University of Georgia - College of Engineering

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Pühendunud uue inseneride põlvkonnale

Discovery Innovatsiooni õppimine

Mõistes, et 21. sajandi insenerid vajavad rohkem kui tehnilisi teadmisi, anname õpilastele arusaamise oma töö sotsiaalsest ja majanduslikust mõjust, võimest oma ideid mitmesugustele inimestele edasi anda, võimet meeskondades tõhusalt töötada ja oskused juhtida ühiskonna suurte väljakutsete lahendamisel. Meie õpilased on kastetud praktilise õppe kaudu disainipõhise klassiruumi ja valdkonna kogemuste, bakalaureuse- ja magistriõppe, välismaal õppimise, praktikate ja praktikate kaudu. UGA tehnikakolledž pakub kaheksa bakalaureuse- ja seitsmest kraadiõppekava. Pakume ka erinevaid kahekordseid kraadi ja kombineeritud bakalaureuse- ja magistrikraate.

 • 2 200 üliõpilast
 • 94% lõpetajatest leidis tööd kuue kuu jooksul pärast lõpetamist
 • 8 teaduskonna liiget on võitnud riikliku teadusfondi CAREER auhindu
 • $ 60K BS-kraadiga lõpetajate keskmine palgapalk117976_ENGR.jpg

Visioon

Esmaklassiline inseneriprogramm terviklikus maa-stipendiumide ülikoolis

Gruusia Ülikooli Inseneride Kolledžist saab 21. sajandi inseneriprogrammide tunnustatud juhi, mis integreerib teadus-, teenindus- ja õpetamisülesanded, keskendudes järjepidevalt lahendustele, mis muudavad inimeste elu positiivselt.

Missioon

Gruusia Ülikooli Inseneride Kolledž on nägemuslike teadlaste, haridustöötajate ja õppijate kogukond, kes on integreeritud maa-toetuste vabade kunstide ülikooli. Meie peamised prioriteedid on:

 • Loo elav keskkond õppimiseks, avastamiseks ja innovatsiooniks, mis tugineb meeskonnatööle, juhtimisele ja tõhusale suhtlemisele.
 • Muutke inseneride mõju ümber 21. sajandile, innustades õpilasi oma potentsiaali täielikult kasutama,
 • Luua läbimurdeid tipptasemel hariduse ja teadusuuringute valdkonnas ning
 • Jätkata julgeid ja ühiseid uuringuid, et teha kindlaks ja lahendada meie aja väljakutsed.

Neid jõupingutusi motiveerib meie otsus aidata kaasa eesmärgipärasele ja ümardatud panusele, et aidata kaasa võimekama, vastutustundlikuma ja vastupidavama globaalse ühiskonna loomisele.118040_117978_ENSY.jpg

Õppimise, avastamise ja innovatsiooni kogukonnad

Meie kolledž väärtustab õppimise, avastamise ja innovatsiooni kogukondade loomist.

Need kogukonnad põhinevad järgmistel põhiväärtustel ja põhielementidel:

Põhiväärtused

 • Koostöö
 • Teadmised ja teadmised
 • Kättesaadavus, mitmekesisus ja kaasatus
 • Agility, kohanemisvõime ja elastsus
 • Ausus, läbipaistvus, eetika

Põhialused

 • Kultuur
 • Inimesed
 • Infrastruktuur
 • Süsteemid ja protsessid

Kolleegiumi missioon, visioon, põhiväärtused ja põhielemendid võeti vastu dekanaadi poolt, lähtudes strateegilise planeerimise töörühma panusest 2017. aasta kevadel.

Innovatsioon juhendamisel

Double Dawgs

Double Dawgsi programm annab ambitsioonikad ja motiveeritud õpilased konkurentsieelise tänapäeva teadmistepõhises majanduses, teenides nii bakalaureusekraadi kui ka magistrikraadi viie aasta jooksul või vähem.

Kogemuslik õpe

Kogemuslik õppimine annab õpilastele praktilisi võimalusi ühendada oma akadeemilised sihtasutused maailmaga väljaspool klassiruumi, loominguliste püüdluste, välismaal õppimise ja koolide, praktika- ja juhtimisvõimaluste, õppejõudude juhendamise ja teenindusõppe kaudu.

Insenerihariduse transformatsiooni instituut

Insenerihariduse ümberkujundamise instituut teenib insenerihariduse stipendiumi, uurimistöö ja innovatsiooni kultuuri kõigis haldusüksustes ja 15 kraadi programmides Gruusia Ülikooli inseneriteaduskonnas.117981_CMB.jpg

Innovatsioon teadusuuringutes

UGA Engineering Research

Meie aja suurte väljakutsete lahenduste leidmine. See on meie kohustus. Lisateave põhjaliku uuringu kohta, mida meie maailma juhtiv õppejõud meie laboratooriumides ja uurimisasutustes juhib ja uurib.

Innovatsiooni avastus

Meie innovatsiooni ja avastamise väljakutse klastrite raamistik edendab interdistsiplinaarset uurimistööd, haridust ja teenust, tõhustades Gruusia ülikooli tugevaid külgi kui top-20, vabakunsti, maa-toetuse institutsiooni. Meie uuringud ulatuvad traditsiooniliste akadeemiliste piiride vahele.

Asukohad

Ateena

Address
597 DW Brooks Drive
30602 Ateena, Gruusia, Ameerika Ühendriigid