Loe ametlikku kirjeldust

AACSB Accredited

Kooli ajalugu ja asukoht

Asutatud 1920. aastal Yale'i ülikoolilinnas, University of New Haven ülikool on New Englandi lõunarannikul asuv eraülikool. Ülikool on elav ja mitmekesine, enam kui 7000 õpilast on pärit 50 riigist Ameerika Ühendriikides ja ligi 50 riigis üle maailma, rahvusvaheliste üliõpilaste osakaal on 12%. 80-aakri peamine ülikoolilinnak asub New Haveni, Connecticuti tehnoloogia- ja kultuurikeskuse lähedal, vaid poolteist tundi autosõidu kaugusel New Yorgist ja kaks ja pool tundi Bostonist. 1638. aastal ehitatud New Havenil on pikk ajalugu ja rikkalik kultuuripärand, mida tuntakse „värava New Englandi“.

Edukalt sõidud siit

Meie institutsioonid pakuvad vabade kunstide, teaduse, kunsti, äri, inseneriteaduse, tervishoiu, avaliku ohutuse ja avalikke teenuseid, et pakkuda üliõpilastele karjäärile orienteeritud ja transformatiivseid haridusteenuseid. Meil on üle 100 akadeemilise programmi, millest kõik lähtuvad koostööst, interdistsiplinaarsest ja projektipõhisest õppest.

Siin on õppimine isiklik ja praktiline kogemus, mida juhivad suurepärased õpetajad, kes juhivad iga õpilast edukalt. Õpetajate meeskond on oma valdkonna liider, andes õpilastele inspiratsiooni ja tunnustust, et aidata neil oma potentsiaali avastada ja edukaks teha oma valitud valdkonnas.

Me nimetame seda "üliõpilaste esimese" kontseptsiooniks

 • Õpetaja erialased teadmised ja pühendumus

Õppige õppejõududest, kes on pühendunud isikliku kasvu ja karjääri edendamisele. Ligi sajandi jooksul on see suund läbi teinud, et koolid on juhtinud lugematuid õpilasi oma isiklikus elus ja töökohal.

 • Põhiharidus

Tõestatud, sihipärane haridus, mis annab õpilastele põhioskused, teadmised ja kogemused, mis on vajalikud nende tulevase karjääri ja elu muutmiseks.

 • Interdistsiplinaarne kursus

Seda tüüpi kursuse eesmärk on julgustada interdistsiplinaarset uurimist ja anda õpilastele võimalus rahvusvahelises kogukonnas õnnestuda, tagades, et nad on täielikult valmis mõistma ja liikuma kogu maailmas.

 • Suur hulk akadeemilisi ja ühistegevusi

On olemas mitmeid õpivõimalusi, mis on saadaval nii kogukonnas kui ka väljaspool seda, nii et saate vabastada oma kire või leida uusi huvisid.

 • Elav ülikoolilinnak

Tihe, elav ülikoolilinnak, mis on keskmise suurusega, väike, kergesti hallatav ja piisavalt suur, et pakkuda õpilastele erinevaid õppe- ja majutusvõimalusi, samuti osaleda spordi- ja juhtimisvõimaluste arendamises. Võimalus.

 • Leader ja achiever

Erinevates tööstusharudes on rohkem kui 57 000 vilistlast ja pärast lõpetamist on neil erinevad elulugu. Üle 91% lõpetajatest on ühe aasta jooksul töötanud või lõpetavad kraadiõppe ning 96% lõpetajatest õnnestub kuue aasta jooksul oma valdkonnas.

Missiooni avaldus

New Haveni Ülikool on üliõpilaskeskne ülikool, millel on silmapaistev akadeemiline ja erialane haridus. Meie missiooniks on pakkuda kõrgekvaliteedilist haridust kogemusliku, koostööl põhineva ja avastusel põhineva õppimise kaudu, aidates õpilastel valmistuda täituvaks ja sisukaks eluks rahvusvahelisel areenil.

New Haveni ülikooli edetabelid ja maine

 • Nimekiri Ameerika Ühendriikides viie järjestikuse aasta tippnimekirjana - Princetoni ülevaade
 • Top 100 Põhja-Ameerika ülikooli - 2019 US News
 • 30-protsendiline insenerikolledž USA-2019 USA uudistes
 • Riiklik Top15 ROI edetabel - Wall Street Journal
 • Parim spordi juhtimise professionaalne edetabel # 12- "Sport Business"
 • Tervishoiuinstituut on tervishoiutöötajate seas 10% - "College Factual"
 • Ärikool on akrediteeritud Rahvusvahelise Ärikoolide Assotsiatsiooni AACSB poolt ja kuulub maailma 5% -ni.
 • Parim tööhõivekeskus oli USAs 17. kohal

Viimased lõpetajad on Apple, Boston Bruins, ESPN, Google, IBM, Philipps, JP Morgan Chase, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young (Ernst)

Suurepärane stipendium

Provosti assistent pakub 75% õppemaksu ja on akadeemilises sektoris igal nädalal tasuline (tunnitasu).

Dekaani stipendium pakub 10% -50% õppemaksu.

Õpilased on kaasatud stipendiumi hindamisse pärast vastuvõtmist ning stipendiumitaotlust ei ole vaja esitada.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

University of New Haven

„Minu professor on väga hea mentor ja treener,“ ütles Gartneri inimressursside strateegia operatsioonide analüütik Geronda Wollack (15-aastane magistrikraad). Sügav sõpru ... [+]

„Minu professor on väga hea mentor ja treener,“ ütles Gartneri inimressursside strateegia operatsioonide analüütik Geronda Wollack (15-aastane magistrikraad). Sügav sõprus, ma usun, et selline sõprus teeb mind kasutama oma elu. "

Õpi muutma organisatsioonide ja üksikisikute töökogemust

University of New Haven tööstusliku / organisatsioonilise psühholoogia programmi magistriõppe üliõpilasena saate teada, kuidas rakendada psühholoogiat töökohale ja kasuks nii töötajatele kui ka tööandjatele.

Selle projekti kaudu saate:

Lugege, kuidas korraldada muutusi ja arengut, juhtimist ja juhtimise arendamist, konfliktide juhtimist, meeskonna dünaamikat ja strateegilist inimressursside juhtimist individuaalse ja rühmatöögaHangi rohkem sellest välja, kui külastate internatuuri või lõpetate lõputöö.Kursuste ja ajakavade paindlik planeerimine, mis põhinevad kõrgkooliõpetajate assistentide, praktikakohtade või täistööajaga seotud ajalistel tingimustelValige, kas soovid täita praktika ettevõttes, kus te praegu töötateLõpetage projekt kahe aasta jooksul (täistööajaga) või kolm aastat (osalise tööajaga)... [-]
Ameerika Ühendriigid 300
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of New Haven

Keemikute mõju ületab oluliselt laboratooriumi ulatust. Kõrgtasemel keemia erialal on teil võimalik tegelikke probleeme lahendada. Uimastite avastamise, rohelise keemia u ... [+]

Keemikute mõju ületab oluliselt laboratooriumi ulatust. Kõrgtasemel keemia erialal on teil võimalik tegelikke probleeme lahendada. Uimastite avastamise, rohelise keemia uurimise või materjali disaini mõjutamise kaudu on teil oluline mõju inimestele ja paikadele üle maailma.

Valmistuge tööks teadus-, tööstus- või haridusvaldkonnas

New Haveni ülikooli keemiaprogrammi programm on praktiline, mis võimaldab teil võtta integreeritud lähenemisviisi reaalse maailma keemiaprobleemide lahendamiseks ja valmistada ette karjääri mitmes valdkonnas.

Kõigepealt saate õppida mitmesuguseid teemasid, sealhulgas keemiateooria, arvutuskeemia, eksperimentaalne andmeanalüüs, keemilise materjali disain, kaasaegne orgaaniline keemia, molekulaarravimite disain ja säästev keemilise protsessi kavandamine ning arusaadavad keemia praegused väljakutsed.... [-]

Ameerika Ühendriigid 300
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of New Haven

„Olen edukalt ühinenud firmaga, millest iga finantsprofessor on unistanud saanud,” ütles JPMorgan Chase finantsanalüütik Dolpo Egbewole (19-aastane magistrikraad). Kasuta ... [+]

„Olen edukalt ühinenud firmaga, millest iga finantsprofessor on unistanud saanud,” ütles JPMorgan Chase finantsanalüütik Dolpo Egbewole (19-aastane magistrikraad). Kasutage oma New Yorgi ülikooli teadmisi, et kujundada tulevikus karjääri. "

Näita oma oskusi finantsmaailmas

University of New Haveni magistrikraad programm on mõeldud andma õpilastele:

Hakka finants- teooria ja -praktika ekspertOskab kasutada andmeid ja analüüsi vahendeidEttepanekud ja solidaarsus grupiprojektidesHea kõne ja tehingute hõlbustamine

Meie Master of Finance programm on saanud föderaalvalitsuse STEM sertifitseerimine (teaduse, tehnoloogia, inseneri-ja matemaatika), et võimaldada õpilastel kapten tehnilisi ja analüütilisi oskusi, mis on keskendunud töökohal.... [-]

Ameerika Ühendriigid 300
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of New Haven

Andmekasutus on üks kuumemaid arenevaid tehnoloogiavaldkondi, mis juhib innovatsiooni juhtivatel tehnoloogiaettevõtetel, nagu Google ja Facebook, samuti küpsetel turgudel ... [+]

Andmekasutus on üks kuumemaid arenevaid tehnoloogiavaldkondi, mis juhib innovatsiooni juhtivatel tehnoloogiaettevõtetel, nagu Google ja Facebook, samuti küpsetel turgudel, nagu turvalisus, tervishoid ja energia. Andmeteadlased on viimase kümnendi üks kuumemaid arenevaid elukutseid, millel on suur nõudlus, kõrge palga- ja kõrge rahulolu.

Õppimine teadmiste loomiseks andmetest

Andmekasutus on arenev valdkond, mis ühendab masinaõppe, tehisintellekti ja statistika uute tehnoloogiatega, et käsitleda suuri koguseid keerukaid ja kiiresti muutuvaid andmeid. Andmeteadlaste ülesanne on kasutada neid meetodeid teabe kogumiseks ja eesmärkide saavutamiseks, mida inimeste eksperdid ei saa andmete keerukuse tõttu saavutada.... [-]

Ameerika Ühendriigid 300
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of New Haven

Professionaalsetele inseneridele ja teadlastele mõeldud mehaanikaõppekava programm parandab õpilaste teadmisi ja oskusi kaasaegsetes analüütilistes ja sünteetilistes tehn ... [+]

Professionaalsetele inseneridele ja teadlastele mõeldud mehaanikaõppekava programm parandab õpilaste teadmisi ja oskusi kaasaegsetes analüütilistes ja sünteetilistes tehnikates, et aidata neil inseneri kavandamisel õppida.

Kogemusliku hariduse juht

New Haveni Ülikool on Ameerika Ühendriikides kogemusliku hariduse liider, pakkudes 30-kraadist magistrikraadi masinaehituses. Termodünaamikas, arvutipõhises inseneris, täiustatud vedeliku mehaanikas ja süsteemi vibratsioonis osalemiseks võite kasutada klassiruumis ja väljaspool seda praktilisi uuringuid. Kool on varustatud ka mitmesuguste interaktiivsete ja täiustatud võimalustega, mis aitavad teil kursuste uurimisel kaasa aidata, sealhulgas instrumendilaborid, soojus / vedelikud ja päikeseenergia testimis- ja koolituslaborid.... [-]

Ameerika Ühendriigid 300
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of New Haven

Master of Environmental Science programm on interdistsiplinaarne projekt, mis hõlmab ökoloogia, geoloogia, keemia, keskkonnaalane haridus ja õigus.Selle programmi kaudu õ ... [+]

Master of Environmental Science programm on interdistsiplinaarne projekt, mis hõlmab ökoloogia, geoloogia, keemia, keskkonnaalane haridus ja õigus.Selle programmi kaudu õpilased saavad kapten arenenud oskusi ja teadmisi, et rahuldada kasvava ülemaailmse kasvu teadlased sügava keskkonna taustaga. Nõudlus.

