaseid teadmisi uuendada või suurendada.

Programmi nõudedEeltingimused

Võib-olla olete oma bakalaureuseõppe ajal mis tahes alal õppinud. Kuid MAP programm nõuab, et õpilased oleksid enne kursuste alustamist võtnud ACCT 207 sissejuhatuse finantsarvestusse ja ACCT 208 sissejuhatust juhtimisarvestusse (või nende ekvivalentidesse). Kui teil ei ole bakalaureuseõppe äri kraadi, võib teil olla kohustus täita mitu täiendavat kursust, et rahuldada AACSB üldisi oskusi, äri- ja juhtimisalaseid teadmisi. See määratakse kindlaks teie eelnevate kursuste alusel ja seda ei pea enne MAP-programmi käivitamist lõpule viima.... [-]

Ameerika Ühendriigid Newark
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1.5 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Külalislahkustöötajana töötava spetsialistina tunnistate vajadust täiustada oma analüütilisi oskusi ja saada laiemat strateegilist vaadet, et olete valmis suurema juhtimi ... [+]

Hakka külalislahkuse tööstuse julgeks liidriks.

Külalislahkustöötajana töötava spetsialistina tunnistate vajadust täiustada oma analüütilisi oskusi ja saada laiemat strateegilist vaadet, et olete valmis suurema juhtimisülesande täitmiseks.

Külalislahkuse tööstuse loodud kaubamärgid otsivad rohkem turuosa, samas kui uued kaubamärgid püüavad tuvastada ja nõuda nišiturgusid. Meie intensiivne programm aitab ennustada tulevasi muutusi ja juhtida enesekindlalt.

Külalislahkuse juhtimise MS on saadaval väitekirja või mitte-doktoritöö programmi raames. 1-aastase mitte-väitekirja valik on ideaalne, kui te juba töötate külalislahkusega - operatiivjuhtimise oskused, mida saate, on kohe teie karjääri jaoks rakendatavad. 2-aastase väitekirja valik valmistab teid ette akadeemiliseks karjääriks - selle keskendumine teadusuuringutele muudab selle täiuslikuks Ph.D. programmi.... [-]

Ameerika Ühendriigid Newark
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Edendage oma tehnilisi ja inimesi puudutavaid oskusi infosüsteemide ja tehnoloogia haldamise valdkonnas. Teie kraad valmistab teid ette väärtuslikuks töötajaks, kes suuda ... [+]

Master-tehnoloogia ja inimeste juhtimine.

Edendage oma tehnilisi ja inimesi puudutavaid oskusi infosüsteemide ja tehnoloogia haldamise valdkonnas. Teie kraad valmistab teid ette väärtuslikuks töötajaks, kes suudab juhtida muutusi ja innovatsiooni igas tööstusharus - teie meeskond ja teie tööandja toetuvad oma oskustele, et mõista tehnoloogiat ja juhtida inimesi hästi.

Programmi esiletõstmised

MS infosüsteemides ja tehnoloogia juhtimise programmis rõhutab kommunikatsioonioskusi - paljastades teid tööstusharu esitlustele ja vaidlustades oma võime sünteesida ideid grupitöö ja kirjalike aruannete kaudu. Teie ja kaaskodanikud ja -professionaalid lisavad oma kogemusi juhtimises ja äritegevuses ning valmistuvad oma organisatsiooni kõrgematele tehnoloogilistele rollidele liikuma. Kraad propageerib ka neid, kellel on kindlaid oskusi ja kogemusi tehnilises valdkonnas, kes soovivad liikuda laiematesse juhtimisülesannetesse.... [-]

Ameerika Ühendriigid Newark
Veebruar 2020
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Lerner College tunnistab, et finantsjuhtimine on nii varahalduse kui ka varade loomise võtmeks igas tööstusharus. Finantsteaduste magistrikraad hõlmab nii finantsotsuste ... [+]

Valmistuge turu rahaliste vajaduste rahuldamiseks.

Lerner College tunnistab, et finantsjuhtimine on nii varahalduse kui ka varade loomise võtmeks igas tööstusharus. Finantsteaduste magistrikraad hõlmab nii finantsotsuste tegemise kvantitatiivseid kui ka kvalitatiivseid aspekte, sealhulgas riskijuhtimist, kapitali eelarvestamist, investeeringuid, rahastamist ja üldjuhtimist. Olge valmis vastama kasvavale nõudlusele põhimõtteliste finantsekspertide järele, kes on võimelised praktiliseks ja praktiliseks probleemide lahendamiseks.

Programmi esiletõstmised

Lerneri MS finantsõppekavas põhineb finants- ja empiirilistel meetoditel, mida kasutavad professionaalsed ettevõtted, kes tegelevad ettevõtte rahanduse, finantskindlustuse hindamise, finantsmudeli, portfellihalduse, finantsteenuste juhtimise, finantsriskide juhtimise ja korporatiivjuhtimisega. Programmis uuritakse parimaid tavasid ja häid tavasid:... [-]

Ameerika Ühendriigid Newark
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Delaware, Alfred Lerner College of Business & Economics

Laiendage oma haridust ja edendage oma õpinguid kõigis peamistes raamatupidamisvaldkondades - finants-, juhtimis-, infosüsteemid, auditeerimine ja maksustamine, samuti ra ... [+]

Plii rohkem. Aidake rohkem kaasa. Teeni rohkem.

Laiendage oma haridust ja edendage oma õpinguid kõigis peamistes raamatupidamisvaldkondades - finants-, juhtimis-, infosüsteemid, auditeerimine ja maksustamine, samuti rahastamisvaldkondade ja kvantitatiivsete meetodite toetamine.

Valmistuge juhtrolliks raamatupidamisalases karjääris, näiteks avalik raamatupidamine, infosüsteemide nõustamine, tööstus, rahandus või valitsus. Või valmistuge edasiseks uurimiseks Ph.D. programmi, mis viib karjääri akadeemilises keskkonnas.

Programmi esiletõstmisedKontsentratsiooni valikud

Valige kontsentratsioonide hulgast analüüsi-, juhtimis-, finantsjuhtimis- või juhtimisinfosüsteemid või ehitage oma põhjalik uuring valikainete kursusi ühendades.... [-]

Ameerika Ühendriigid Newark
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2.5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Lerner MBA

Student testimonials - Naomi Wakaiga

Student testimonials - Alex Brooks

Student testimonials - Olga Archinova

Webinar

Address
19716 Newark, Delaware, Ameerika Ühendriigid