University of Miami: School of Architecture

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

120587_murphy2.jpg

Meist

U-SoA teaduskonna sisemine filosoofia on ehitada parem maailm. Seda väljendab disainiprogramm, mis on ideaalne ja pragmaatiline, akadeemiline ja praktiline, teoreetiline ja tegelik. U-SoA koolitab nägemispraktikuid, kes teostavad arhitektuuri kodaniku- ja ehitusteaduse kombinatsioonina.

Arhitektuurikooli missioon on:

 • Valmistada õpilasi ette professionaalseks juhtimiseks ja elukestvaks õppeks arhitektuuris, urbanismis ja sellega seotud valdkondades.
 • Teadmiste ja tehnoloogia edendamine teaduse ja loomingulise praktika abil.
 • Teadmiste ja tehnoloogia kasutuselevõtt professionaalse kaasamise, reaalsete rakenduste ja kogukonnateenuste kaudu.
 • Edendada keskkonnaalase vastutuse, sotsiaalse võrdsuse ja majandusliku jätkusuutlikkuse eesmärke.

120205_Picture1.png

Arhitektuurikooli strateegiline suund on:

Saada probleemipõhise õppe ja projektipõhise uurimistööga poolkerakujuliseks liidriks, aidates samal ajal lahendada linnakeskkonna probleeme kohalikul ja ülemaailmsel tasandil.

Lähiajalugu

Kool on viimase 5 aasta jooksul läbinud dünaamilise ülemineku, ümberkujundamise ja laienemise. Regulaarset õppejõude suurendati 20 protsendi võrra rahvusvaheliste kõrgetasemeliste kohtumistega, samas kui hoonete täienduste hulka kuulus ka BE

Hiljutised investeeringud teaduskondadesse ja infrastruktuuri suurendasid pingutusi kogemusliku koostöö õppimisel ja tekkiva digitaaltehnoloogia kasutamisel projekteerimisel, valmistamisel ja ehitamisel. Üheskoos suurendavad ja suurendavad kooli olulisust ja tõhusust 21. sajandil linna ees seisvate väljakutsetega toimetulemisel, eriti Lõuna-Floridas - kliimamuutuste mõjude nullpunkt. Need väljakutsed on kooliringkondi ühendanud ühise eesmärgi ümber: ehitada teadmisi ja interdistsiplinaarseid ressursse, mobiliseerides samal ajal ka poolkerapartnerlust linnade vastupidavuse suurendamisel.

Teadusplatvormid / laborid ja keskused hõlmavad järgmist:

 • Linna- ja ühiskondliku disaini keskus (CUCD)
 • Lu_Lab: koostöövõimeliste ja mitmekesiste meeskondade kaasamine, et uurida tulevasi disainistsenaariume, mis on kinnistunud kultuurilisse, majanduslikku, sotsiaalsesse ja ökoloogilisse urbanismi.
 • RAD Lab: pakub kätt suhtlemiseks areneva tehnoloogiaga, aidates tudengitel stuudiolaadses keskkonnas luua ja katsetada töötavaid prototüüpe, mis integreerivad infotehnoloogia ehitatud keskkonnaga
 • Valmistamislabor
 • AR / VR Lab
 • Zenciti uurimisüksus (keskendub arukate linnade uuringutele)
 • Projekteerimis - ja ehitamisprogramm (asub Belgias120588_dean1.jpg

Ühenduse teavitamine

Ühenduse teavitamine on U-SoA õppekava nurgakivi.

2015. aastal algatas Dean el-Khoury kogukonnale pühendatud U-Serve'i, teenistuspäeva.

Oma esimesel aastal osales 200 Little Havana projektis, mis võimaldas Miami linnal koostada oma hoonete põhjalik loetelu.

Teisel aastal tegi U-Serve partneriks sõprade sõpradega "roheliseks" 10 miili ruumi metroraili all.

2015. aasta aprillis sai kool John S. ja James L. Knight Foundationilt olulise toetuse, et aidata tuua Miami kolmandatesse kohtadesse.

120577_3rd.place.project.color-1240x550.jpg

Akrediteerimine

Ameerika Ühendriikides vajavad enamik registreerimisnõukogudelt akrediteeritud kutsekraadiprogrammi, mis on litsentsimise eeltingimus. Riiklik arhitektuuri akrediteerimisnõukogu (NAAB), kes on ainus asutus, mis on volitatud akrediteerima Ameerika Ühendriikide piirkondliku akrediteeringuga institutsioonide pakutavaid kutsekraadiprogramme, tunnustab kolme liiki kraadi: arhitektuuri bakalaureuse, arhitektuuri kaptenit ja doktorit Arhitektuur. Programmile võib anda kaheksa-aastase, kolmeaastase või kaheaastase akrediteerimisaja, sõltuvalt selle vastavusest kehtestatud haridusstandarditele.

Arhitektuuri magistriõppe programmid võivad sisseastumiseks vajada eelprofessionaalset bakalaureuse kraadi arhitektuuris. Kuid kutsealane kraad ei ole iseenesest akrediteeritud kraad.

Miami Ülikooli Arhitektuurikool pakub järgmisi NAAB-akrediteeritud kraadiõppe programme:

 • B.Arch. (171 bakalaureuse kraadi)
 • M.Achch I (3-aastane rada - 105 kraadiõppurit)
 • M.Arch II (2-aastane rada - 60 kraadiõpet)

Järgmine kõigi programmide akrediteerimiskülastus: 2025-2026.

Asukohad

Miami

Address
1223 Dickinson Drive
Coral Gables

33146 Miami, Florida, Ameerika Ühendriigid

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega