University of Miami Rosenstiel School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Alandlikest algustest 1940. aastatel on Rosenstieli mere- ja atmosfääriteaduste kool kasvanud üheks maailma juhtivaks akadeemiliseks okeanograafia- ja atmosfääriuuringute institutsiooniks. Kooli põhi- ja rakendusuuringute huvid hõlmavad praktiliselt kõiki merendusega seotud teadusi.

Rosenstieli kooli peamine ülikoolilinnak asub Virginia Key'is Fla, mis on osa spetsiaalselt määratud 65 aakri suurusest mereuuringute ja -hariduse pargist, mis sisaldab kahte NOAA laborit ja spetsiaalset mere- ja teadustehnoloogia keskkooli. Rosenstieli koolis tegutseb ka Miami-Dade'i maakonna 78-aakri kõrgune satelliitside vastuvõtu- ja analüüsikeskus.two free divers mid-huntAmy Humphries / Unsplash

Meie missioon

Meie missiooniks on süvendada meie kollektiivseid teadmisi meie planeedi kohta tipptasemel teadusuuringute abil ookeanide, atmosfääri, geoloogia, elustiku ja inimliku mõõtme kohta, koolitades samal ajal järgmise teadlaste põlvkonda. Edastame omandatud teadmised oma õpilastele, riiklikule ja rahvusvahelisele teadlaskonnale ning poliitikakujundajatele ja avalikkusele.

RSMASi rajatised

Rosenstieli mere- ja atmosfääriteaduste kool (RSMAS) asub ülikoolilinnas Virginia Key, mis on 65-aakri, 17-korruseline ja 413 223 ruutkilomeetrise mereuuringute kompleks.

Rosenstieli koolis on ka 78-aakri, 8-korruseline ja 11 016 brutopindala arenenud satelliitside vastuvõtu- ja analüüsikeskus Miami-Dade'i maakonnas, tuntud kui Richmondi ülikoolilinnak.

Meie missioon:

Pakkuda kliendikeskselt, tõhusalt ja tõhusalt kõigi rajatiste, ülikooli infrastruktuuri, energiasüsteemide ja keskkonnakaitse toimimise ja hoolduse tipptaset.

Asukohad

Miami

Address
Rickenbacker Causeway,4600
33149 Miami, Florida, Ameerika Ühendriigid