Loe ametlikku kirjeldust

Miks HAR

Elu Laboratory

Lester E. Kabacoff School of Hotel, restoran ja Turismiameti pakub esietendus bakalaureuse külalislahkus juhtimise koolitus. Meie erandlik magistrikraadi programm on ainus Louisiana osariigis. Meie kogemus on maalitud lõuendile linna New Orleans - elu külalislahkuse laboris. Kas sa näed ennast sellel pildil?

Kaaluda võimalusi!

Prantsuse kvartal, Mardi Gras, jazz ja kultuuripärandi festivalid, suured spordiüritused! Ei ole koht nagu New Orleans! Enamik suuri hotelliketid on esindatud linna ja linnapiirkonna pakub mitmesuguseid võimalusi hotellid, restoranid, toidu-teenindusettevõtted, era-klubid ja reisikorraldajate ettevõtted, ja konventsiooni teenindusettevõtted. Uued ettevõtmised hotellitoast jokiveneisiimme ja maismaal kasiinod, koos unikaalsus ja võlu Prantsuse Kvartal, meie maailmatasemel kööki, suurim kontsentratsioon kuulsad kokad ühes linna ja jazzmuusika teha New Orleans suurim "elu laborit "Külalislahkus ja Turismimajanduse Erakool riigis.

Huviväärsused Pride

Lester E. Kabacoff School of Hotel, restoran ja Turismiameti - Oleme nimega Kool: Lester E. Kabacoff School of Hotel, restoran ja Turismiameti.

  • Meil ​​on ainult magistrikraadi Hospitality and Tourism Administration in Louisiana osariigis.
  • School of HRT on akrediteeritud AACSB.
  • Üheksakümmend protsenti kõigist meie õpilased omama täielikku või osalise tööajaga tööd, mis on otseselt seotud nende eriala.
  • Meie õppejõud on oluline tööstuse kogemus, sealhulgas üldjuht, jagunemise asepresident ja teised.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of New Orleans Lester E. Kabacoff School Of Hotel, Restaurant And Tourism Administration

Turism on maailma suurim tööstusharu ja aastaks 2011 on tööd rohkem kui 260 miljonit inimest üle maailma. Paljud inimesed ei tea, et lisaks edetabeli töötajat, et me kõik ... [+]

Mis see on?

Arenenud Õppekava paremini ette valmistada tulevaste liidrite hotellide ja turismi.

MIKS VALIDA Külalislahkus ja Turismimajanduse Erakool?

Turism on maailma suurim tööstusharu ja aastaks 2011 on tööd rohkem kui 260 miljonit inimest üle maailma. Paljud inimesed ei tea, et lisaks edetabeli töötajat, et me kõik näeme on cadre keerukate juhtidele keeruline ja raske nõudvate töökohtade arenenud juhtimisoskusi.

Miks täielikult magistrikraadi?

See aste koos oma töökogemus annab sulle eelise nagu te arenguga kõrgemat oma karjääri. Teil on avatud arenenud äri mõisted ja omandada oskusi, mis on praktiliste rakenduste töökohal. Sinu isiklik areng on tugevdatud interaktiivse õppimise ja sul on võimalusi, et jagada oma kogemusi inimestega erineva taustaga.... [-]

Ameerika Ühendriigid New Orleans
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles