University of New Orleans Lester E. Kabacoff School Of Hotel, Restaurant And Tourism Administration

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks HAR

Elu Laboratory

Lester E. Kabacoff School of Hotel, restoran ja Turismiameti pakub esietendus bakalaureuse külalislahkus juhtimise koolitus. Meie erandlik magistrikraadi programm on ainus Louisiana osariigis. Meie kogemus on maalitud lõuendile linna New Orleans - elu külalislahkuse laboris. Kas sa näed ennast sellel pildil?

Kaaluda võimalusi!

Prantsuse kvartal, Mardi Gras, jazz ja kultuuripärandi festivalid, suured spordiüritused! Ei ole koht nagu New Orleans! Enamik suuri hotelliketid on esindatud linna ja linnapiirkonna pakub mitmesuguseid võimalusi hotellid, restoranid, toidu-teenindusettevõtted, era-klubid ja reisikorraldajate ettevõtted, ja konventsiooni teenindusettevõtted. Uued ettevõtmised hotellitoast jokiveneisiimme ja maismaal kasiinod, koos unikaalsus ja võlu Prantsuse Kvartal, meie maailmatasemel kööki, suurim kontsentratsioon kuulsad kokad ühes linna ja jazzmuusika teha New Orleans suurim "elu laborit "Külalislahkus ja Turismimajanduse Erakool riigis.

Huviväärsused Pride

Lester E. Kabacoff School of Hotel, restoran ja Turismiameti - Oleme nimega Kool: Lester E. Kabacoff School of Hotel, restoran ja Turismiameti.

  • Meil ​​on ainult magistrikraadi Hospitality and Tourism Administration in Louisiana osariigis.
  • School of HRT on akrediteeritud AACSB.
  • Üheksakümmend protsenti kõigist meie õpilased omama täielikku või osalise tööajaga tööd, mis on otseselt seotud nende eriala.
  • Meie õppejõud on oluline tööstuse kogemus, sealhulgas üldjuht, jagunemise asepresident ja teised.

Asukohad

New Orleans

The University of New Orleans

Address
University of New Orleans
2000 Lakeshore Dr, New Orleans

LA 70148, New Orleans, Louisiana, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 504-280-6000