Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast

Tere tulemast UNT kolleegiumisse, nooresse ja elavatesse kolledžitesse (R1) ülikoolis. Kolledž läbib ümberkujundamise etapi, lisades 2019. aastal üheksa ametikoha / ametiaega ja kaks mitteametlikku õppejõudu, plaanides jätkata järgmise 4-5 aasta jooksul laienemist.

Teaduse ja hariduse liidrina on kolleegium loonud teadusuuringute tipptaseme klastreid, sealhulgas lisaaine tootmine, küberjulgeolek ja bioinstitutsioon. Kolledž töötab ka valitsusega mitmete riiklike ja riiklike algatuste, sealhulgas riikliku kaitse, reageerimise analüüsi ja tuumajäätmete ladustamise valdkonnas. Meie partnerlus õhujõudude ja armee teadusuuringute laboritega on toetatud 5 miljoni dollari suuruse iga-aastase teadustöö stipendiumiga.

Meil on UNT Engineeringis üle 4000 õpilase, meie doktoriõppesse on kaasatud umbes 250 õpilast. Kokku pakub Tehnikakõrgkool 4 doktori-, 7 magistri- ja 10 bakalaureusekraadi programmi biomeditsiinitehnika, infotehnoloogia, infotehnoloogia, elektrotehnika, materjaliteaduse ja inseneriteaduse, mehaanika- ja energiatehnoloogia, ehitustehnoloogia ja mehaanika alal. insenertehnoloogia, mis valmistab meie õpilasi tänapäeva maailmaturul konkureerima. Lisaks on kolleegium loonud mitu 3 2 haridusprogrammi India ja Hiina ülikoolidega.

Kohaliku kogukonna partnerina teeb kolledž koostööd rohkem kui 20 Dallas Metroplexi äriühinguga uurimis- ja kõrgkvaliteediga projektide raames. Lisaks toob meie UNT STEM @ thePark algatus K-12 üliõpilased üle kogu DFW koos UNT Engineeringi üliõpilaste ja teaduskondadega, et saada rohkem teavet teaduse, tehnoloogia, inseneriteaduste ja matemaatika kohta.

UNT College of Engineering töötab nii, et see avaldaks positiivset mõju nii meie üliõpilaste kui ka Dallas Metroplexi, Texas'i osariigi, USA ja kogu maailma eludele. Kutsun teid üles liituma meie positiivse mõju tegemise teekonnaga.

Akrediteerimine

ABET Engineering Accreditation

  • Arvutitehnika
  • Elektrotehnika
  • Materjaliteadus ja tehnika
  • Mehaaniline ja energiatehnoloogia

ABET Computer Science Accreditation

  • Arvutiteadus
  • Infotehnoloogia

ABET Engineering Technology akrediteerimine

  • Ehitustehnoloogia
  • Elektrotehnika
  • Masinaehitus tehnoloogia

Missioon

UNT College of Engineeringi missiooniks on ära kasutada innovatsiooni ja tipptasemel õppimise, uurimistöö ja teeninduse võimalust. See saavutatakse strateegilise liiduga kõigi kolleegiumi valimisringkondade vahel, Texase osariigis ja rahvas. Asjaomased valimisringkonnad hõlmavad eelkõige meie bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilasi, samuti akadeemilisi üksusi ja tööstust, eriti Põhja-Texases, et edendada majandusarengut ja edendada akadeemiliselt mitmekesist keskkonda.

Visioon

Visioon College of Engineering on kõrgeima kvaliteediga õpetamise ja multidistsiplinaarsete uurimisprogrammide Põhja-Texas ja kaugemalgi: strateegiliselt valitud valdkondades inseneri, insenertehnoloogia ja infotehnoloogia, et teenindada kogukonna, tööstuse ja elukutse; intellektuaalselt stimuleerivas ja mitmekesises keskkonnas; ning tööstuse ja majandusarengu toetamiseks.

Strateegiline plaan

Strateegilises plaanis esitatakse strateegiad, tegevused ja mõõdikud, et arendada bakalaureuse- ja magistriõppe programme ning tõhustada UNT inseneriteaduskonna (CENG) teadustegevust, mainet ja edenemist alates praegusest olukorrast 2014. aastal soovitud riiki 2019. aastal. ülikooli missioon ja 2014. aasta akadeemiliste küsimuste strateegiline plaan.

Avastuspark

Põhja-Texas'i piirkonna suurim teaduspark, kus on peaaegu 300 aakri suurune ruum, mis on pühendatud teadustele, tehnoloogiale ja inseneriteadusele, asub UNT Discovery Park 5 miili kaugusel UNT peamisest ülikoolist Dentonis, Texasis. See sisaldab 590 000 ruutjalgset hoone, mis asub Inseneride Kolledžis, Informatsiooni Kolledžis ja Info- ja Arvutiturvalisuse Keskuses ning toetab interaktiivseid ja multidistsiplinaarseid STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) uuringuid, haridust ja koolitust, kasu õpilastele, õppejõududele ja kogukonnale ning laiendab majandusarengut, arendades tööstuse ja ülikooli partnerlusi.

UNT Discovery Parkis on mitmeid tipptasemel uurimislaboreid, nagu näiteks Materjaliuuringute Facility (MRF), suure jõudlusega mikroskoobid, mis on ette nähtud 3-D iseloomustamiseks ja töötlemiseks, ning kasvuhoone kompleks, kliimaseadmega varustatud rajatis. laiendatava infrastruktuuriga, et mahutada erinevaid kasvutingimusi, sealhulgas kõrged laed, et kasvatada suhkruroogu ja teisi kõrgemaid taimi.

Discovery Park on Interstate 35 lähedal ja seda ümbritseb suur parkla. See on kättesaadav ka ülikoolilinnaku bussiga.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

University of North Texas College of Engineering

Põhja-Texase Ülikooli arvutiteaduse ja inseneriteaduse osakond pakub kursuste kursust, mille tulemuseks on informaatika magistrikraad. ... [+]

Põhja-Texase Ülikooli arvutiteaduse ja inseneriteaduse osakond pakub kursuste kursust, mille tulemuseks on informaatika magistrikraad.

Teil on kaks võimalust magistrikraadi teenimiseks.

Thesis variant nõuab 30 krediidi tundi kursuste, sealhulgas 6 krediidi tundi doktoritöö.Non-thesis valik nõuab 36 krediidi tundi kursuste. See võib hõlmata 3 krediidi tundi projekti või 6 krediidi tundi probleemi asemel töö.

Saate valida spetsialiseerumisala konsulteerides suurema professoriga ja lõpetaja koordinaatoriga.

Lõpetajate võimalused

Sul on võimalik teha tihedat koostööd silmapaistvate õppejõududega, et lahendada keerukaid probleeme, millega ettevõtted ja tarbijad silmitsi seisavad. Osakonnal on töösuhted kohalike ja riiklike ettevõtetega ning selle tööstuslik nõuandekogu koosneb kõrgtehnoloogiliste ettevõtete esindajatest.... [-]

Ameerika Ühendriigid Denton
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of North Texas College of Engineering

Põhja-Texase Ülikooli arvutiteaduse ja inseneriteaduse osakond pakub kursuste läbiviimist, mille tulemuseks on magistrikraad arvutitehnika alal. ... [+]

Põhja-Texase Ülikooli arvutiteaduse ja inseneriteaduse osakond pakub kursuste läbiviimist, mille tulemuseks on magistrikraad arvutitehnika alal.

Teil on kaks võimalust magistrikraadi teenimiseks.

Thesis variant nõuab 30 krediidi tundi kursuste, sealhulgas 6 krediidi tundi doktoritöö.Non-thesis valik nõuab 36 krediidi tundi kursuste. See võib hõlmata 3 krediidi tundi projekti või 6 krediidi tundi probleemi asemel väitekirja.

Saate valida spetsialiseerumisala konsulteerides suurema professoriga ja lõpetaja koordinaatoriga.

Lõpetajate võimalused

Sul on võimalik teha tihedat koostööd silmapaistvate õppejõududega, et lahendada keerukaid probleeme, millega ettevõtted ja tarbijad silmitsi seisavad. Osakonnal on töösuhted kohalike ja riiklike ettevõtetega ning selle tööstuslik nõuandekogu koosneb kõrgtehnoloogiliste ettevõtete esindajatest.... [-]

Ameerika Ühendriigid Denton
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of North Texas College of Engineering

Kuhu sa sooviksid, et teie kraadiõpe saaksid teid? Kas te töötate välja traadita, aruka traadita andurivõrgu, mis suudab tuvastada bioloogilisi või keemilisi aineid? Uus ... [+]

Kuhu sa sooviksid, et teie kraadiõpe saaksid teid? Kas te töötate välja traadita, aruka traadita andurivõrgu, mis suudab tuvastada bioloogilisi või keemilisi aineid? Uus viis akustiliste signaalide haldamiseks kõnes, ultrahelis, kuuldeaparaatides või muusikas? Või midagi täiesti uut?

Elektrotehnika magistrikraadi saamiseks valite ühe järgmistest.

Lõputöö valik

24 krediidi tundi nõutavaid elektrotehnika kursusi6 krediidi tundi magistritöö käigus

Non-thesis valik

33 krediidi tundi nõutavaid elektrotehnika kursusi3 krediidi tundi suunatud õppekursusestLõpetajate võimalused

Põhja-Texase Ülikooli elektrotehnika osakond pakub kursuste läbiviimist, mille tulemuseks on magistrikraad elektrotehnikas. Sellisel määral on teil heal positsioonil homsel tehnoloogial põhinevas maailmas saavutatud karjäär.... [-]

Ameerika Ühendriigid Denton
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of North Texas College of Engineering

Põhja-Texase Ülikooli insenertehnoloogia osakond annab teile võimaluse saada praktilisi kogemusi insenertehnoloogia ja tehniliste uuringute alal ning valmistab teid ette ... [+]

Põhja-Texase Ülikooli insenertehnoloogia osakond annab teile võimaluse saada praktilisi kogemusi insenertehnoloogia ja tehniliste uuringute alal ning valmistab teid ette süsteemide ja protsesside kavandamiseks, ehitamiseks, katsetamiseks, kasutamiseks ja hooldamiseks. Meie osakond on ainus omalaadne Dallas-Fort Worthi piirkonnas ja pakub kursuste läbiviimist, mille tulemuseks on insenertehnoloogia magistrikraad.

Teie programm on planeeritud suurema professori või nõuniku juhtimisel kraadiõppe esimesel poolaastal. Kui kraadiõppekava on lõpetaja dekaanis heaks kiidetud, siis lubatakse kandidaadiks.

Lõputöö valik

24 krediidi tundi kursuste koondumise piirkonnas6 krediidi tundi töö (Te arendate teema ja disaini väitekirja konsulteerides oma kraadiõppe nõuandekomiteega. See valik lõpeb väitekirja kaitsega.)... [-]
Ameerika Ühendriigid Denton
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of North Texas College of Engineering

Biomeditsiinilised materjalid, metallid, polümeerid, prillid, elektroonika: kõik on testitud ja täiustatud iga päev materjalide inseneride ja teadlaste poolt, kes lahenda ... [+]

Biomeditsiinilised materjalid, metallid, polümeerid, prillid, elektroonika: kõik on testitud ja täiustatud iga päev materjalide inseneride ja teadlaste poolt, kes lahendavad elulisi probleeme ja arenevat tehnoloogiat. Kuhu sa oma panuse annad?

Põhja-Texase Ülikooli materjaliteaduse ja inseneriteaduste osakond pakub kursuste läbiviimist, mille tulemuseks on magistrikraad materjaliteaduses ja inseneriteaduses. Õpilased valivad ühe alltoodud võimalustest.

Lõputöö valik

12 krediidi tundi põhilisi kursusi12 krediidi tundi valikained2 ainepunkti materjaliteaduse ja inseneriteaduse seminari kursust6 krediidi tundi töö... [-]
Ameerika Ühendriigid Denton
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of North Texas College of Engineering

Kuhu te oma tuleviku uuendustes märkate? Kas aitate pakkuda puhtamat ja säästvamat energiat, parandada inimeste tervist või töötada välja paremad tehnoloogiad maa- ja õhu ... [+]

Kuhu te oma tuleviku uuendustes märkate? Kas aitate pakkuda puhtamat ja säästvamat energiat, parandada inimeste tervist või töötada välja paremad tehnoloogiad maa- ja õhutranspordiks või isegi kosmoseuuringuks?

Te planeerite oma kraadiõppe oma peamise professori ja nõuandekomitee abiga ja heakskiiduga. Lõpetamine nõuab kõigi kursuste puhul B-keskmise teenimist.

Lõputöö valik

24 krediidi tundi kraadiõppe tasemel kursustel. Mehaanika- ja energiatehnoloogia osakonna pakutavatest kursustest tuleb valida vähemalt 18 krediidi tundi. Ülejäänud kursused võivad olla valitud teistelt osakondadelt oma teaduskonna nõustaja nõusolekul.6 krediidi tundi magistritöö. Vaja on suulist ettekannet. Otsuse doktoritöö vastuvõtmise kohta teeb oma nõuandekomitee.... [-]
Ameerika Ühendriigid Denton
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
1155 Union Circle
310440 Denton, Texas, Ameerika Ühendriigid