University of Northwestern St. Paul

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kristlike ministeeriumide osakond

Kristlike ministeeriumide osakond valmistab üliõpilasi ette kraadiõppeks ning teenimiseks USA-s ja välismaal pastorite, misjonäride, õpetajate ja mittetulundusühingute juhtidena.

Osakonnast

Meie visioon on inspireerida esilekerkivaid juhte elama oma kutsumusele kõikjal, kuhu Jumal neid saadab. Soovime aidata teil avastada teie ainulaadse kutsumuse ja arendada põhioskusi vaimse muundamise õpetamisel, Kristuse-sarnaste suhete arendamisel, nägemusliku mõju saavutamiseks ja erinevate kultuuride ja kogukondade kaasamisel. Me teeme seda viie peamise kraadi kaudu, mis hõlmavad koondumisi jumalateenistustes ja loomingulises kunstis, laste- ja pereministeeriumis, mittetulundusühingutes juhtimises, sotsiaalses õigluses, inglise keele õpetamisel, ülemaailmses hariduses, laagri- ja konverentsikeskuse administratsioonis jne.

Kristlike ministeeriumide praktikakohad

Õpilased saavad praktikakogemuste kaudu praktilisi teadmisi ja väärtuslikke kogemusi jätkamiseks. Kõigile kristlike ministeeriumide osakonna peamistele äriühingutele on vajalik praktikakoht. Kristlike ministeeriumide osakond pakub nelja tüüpi väliseid kogemusi ja praktikakohti. Usume, et meie õpilastel on ülioluline teha ministeeriumi juhendaja juhendamisel, et nad saaksid klassiruumis õppimist rakendada turvalises ja toetavas keskkonnas. Üliõpilased täidavad ka praktikaülesandeid, et aidata neil mõelda selles valdkonnas õpitavale ja saada toetust oma loodeprofessorilt.

Ministeeriumide praktikakohad

Ministeeriumi praktika viib klassiruumis õppimise ellu ja on ülioluline õpilaste ettevalmistamisel reaalses maailmas vajaduste rahuldamiseks.

Ministeeriumi tudeng palvetas koos teiste täiskasvanutega

Kristlike ministeeriumide osakond nõuab ministeeriumi praktikavõimalusi järgmistele peamistele ettevõtetele:

  • Ministeerium
  • Mittetulundusühing Administration koos Track'iga
  • Pastoraalsed uuringud
  • Noorte ja kujunemisjärgus täiskasvanute uuringud

Selleks ajaks, kui ühe neist peamistest ülikoolidest Northwesterni lõpetanud üliõpilased omandavad vähemalt minutunnise töökogemuse, on neil ministeeriumis 200 tundi. Praktikate kaudu saavad kristlike ministeeriumide õpilased väärtusliku praktikaaja, kui nad osalevad valitud teenistuses. Nii kirikus kui ka langevarjuhüppe teenistuses antakse õpilastele võimalused õpetada, juhtida, planeerida ja jälgida, mis on ministeeriumis olemine. Igal õpilasel on kohapealne mentor, kes on pühendunud juhendama, palvetama, julgustama, väljakutseid esitama ja tegema kõike muud, mis on vajalik õpilase õitsenguks ja oma oskuste, teadmiste ja kogemuste kasvamiseks.

Programm on mõeldud õpilastele, et nad saaksid osaleda praktikal kogu oma noorema või vanema aasta sügis- ja kevadsemestril. Õpilased saavad praktika ajal ülikoolilinnas siiski tunde võtta - iga sektsioon nõuab semestri jooksul 100 tundi ministeeriumi osalust. See võimaldab neil klassiruumis õpitu võtta ja rakendada seda koheselt ministeeriumi keskkonnas. Enamik meie praktikakohtadest on kohalikud - see on suur kasu kogukonnale ja meie õpilastele. Õpilased võivad ka suvel praktikakohti teha, kui nad vastavad kursuse nõuetele. Suvepraktikad võivad olla kohalikud, osariigivälised või väljaspool USA-d ning kursuste lõpuleviimine toimub Interneti kaudu.119032_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg

Kultuuridevaheline praktika

See oluline kogemus annab ICS-i peamistele ettevõtetele aluse kultuuridevahelise suhtluse ja teenistuse jaoks.

Grupifoto kultuuridevahelise õppe praktikantidest

ICS-i praktikume saab läbida erinevatel viisidel, sõltuvalt õpilase eesmärkidest. Kristlike ministeeriumide osakond teeb koostööd teiste organisatsioonidega, pakkudes järgmist tüüpi ICS-i praktikakogemusi:

Teaduskondade juhitud reisid

Need on loodeprofessori juhitud välismissioonireisid, mille käigus õpilased külastavad mitmesuguseid ministeeriume, kultuure, riike ja usurühmi. Märkimisväärse kultuuridevahelise ja teenuste õppimise kogemuse saamiseks kestavad need reisid tavaliselt vähemalt kolm nädalat.

Iseseisev praktika

Õpilased võivad valida ka iseseisva praktikakoha enda valitud alal, kui see sobib kursuse kriteeriumidega. Kristlike ministeeriumide osakond arendab suhteid paljude rahvusvaheliste ja kohalike esinduste ning mittetulundusühingutega, kelle kaudu neid praktikakohti saab täita. Praktika tuleb eelnevalt kokku leppida kultuuridevaheliste uuringute professoritega ja selle peab heaks kiitma osakonna juhataja.

Välismaal õppima

Northwesterni liige on CCCU, mis pakub mitmekesist valikut ülikoolilinnaku välistest õppeprogrammidest, mis on kättesaadavad kvalifitseeritud juunioridele ja pensionäridele. Lisateave Costa Rica rahvusvaheliste õpilasüliõpilaste praktika kohta. Praktika tuleb eelnevalt kokku leppida kultuuridevaheliste uuringute professoritega ja selle peab heaks kiitma osakonna juhataja.

Ministeeriumi ja kultuuridevaheliste uuringute koondumised

Kultuuridevaheliste uuringute, ministeeriumi ning noorte ja kujunemisjärgus olevate täiskasvanute uuringute üliõpilastel on võimalus oma kraadiõppekava raames tegeleda mitmesuguste kontsentratsioonidega. Neil on ka võimalus teha oma nõustajaga koostööd, et luua oma koondumine, kasutades üleviimiskursusi või -klasse, mis vastavad nende huvivaldkonnale ja kavandatavale ministeeriumile.

Asukohad

Püha Paulus

Address
3003 Snelling Ave North
Püha Paulus, Minnesota, Ameerika Ühendriigid