University of New Haven

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Edukus algab siit

Meie kolledžites ja koolides asuvad õpilased ümberkujundavasse, karjääri keskendusesse suunatud haridusse kogu vabade kunstide ja teaduste, kaunite kunstide, äri, inseneriteaduse, tervishoiu, avaliku julgeoleku ja avaliku teenuse valdkonnas. Pakume rohkem kui 100 akadeemilist programmi, mis kõik põhinevad pikaajalisel pühendumisel koostööle, interdistsiplinaarsele, projektipõhisele õppimisele.

112670_3.jpg

Siin on õppimise kogemus nii isiklik kui ka pragmaatiline, juhindudes eristatavast teaduskonnast, kes hoolitseb sügavalt üksikute üliõpilaste edukuse eest. Nende juhtide juhid pakuvad õppejõududele inspiratsiooni ja tunnustust, mida õpilased vajavad oma potentsiaali täitmiseks ja edu saavutamiseks.

Me nimetame seda meie õpilaste esimeseks filosoofiaks

  • Teaduskonna ekspertiisi ja pühendumust

Õppuge professoritest, kes on pühendunud teie isikliku kasvu ja professionaalse arengu edendamisele. See kindel pühendumus on suunanud iga õpilase isiklikku ja professionaalset edu peaaegu sajandiks.

  • Põhiharidus

Tõestatud, sihikindel haridus, mis professionaalselt keskendunud õppekursuste kaudu annab üliõpilastele kriitilised oskused, teadmised ja kogemused, mis on olulise karjääri ja produktiivse elu jaoks olulised.

  • Interdistsiplinaarne õppekava

Õppekava, mis julgustab interdistsiplinaarseid uuringuid, õpib üliõpilasi, kes õpivad ülemaailmses ühiskonnas, tagades, et olete hästi valmis maailma mõistma ja liikuma.

112671_2.jpg

  • Piiramatu akadeemiline ja kaasõppe võimalus

Lai valik õppimisvõimalusi meie kolledžites ja koolides, väljaspool klassiruume ja kogukonnas võimaldab teil jätkata oma kirge - või avastada uus.

  • Vibrant Campus Community

Põnev, elav ülikoolilinnak Kogukond - see on õige suurus - piisavalt väike, et tunda end isiklikku ja juhitavana, kuid piisavalt suur, et pakkuda õpilastele hulgaliselt akadeemilisi, elamu-, spordi- ja juhtimisvõimalusi.

  • Juhid ja saavutused

Tugev kraadiõppe edukus, mida toetab rohkem kui 57 000 aktiivse vilistlaste võrgustik kõigis tööstusharudes. Üle 91 protsendi lõpetanutest on tööle võetud või lõpetanud ülikooli kraadi ühe aasta vältel ja 96 protsenti õpivad oma valdkondades kuue aasta jooksul pärast kooli lõpetamist.

112672_6.jpg

Missiooni kirjeldus

University of New Haven on üliõpilaskeskne terviklik ülikool, kus rõhutatakse tipptasemel vabade kunstide ja kutseharidust. Meie missiooniks on valmistada oma õpilasi ette eesmärgipäraseks ja täiuslikuks eluks globaalses ühiskonnas, pakkudes kõrgekvaliteedilist haridust kogemuslikul, koostööl ja avastusel põhineval õppimisel.

112669_1.jpg

Asukohad

300

Address
300 BOSTON POST RD
WEST HAVEN

300, Connecticut, Ameerika Ühendriigid

Akrediteeringud

AACSB Accredited