Master of Environmental Science programmi hõlmab ülikooli kogemuslik haridus filosoofia ja annab õpilastele laia praktilisi õppimisvõimalusi nii sees kui ka väljaspool klassiruumi. Koolilähedase koha eelise tõttu omandavad õpilased praktilisi kogemusi mitmesugustes keskkondades, nagu Long Island Bay sood ja ookean, mis täiendab meie laboriuuringuid. Lisaks on õpilastel ainulaadne võimalus õppida Gerace'i uurimiskeskuses Bahama saartel San Salvadori saarel. Projekt hõlmab keskkonna ökoloogiat, keskkonnateadusi, keskkonnatervist ja -juhtimist, geograafilisi infosüsteeme ja muid teemasid, mis võimaldavad õpilastel kohandada õppesisu oma individuaalsete karjääri huvidega.... [-]

Ameerika Ühendriigid 300
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of New Haven

„Kooli õppekava on väga praktiline ja sisaldab mitmeid reaalseid näiteid, mis võimaldavad meil reaalses maailmas rakendada seda, mida oleme õppinud,” ütles Melissa Corrar ... [+]

Spordiettevõtte juhiks õppimine

Meie Master of Sports Management programm on kõige küpsem projekt Connecticutis ja vanim Ameerika Ühendriikides ning on alati olnud ärikoolidega seotud.

Oleme alati keskendunud ettevõtlusele ja oleme olnud Ameerika Ühendriikide eesotsas tipptasemel ärirakendustes spordisektoris. Sisuliselt keskendub meie kraad sporditööstuse või mõne muu tööstusharu juhtide arendamisele ja väljaõppele praktilise kogemusõppe kaudu.

Master of Sports Management programm on praktiline projekt kokku 36 ainepunkti, mis on ette nähtud selleks, et aidata teil valmistuda edukaks professionaalse meeskonna juhtimise, kolledži spordi juhtimise, spordi turunduse, spordirahanduse, spordirajatiste juhtimise või muude kutsealade jaoks. Õpilased selles programmis saavad internatuuri ja on võimalus õppida praktikud, kellel on laialdased kogemused spordi juhtimine, mis aitab neil alustada edukat karjääri firmad nagu Octagon, WWE, ESPN ja Major League Soccer. .... [-]

Ameerika Ühendriigid 300
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of New Haven

Õpilastele, kes soovivad jätkata oma karjääri kiirelt arenevates biotehnoloogia, põhiteaduse ja farmakoloogia valdkondades, on raku- ja molekulaarbioloogia Master ideaaln ... [+]

Õpilastele, kes soovivad jätkata oma karjääri kiirelt arenevates biotehnoloogia, põhiteaduse ja farmakoloogia valdkondades, on raku- ja molekulaarbioloogia Master ideaalne.

Programm annab üliõpilastele täiendõppe, mida neil on vaja nende murranguliste valdkondade õnnestumiseks.

Uute uuringute ilmnemisel raku- ja molekulaarbioloogia valdkonnas on bakalaureuse kraadi jaoks raske oma kutsealal vahet teha. Projekt keskendub biokeemia ja molekulaarbioloogia meetoditele ning pakub üliõpilastele täiendõpet, et aidata neil õnnestuda nendes murrangulistes valdkondades.

Projekt on saadaval nii essee- kui ka mitte-paberkandjal. Õppetöö vormi valinud õpilased peavad osakonnaõpetaja juhendamisel viima läbi esialgse doktoritöö projekti. Üliõpilastele, kes soovivad pabereid mitte, peavad nad lisaks laborikursustele tegema ka kirjaliku põhjaliku eksami. Põhjalik eksam hindab õpilaste teadmisi kursuste kohta ja hindab nende võimet rakendada teadusuuringuid ja teoreetilisi teadmisi raku- ja molekulaarbioloogia valdkonnas ning esitada see teave tõhusas kirjalikus vormis.... [-]

Ameerika Ühendriigid 300
September 2019
Inglise
Päevane õpe
4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
300 BOSTON POST RD WEST HAVEN
300, Connecticut, Ameerika Ühendriigid